Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

All sale items

8388 items

Search results

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. 37% less fat than whole milk. Fat reduced from 8 g to 5 g per serving. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

Fresh Produce Raspberries, 6 Ounce, $3.99

Raspberries

Fresh Produce Raspberries, 6 Ounce
$4 with My Cub Rewards
Fresh Produce Raspberries, 6 OunceOpen product description
$3.99$0.67/oz

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.75 avg/ea

Apple, Honeycrisp

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.75 avg/ea was $2.00 avg/ea$3.49/lb

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each, $1.99

Hass Avocado

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each
$.88 Each with My Cub Rewards
Produce Ripe and Ready Avocado, 1 EachOpen product description
$1.99

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Jumbo Yellow Sweet Onions

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound
Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce, $3.99

0 calories per bottle. Purified by reverse osmosis. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounceOpen product description
$3.99 was $4.19$0.24/fl oz

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce, $3.69

We're 100 years behind the times. www.panogold.com. Certified kosher parve. We can all make a difference (Even the twist tie that we used on this package is certified as completely biodegradable)! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets, containers and crates. Go green. Please recycle me with your grocery store bags.

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce
Village Hearth Bread, Cottage, 24 OunceOpen product description
$3.69 was $4.39$0.15/oz

Fresh Asparagus, 1 Pound, $2.49 avg/ea

Asparagus

Fresh Asparagus, 1 Pound
Fresh Asparagus, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$2.49 avg/ea was $5.99 avg/ea$2.49/lb

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound, $23.97 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$23.97 avg/ea was $29.97 avg/ea$7.99/lb

Produce Red Mango, 1 Each, $2.00

Red Mango

Produce Red Mango, 1 Each
$.88 Each with My Cub Rewards
Produce Red Mango, 1 EachOpen product description
$2.00

Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Low Fat, 1% Milkfat, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.25

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 OunceOpen product description
$1.25 was $1.49$0.17/oz

Cub Milk, Whole, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin D. Pasteurized. Vitamin A. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Whole, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Whole, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce, $4.99

Sweet cream. USDA: US grade AA when graded. Packed under inspection of the US Dept. of Agriculture. Officially graded. Your Comments Welcomed: 1-800-672-8260.

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce
Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 OunceOpen product description
$4.99 was $5.59$0.31/oz

Sara Lee Bread, Honey Wheat, 20 Ounce, $3.69

It just tastes better! (compared to Sara Lee honey wheat bread’s prior recipe). No high fructose corn syrup. Trustworthy, dependable and comforting that’s Sara Lee honey wheat, and that’s why you choose to make it part of your daily routine. It’s the perfect combination of sweet taste and soft texture. Made with real honey, no artificial colors or flavors, and no high fructose corn syrup. It is a choice you can feel good about making – every day. How did something so yummy, get so nutritious? Terracycle. Join our recycling program at www.tarracycle.com/blmbobakeries.

Sara Lee Bread, Honey Wheat, 20 Ounce
Sara Lee Bread, Honey Wheat, 20 OunceOpen product description
$3.69 was $4.49$0.18/oz

Monster Energy Drink, 16 Ounce, $2.59

Monster Energy Blend: Glucose, taurine, panax ginseng extract, l-Carnitine, caffeine, glucuronolactone, inositol, guarana extract, maltodextrin. Caffeine from All Sources: 80 mg per 8 fl. oz. serving (160 mg per can). Assassin's Creed Origins. (hashtag)Monstergaming. www.monsterenergy.com.

Monster Energy Drink, 16 Ounce
Buy 2 Get 1 Free
Monster Energy Drink, 16 OunceOpen product description
$2.59 was $2.89$0.16/oz

Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 Ounce, $6.99

Per 4 oz Serving: 120 calories; 0.5 g sat fat (3% DV); 210 mg sodium (9% DV); 0 g sugars. Individually frozen. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Inspected for wholesomeness by US Department of Agriculture. essentialeveryday.com Chicken was watched and raised in the USA.

Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 Ounce
$4.77 Each with My Cub Rewards
Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 OunceOpen product description
$6.99 was $16.99$0.15/oz

Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 Each, $5.29

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 Each
$12 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.29 was $5.69$0.88 each

Mountain Dew Soda, 24 Each, $13.99

Per Can: 170 Calories, 0g sat fat (0%DV), 60mg sodium (3%DV), 46g total sugars. Caffeine content: 54mg/12 fl oz. See unit container for manufacturer’s identity. The Tennessee original since 1940. mountaindew.com. Please recycle.

Mountain Dew Soda, 24 Each
$9.99 each with My Cub Rewards
Mountain Dew Soda, 24 EachOpen product description
$13.99$0.58 each

Cub Pork Loin Back Ribs, 2.5 Pound, $17.48 avg/ea

Pork Loin Back Ribs

Cub Pork Loin Back Ribs, 2.5 Pound
Cub Pork Loin Back Ribs, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$17.48 avg/ea was $22.48 avg/ea$6.99/lb

Pepsi Cola, 24 Each, $13.99

Per Can: 150 calories; 0 g sat fat (0% DV); 30 mg sodium (1% DV); 41 g total sugars. Caffeine Content: 38 mg/12 fl oz. See unit container for manufacturer's identity. www.pepsi.com. Please recycle.

Pepsi Cola, 24 Each
$9.99 each with My Cub Rewards
Pepsi Cola, 24 EachOpen product description
$13.99$0.58 each

Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon
$.1.88 Each with My Cub Rewards
Cub Milk, Fat Free, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce, $1.34

M'm! M'm! Good! Paris International Exposition 1900. Infinitely recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Cub Beef Stew, 1 Pound, $7.49 avg/ea

Beef Stew

Cub Beef Stew, 1 Pound
Cub Beef Stew, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.49 avg/ea was $7.99 avg/ea$7.49/lb

Coca-Cola Soda, Original Taste, 20 Fluid ounce, $2.29

Soda. Pop. Soft drink. Sparkling beverage. Whatever you call it, nothing compares to the refreshing, crisp taste of Coca-Cola Original Taste, the delicious soda you know and love. Enjoy with friends, on the go or with a meal. Whatever the occasion, wherever you are, Coca-Cola Original Taste makes lifes special moments a little bit better. Every sip, every ahhh, every smilefind that feeling with Coca-Cola Original Taste. Best enjoyed ice-cold for maximum refreshment. Grab a Coca-Cola Original Taste, take a sip and find your ahhh moment. Enjoy Coca-Cola Original Taste.

Coca-Cola Soda, Original Taste, 20 Fluid ounce
Coca-Cola Soda, Original Taste, 20 Fluid ounceOpen product description
$2.29 was $2.49$0.11/fl oz

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 2.25 Ounce, $0.59

Fast and tasty. As a hot snack or delicious meal, anytime. Quality guaranteed. www.maruchan.com. When contacting us, please include the printed lot code information. Made in USA.

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 2.25 Ounce
Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 2.25 OunceOpen product description
$0.59 was $0.79$0.26/oz

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $5.29

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
$12 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.29 was $5.69$0.88 each

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $5.99

Natural Spring Water

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 EachOpen product description
$5.99 was $6.19$0.25 each

Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each, $5.29

See unit container for manufacturer's identity.

Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each
$12 with My Cub Rewards
Pepsi Cola, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.29 was $5.69$0.88 each

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?