Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

All sale items

8206 items

Search results

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

Fresh Asparagus, 1 Pound, $2.49 avg/ea

Asparagus

Fresh Asparagus, 1 Pound
Fresh Asparagus, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$2.49 avg/ea was $5.99 avg/ea$2.49/lb

Fresh Produce Raspberries, 6 Ounce, $3.99

Raspberries

Fresh Produce Raspberries, 6 Ounce
$4 with My Cub Rewards
Fresh Produce Raspberries, 6 OunceOpen product description
$3.99$0.67/oz

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.75 avg/ea

Apple, Honeycrisp

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.75 avg/ea was $2.00 avg/ea$3.49/lb

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Jumbo Yellow Sweet Onions

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound
Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each, $1.99

Hass Avocado

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each
$.88 Each with My Cub Rewards
Produce Ripe and Ready Avocado, 1 EachOpen product description
$1.99

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce, $3.69

We're 100 years behind the times. www.panogold.com. Certified kosher parve. We can all make a difference (Even the twist tie that we used on this package is certified as completely biodegradable)! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets, containers and crates. Go green. Please recycle me with your grocery store bags.

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce
Village Hearth Bread, Cottage, 24 OunceOpen product description
$3.69 was $4.39$0.15/oz

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $5.29

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
$12 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.29 was $5.69$0.88 each

Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce, $3.69

When toasted, Baking Master English Muffin Toasting bread crisps perfectly on the outside with a deliciously chewy texture you can't resist. Our unique English Muffin Toasting bread perfectly cradles pools of melted butter, jelly or your favorite spread, just like an English muffin! Terracycle: Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce
Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 OunceOpen product description
$3.69 was $4.29$0.23/oz

Margherita Hard Salami, 1 Pound, $6.99/lb

Hard Salami

Margherita Hard Salami, 1 Pound
Margherita Hard Salami, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$6.99/lb was $7.99/lb$6.99/lb

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. 37% less fat than whole milk. Fat reduced from 8 g to 5 g per serving. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Morton Water Softener Pellets, 40 Pound, $6.89

Limit 4 per delivery order Extend appliance life. Less buildup. Softer feeling skin & hair. Easier cleaning. America's No. 1 brand of water softener salt. Improved your home's water quality with Morton Clean and Protect water softener pallets. They're specially formulated to harness the power of salt for your home. It's what you expect from Morton - a brand you trust. Want more softening benefits? Get better tasting water and protect against rust. Clean protect + rust defense. It's the same effective Clean and Protect formula plus a powerful defense against iron buildup. NSF Certified to NSF/ANSI 50 & 60. APSP The Association of Pool & Spa Professionals Member. www.mortonsalt.com. how2recycle.info.

Morton Water Softener Pellets, 40 Pound
Save $5.00 on your Online Order when you buy $20 of participating items in a single transaction
Morton Water Softener Pellets, 40 PoundOpen product description
$6.89 was $7.59$0.17/lb

Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce, $4.99

Sweet cream. USDA: US grade AA when graded. Packed under inspection of the US Dept. of Agriculture. Officially graded. Your Comments Welcomed: 1-800-672-8260.

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce
Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 OunceOpen product description
$4.99 was $5.59$0.31/oz

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.25

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 OunceOpen product description
$1.25 was $1.49$0.17/oz

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce, $1.34

M'm! M'm! Good! Paris International Exposition 1900. Infinitely recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Fat Free, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Thomas' Thomas' Plain English Muffins, 6 count, 13 oz, 13 Ounce, $3.99

The original Nooks & Crannies English Muffin toasts up crunchy on the outside and soft on the inside.

Thomas' Thomas' Plain English Muffins, 6 count, 13 oz, 13 Ounce
Thomas' Thomas' Plain English Muffins, 6 count, 13 oz, 13 OunceOpen product description
$3.99 was $5.29$0.31/oz

Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 Ounce, $1.34

130 calories per 1/2 cup. Chicken meat with no antibiotics. The ingredients from corn, soy and canola in this product come from genetically modified crops. For information about GMO ingredients, visit: www.WhatsinMyFood.com. Great for cooking. Now with more cream. Inspected for Wholesomeness by US Department of Agriculture. campbells.com. www.WhatsinMyFood.com. For more recipes: campbells.com. Questions or comments? 1-800-257-8443 campbells.com. Non-BPA lining. Recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $5.99

Natural Spring Water

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 EachOpen product description
$5.99 was $6.19$0.25 each

Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 Each, $5.29

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 Each
$12 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.29 was $5.69$0.88 each

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound, $23.97 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$23.97 avg/ea was $29.97 avg/ea$7.99/lb

Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each, $5.29

Cola, 6 Pack

Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each
$12 with My Cub Rewards
Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.29 was $5.69$0.88 each

Cub Beef Stew, 1 Pound, $7.49 avg/ea

Beef Stew

Cub Beef Stew, 1 Pound
Cub Beef Stew, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.49 avg/ea was $7.99 avg/ea$7.49/lb

Ball Park Hot Dog Buns, 8 Each, $3.69

8 Count. An American favorite! Freshly baked. The only buns worthy of the Ball Park name, Ball Park buns know how to deliver supreme flavor to any meal. Our bakery-fresh taste and soft texture brings out the best in whatever you're cookin'. So when you expect big flavor, you can count on an American-favorite bun. Terracycle. Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Ball Park Hot Dog Buns, 8 Each
Ball Park Hot Dog Buns, 8 EachOpen product description
$3.69 was $3.99$0.46 each

Cub Bacon & Cheddar Pub Burger, 1 Each, 6 Ounce, $3.50

Sold by the burger.

Cub Bacon & Cheddar Pub Burger, 1 Each, 6 Ounce
Cub Bacon & Cheddar Pub Burger, 1 Each, 6 OunceOpen product description
$3.50 was $3.99$0.58/oz

Produce Zucchini Squash, 1 Pound, $2.49 avg/ea

Zucchini Squash

Produce Zucchini Squash, 1 Pound
Produce Zucchini Squash, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$2.49 avg/ea was $2.99 avg/ea$2.49/lb

Cub 80% Lean Pub Burger 1 Each, 6 Ounce, $3.50

Sold by the burger.

Cub 80% Lean Pub Burger 1 Each, 6 Ounce
Cub 80% Lean Pub Burger 1 Each, 6 OunceOpen product description
$3.50 was $3.99$0.58/oz

Toll House Morsels, Semi-Sweet, 12 Ounce, $2.79

No artificial flavors or colors. Per 1 Tbsp: 70 calories; 2.5 g sat fat (13% DV); 0 mg sodium (0% DV); 8 g total sugars. Nutritional Compass: Good Food, Good Life. Nestle. Thoughtful Portion: There are about 11 morsels in one cookie (see recipe on pack). Enjoy 1 cookie with a cup of nonfat milk for a snack. Let's Connect: For more recipes, visit us at: VeryBestBaking.com. Text or Call-800-851-0512. Now richer & creamer our original taste! Estd 1939. 100% real chocolate. Ingredients you can trust. No preservatives. how2recycle.info. VeryBestBaking.com. SmartLable: Scan for more food info. Nestle Cocoa Plan: Responsibly Sourced: Cocoa through the Nestle Cocoa Plan. Nestlecocoaplan.com.

Toll House Morsels, Semi-Sweet, 12 Ounce
Toll House Morsels, Semi-Sweet, 12 OunceOpen product description
$2.79 was $2.99$0.23/oz

Sara Lee Bread, Honey Wheat, 20 Ounce, $3.69

It just tastes better! (compared to Sara Lee honey wheat bread’s prior recipe). No high fructose corn syrup. Trustworthy, dependable and comforting that’s Sara Lee honey wheat, and that’s why you choose to make it part of your daily routine. It’s the perfect combination of sweet taste and soft texture. Made with real honey, no artificial colors or flavors, and no high fructose corn syrup. It is a choice you can feel good about making – every day. How did something so yummy, get so nutritious? Terracycle. Join our recycling program at www.tarracycle.com/blmbobakeries.

Sara Lee Bread, Honey Wheat, 20 Ounce
Sara Lee Bread, Honey Wheat, 20 OunceOpen product description
$3.69 was $4.49$0.18/oz

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?