Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

save online instantly when you purchase participating products from these famous brands
free pickup every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

9684 items

Filter Results

Search results

Country Hearth Bread, 12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce, $3.49

Hearty homestyle taste. Hearty homestyle bread. Great for sandwiches. No high fructose corn syrup. This special combination of twelve hearty grains packs a punch of goodness. Sweetened with brown sugar, our Dakota Style 12 Grain Bread is a unique grain bread with a pleasing texture and delicious taste! Baked Locally: We can all make a difference! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets containers and crates. Go Green: Please recycle me with your grocery store bags. Earn money for your school. 1. Buy Country Hearth and Village Hearth products. 2. Clip and save the UPC proof of purchase. 3. Drop the UPCs into your school's collection box. 4. A check is mailed to your school. For more information, visit loaves4learning.com. The bakers of Country Hearth and Village Hearth are proud to support local K-12 education with Loaves 4 Learning. Scan QR code with your smartphone to learn more about the program at our website, loaves4learning.com.

Country Hearth Bread, 12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Country Hearth Bread, 12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Open Product Description
$3.49
was $5.09
$0.15/oz

Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound, $4.99/lb

The perfect choice for meat lovers who crave a juicy and flavorful burger. Made from a blend of 80% lean beef and 20% fat, this ground chuck offers the ideal balance of tenderness and richness. Whether you're grilling, pan-frying, or using it in your favorite recipes, this high-quality ground chuck will elevate your dishes to a whole new level.

Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound
Cub 80% Lean Ground Chuck, 1 Pound
Open Product Description
$4.99/lb
was $5.99/lb
$4.99/lb
Final cost based on weight

Cub Beef Top Sirloin Steak, 1 Pound, $7.99 avg/ea

Beef Top Sirloin Steak

Cub Beef Top Sirloin Steak, 1 Pound
Cub Beef Top Sirloin Steak, 1 Pound
Open Product Description
$7.99 avg/ea
was $7.99 avg/ea
$7.99/lb
Final cost based on weight

Cub Boneless Petite Sirloin Steak Valu Pack, 2.25 Pound, $20.23 avg/ea

Boneless Petite Sirloin Steak Valu Pack

Cub Boneless Petite Sirloin Steak Valu Pack, 2.25 Pound
Cub Boneless Petite Sirloin Steak Valu Pack, 2.25 Pound
Open Product Description
$20.23 avg/ea
was $22.48 avg/ea
$8.99/lb
Final cost based on weight

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.50

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Open Product Description
$3.50
was $3.99
$0.15 each

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Each, $8.49

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Buy 2 Get 2 FREE
Diet Coke  Soda Soft Drink, 12 Each
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Dole Chopped Kit, Caesar, 10.6 Ounce, $3.50

Thoroughly washed. This everyday classic includes Parmesan cheese, garlic crouton crumbles, Romaine lettuce and Dole's signature Caesar Dressing, making this a feast for the senses.

Dole Chopped Kit, Caesar, 10.6 Ounce
Dole Chopped Kit, Caesar, 10.6 Ounce
Open Product Description
$3.50
was $5.29
$0.33/oz

Dole Chopped Sesame Asian Chopped Salad Kit, 12.25 Ounce, $3.50

Chopped Sesame Asian Chopped Salad Kit

Dole Chopped Sesame Asian Chopped Salad Kit, 12.25 Ounce
Dole Chopped Sesame Asian Chopped Salad Kit, 12.25 Ounce
Open Product Description
$3.50
was $5.29
$0.29/oz

Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce, $3.50

Sunflower Crunch Chopped Salad Kit

Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce
Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce
Open Product Description
$3.50
was $5.29
$0.29/oz

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce, $7.29

Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size

$3.98 each when you buy 2
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$7.29
was $7.29
$0.50/oz
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 12th - May 27th

Fairlife Fairlife 2% Chocolate Ultrafiltered Milk, Lactose Free, 1 Each, $4.99

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our rich and creamy fairlife Chocolate Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular chocolate milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Fairlife Fairlife 2% Chocolate Ultrafiltered Milk, Lactose Free, 1 Each
Fairlife Fairlife 2% Chocolate Ultrafiltered Milk, Lactose Free, 1 Each
Open Product Description
$4.99
was $5.29

Fairlife Fairlife 2% Reduced Fat Ultrafiltered Milk, Lactose Free, 1 Each, $4.99

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife 2% Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Fairlife Fairlife 2% Reduced Fat Ultrafiltered Milk, Lactose Free, 1 Each
Fairlife Fairlife 2% Reduced Fat Ultrafiltered Milk, Lactose Free, 1 Each
Open Product Description
$4.99
was $5.29

Fresh Hass Avocado, 1 Each, $1.25

Rich in healthy monounsaturated fats, avocados are a great source of vitamins C, E, K, and B-6, as well as folate and potassium. So why wait? Grab a few avocados today and elevate your meals with this nutritious and delicious superfood.

Fresh Hass Avocado, 1 Each
Fresh Hass Avocado, 1 Each
Open Product Description
$1.25
was $1.99

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound, $2.99/lb

On the Vine Red Tomatoes

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Open Product Description
$2.99/lb
was $3.99/lb
$2.99/lb
Final cost based on weight

Fresh Produce Blackberries, 6 Ounce, $3.00

Blackberries

Fresh Produce Blackberries, 6 Ounce
Fresh Produce Blackberries, 6 Ounce
Open Product Description
$3.00
was $3.99
$0.50/oz

HONEY MAID Honey Graham Crackers, 14.4 Ounce, $3.79

Honey Maid Honey Graham Crackers are made with real honey for just the right amount of sweetness to keep you happy. These square honey grahams are lightly sweet, and each bite delivers a satisfying crunch. Each serving of eight crackers contains 8 grams of whole grain and no high fructose corn syrup. Keep these honey graham crackers in your desk for an afternoon treat, or tuck some into a lunchbox for quick packing. And whether you’re camping or enjoying a fire in the backyard, these snack crackers stack perfectly with chocolate and marshmallows for yummy s'mores.

HONEY MAID Honey Graham Crackers, 14.4 Ounce
HONEY MAID Honey Graham Crackers, 14.4 Ounce
Open Product Description
$3.79
was $5.29
$0.26/oz

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce, $4.99

Gluten free. Since 1891. BHA, BHT, with citric acid added to help protect flavor. Pizza appetizers & more. Pillow pack. U.S. Inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormelnatural.com. Visit www.hormelnatural.com 1-800-523-4635. All packaging elements are proprietary trade dress of Hormel Foods, LLC. Zip pak. Reseable packaging. THINK IT UP MAKE IT UP™ PEP IT UP!® with HORMEL® Pepperoni. The same irresistible taste that everyone loves, they are a family-friendly favorite with 5g of protein in every serving! Each delicious slice is made with beef and pork. HORMEL® Pepperoni tastes great on top of pizza, inside of sandwiches, or as a convenient schooltime snack for your kids' lunchboxes, and do not require refrigeration until opened.

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Gluten Free
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Open Product Description
$4.99
was $5.99
$0.83/oz

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $4.50

Natural Spring Water

Save $5.00 on your Online Order when you buy $25 of these participating items in a single transaction
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Open Product Description
$4.50
was $6.19
$0.19 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - Jun 1st

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $4.49

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
Open Product Description
$4.49
was $4.99
$0.37 each

Kretschmar Off the Bone Roasted Turkey Breast, 1 Pound, $9.99/lb

Enjoy the rich and savory flavor of Kretschmar Pan Roasted Turkey Off the Bone, perfect for sandwiches, salads, or simply on its own. This premium deli meat is expertly seasoned and slow roasted to perfection, ensuring a juicy and tender texture with every bite.

Kretschmar Off the Bone Roasted Turkey Breast, 1 Pound
Kretschmar Off the Bone Roasted Turkey Breast, 1 Pound
Open Product Description
$9.99/lb
was $10.99/lb
$9.99/lb
Final cost based on weight

Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound, $3.69

English Muffin Toasting Bread

Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound
Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound
Open Product Description
$3.69
was $4.29
$3.69/lb

Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each, $8.49

Mtn Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste.

Buy 2 Get 2 FREE
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each, $8.49

Soda, Diet

Buy 2 Get 2 FREE
Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.50 avg/ea

Cub's Cake Donuts are fluffy, moist, and sure to satisfy your sweet cravings in an instance. These donuts are fried to perfection ensuring a soft and tender texture that melts in your mouth with every bite. Our cake donuts come in a variety of flavors so let your shopper know your preference or let us pick for you! Wether it's for breakfast, a snack, or a dessert, Cub Cake Donuts are the ultimate treat that will leave you craving for more

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Open Product Description
$1.50 avg/ea
was $2.00 avg/ea
$2.99/lb
Final cost based on weight

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each, $3.49

This succulent fruit is known for its vibrant orange flesh and sweet, tropical flavor. Perfectly ripe and bursting with goodness, our cantaloupes are a delightful treat for any occasion.

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Open Product Description
$3.49
was $3.99

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Open Product Description
$5.99
was $6.99
$2.00/lb

Produce Red Bell Pepper, 1 Each, $1.50

These peppers are known for their sweet and slightly tangy flavor, making them a versatile ingredient in various cuisines. Whether you're roasting them for a smoky flavor, sautéing them for a stir-fry, or adding them raw to salads, red peppers are sure to enhance the overall taste and presentation of your meals. Packed with essential vitamins and antioxidants, these peppers are not only delicious but also a healthy addition to your diet.

Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Open Product Description
$1.50
was $2.49

Salted Twins Peanuts, 12 Ounce, $2.50

Salted Twins Peanuts

Salted Twins Peanuts, 12 Ounce
Salted Twins Peanuts, 12 Ounce
Open Product Description
$2.50
was $3.49
$0.21/oz

Taylor Farms Broccoli Florets, 12 Ounce, $3.00

Fresh vegetables. Thoroughly washed. Produce washed & ready to enjoy. At Taylor Farms, we live for the joy of growing & eating fresh vegetables. Family & farmer owned. Vibrant & flavorful. Bringing freshness to the table. Taylor to your tastes.

Taylor Farms Broccoli Florets, 12 Ounce
Taylor Farms Broccoli Florets, 12 Ounce
Open Product Description
$3.00
was $3.99
$0.25/oz

Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 13 Ounce, $3.99

The original Nooks & Crannies English Muffin toasts up crunchy on the outside and soft on the inside.

Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 13 Ounce
Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 13 Ounce
Open Product Description
$3.99
was $5.29
$0.31/oz
Can't find what you're looking for?