Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

All sale items

8869 items

Search results

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each, $1.67

Hass Avocado

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each
Produce Ripe and Ready Avocado, 1 EachOpen product description
$1.67 was $1.99

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 PoundOpen product description
$5.99 was $6.99$2.00/lb

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound, $4.99

The classic multi-purpose potato! Known for their brown, hearty skin, earthy flavor and white flesh; russet potatoes are light and fluffy after baking. Enjoy them baked, smashed, fried or roasted. Every potato grown, packed and stored by our farmers is produced with 100% renewable electricity. Our local farmers are committed to doing their part for your future.

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Buy 1 Get 1 Free
Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 PoundOpen product description
$4.99$1.00/lb

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Jumbo Yellow Sweet Onions

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound
Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Produce Clementines, Bagged, 2 Pound, $3.99

2 Pound Bag of Clementines

Produce Clementines, Bagged, 2 Pound
Produce Clementines, Bagged, 2 PoundOpen product description
$3.99 was $4.99$2.00/lb

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce, $1.34

M'm! M'm! Good! Paris International Exposition 1900. Infinitely recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

FRITO LAY Doritos & Cheetos Mix, Assorted, 18 Each, $10.49

3 -0.875 oz. each, 15-1 oz. each. 6 Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips (1 oz ea). 3 Doritos Cool Ranch Flavored Tortilla Chips (1 oz ea). 3 Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks (0.875 oz ea). 6 Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks (1 oz ea). Guaranteed fresh until printed date or this snack's on us. Question or comments? Weekdays 9:00am to 4:30pm CT. 1-800-352-4477/email or chat at fritolay.com.

FRITO LAY Doritos & Cheetos Mix, Assorted, 18 Each
Buy 5 Save $5
FRITO LAY Doritos & Cheetos Mix, Assorted, 18 EachOpen product description
$10.49 was $12.99$0.58 each

Village Hearth Old Fashioned Wheat Buns, 15 Ounce, $3.59

Village Hearth Old Fashioned Wheat Buns, 15 Ounce
Village Hearth Old Fashioned Wheat Buns, 15 OunceOpen product description
$3.59 was $4.29$0.24/oz

Frito-Lay Snacks, Family Fun Mix, Variety Pack, 18 Each, $10.49

3 Lays cheddar & sour cream flavored potato chips (1 oz. ea.), 3 Cheetos crunchy cheese flavored snacks (1 oz. ea.), 3 Cheetos puffs cheese flavored snacks (7/8 oz. ea.), 3 Ruffles sour cream & onion flavored potato chips (1 oz. ea.), 3 Funyuns Onion flavored rings (3/4 oz, ea.), 3 Fritos flavor twists honey BBQ flavored corn chips (1 oz. ea.).

Frito-Lay Snacks, Family Fun Mix, Variety Pack, 18 Each
Buy 5 Save $5
Frito-Lay Snacks, Family Fun Mix, Variety Pack, 18 EachOpen product description
$10.49 was $12.99$0.58 each

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Buy 5 Save $5
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $4.99

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
$14 Doable Dinner Meal Bundle
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 EachOpen product description
$4.99$0.42 each

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound, $1.99

Mini Peeled Carrots

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound
Buy 1 Get 1 Free
Fresh Mini Peeled Carrots, 1 PoundOpen product description
$1.99$1.99/lb

Heinz Roasted Turkey Gravy, 12 Ounce, $1.99

Heinz HomeStyle Roasted Turkey Gravy enhances your family's favorite meals with classic turkey flavor. This tasty gravy is made with real ingredients, including turkey broth, to deliver the smooth texture and tangy taste you love. This turkey gravy contains no preservatives. Use this homestyle gravy to make any meat and potatoes family dinner more enjoyable. Pour this delicious gravy over mashed potatoes, serve it alongside Thanksgiving dinner, pour it over stuffed turkey breast or add some extra flavor to turkey legs. Simply microwave the gravy in a microwave-safe container for about 3 minutes for easy heating. Refrigerate each 12 ounce jar after opening.

Heinz Roasted Turkey Gravy, 12 Ounce
Heinz Roasted Turkey Gravy, 12 OunceOpen product description
$1.99 was $3.49$0.17/oz

Roma Pizza, Original, 3 Meat, 11 Inch, 12.68 Ounce, $3.99

Reach for a Roma! Made with real cheese. Calcium propionate added to maintain freshness of crust. Pepperoni, sausage and hamburger. US inspected and passed by Department of Agriculture. Visit our website! www.bernatellos.com.

Roma Pizza, Original, 3 Meat, 11 Inch, 12.68 Ounce
Roma Pizza, Original, 3 Meat, 11 Inch, 12.68 OunceOpen product description
$3.99 was $5.39$0.31/oz

French's Onions, Crispy Fried, Original, 6 Ounce, $4.49

Since 1904.

French's Onions, Crispy Fried, Original, 6 Ounce
French's Onions, Crispy Fried, Original, 6 OunceOpen product description
$4.49 was $5.59$0.75/oz

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce, $3.49

We're 100 years behind the times. www.panogold.com. Certified kosher parve. We can all make a difference (Even the twist tie that we used on this package is certified as completely biodegradable)! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets, containers and crates. Go green. Please recycle me with your grocery store bags.

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce
Village Hearth Bread, Cottage, 24 OunceOpen product description
$3.49 was $4.39$0.15/oz

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound, $26.97 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$26.97 avg/ea was $29.97 avg/ea$8.99/lb

Kemps Heavy Whipping Cream, 16 Fluid ounce, $6.29

Heavy Whipping Cream

Kemps Heavy Whipping Cream, 16 Fluid ounce
Kemps Heavy Whipping Cream, 16 Fluid ounceOpen product description
$6.29 was $6.39$0.39/fl oz

Starburst Jellybeans, Original, 14 Ounce, $3.69

Jellybeans, Original

Starburst Jellybeans, Original, 14 Ounce
Starburst Jellybeans, Original, 14 OunceOpen product description
$3.69 was $4.99$0.26/oz

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce, $2.99

Philadelphia Cream Cheese is made with fresh milk and cream, and has been since we invented Philadelphia cream cheese in 1872. Our original cream cheese is made with five simple ingredients. It's perfect for making rich, creamy cheesecake for any get-together or occasion. Discover just how easy it is to make cheesecake with Philadelphia. You can also try it for other delicious recipes like dips, appetizers and cream cheese frosting. Each original cream cheese block comes in an eight-ounce box.

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
Philadelphia Original Cream Cheese, 8 OunceOpen product description
$2.99 was $3.49$0.37/oz

Frito Lay Snacks, Bold Mix, Variety Packs, 18 Each, $10.49

Snacks, Bold Mix, Variety Packs

Frito Lay Snacks, Bold Mix, Variety Packs, 18 Each
Buy 5 Save $5
Frito Lay Snacks, Bold Mix, Variety Packs, 18 EachOpen product description
$10.49 was $12.99$0.58 each

Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 Ounce, $1.34

130 calories per 1/2 cup. Chicken meat with no antibiotics. The ingredients from corn, soy and canola in this product come from genetically modified crops. For information about GMO ingredients, visit: www.WhatsinMyFood.com. Great for cooking. Now with more cream. Inspected for Wholesomeness by US Department of Agriculture. campbells.com. www.WhatsinMyFood.com. For more recipes: campbells.com. Questions or comments? 1-800-257-8443 campbells.com. Non-BPA lining. Recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Cub Beef Stew, 1 Pound, $6.99 avg/ea

Beef Stew

Cub Beef Stew, 1 Pound
Cub Beef Stew, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$6.99 avg/ea was $7.99 avg/ea$6.99/lb

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.29

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 OunceOpen product description
$1.29 was $1.49$0.18/oz

Carnation Evaporated Milk, 12 Fluid ounce, $2.29

The cooking milk. No rBST (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST treated cows). Real. Use Carnation for rich and creamy results in all your cooking and baking recipes, including: Mac and cheese; Scrambled eggs; Flan & tres leches; Pies & fudge.

Carnation Evaporated Milk, 12 Fluid ounce
Carnation Evaporated Milk, 12 Fluid ounceOpen product description
$2.29 was $2.39$0.19/fl oz

Green Giant Mushrooms, Whole, 8 Ounce, $2.00

Find delicious recipes, helpful tips & more. www.greengiantfresh.com/mushrooms. Box Tops for Education. Produce of USA.

Green Giant Mushrooms, Whole, 8 Ounce
Green Giant Mushrooms, Whole, 8 OunceOpen product description
$2.00 was $2.50$0.25/oz

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 Ounce, $3.59

Ultra-pasteurized. Sweetened. No artificial flavors or sweeteners. No artificial growth hormone (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated & non-rBST-treated cows. All milk contains the natural-occurring growth BST).

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 Ounce
Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 OunceOpen product description
$3.59 was $4.49$0.55/oz

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce, $3.99

0 calories per bottle. Purified by reverse osmosis. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Buy 5 Save $5
Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounceOpen product description
$3.99 was $4.19$0.24/fl oz

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $5.99

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.99 was $6.49$1.00 each

Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce, $3.69

When toasted, Baking Master English Muffin Toasting bread crisps perfectly on the outside with a deliciously chewy texture you can't resist. Our unique English Muffin Toasting bread perfectly cradles pools of melted butter, jelly or your favorite spread, just like an English muffin! Terracycle: Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce
Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 OunceOpen product description
$3.69 was $4.29$0.23/oz

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?