Filter Results

Search Results

NABISCO Grahams Original Graham Crackers, 14.4 Ounce, $4.49

Nabisco Original Grahams offer just the right amount of sweetness to keep you happy. These square grahams are lightly sweet snacks, and each bite delivers a satisfying crunch. Each serving of eight crackers contains 8 grams of whole grain. Keep these graham crackers in your desk for an afternoon treat, or tuck some into a lunchbox for quick packing. And whether you’re camping or enjoying a fire in the backyard, these snack crackers stack perfectly with chocolate and marshmallows for yummy s'mores.

$3.49 each with My Cub Rewards card
NABISCO Grahams Original Graham Crackers, 14.4 Ounce
NABISCO Grahams Original Graham Crackers, 14.4 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.31/oz
was $5.29
Offer Valid: Jun 15th until Jun 30th

Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 5.1 Ounce, $2.29

Snack happy. Jell-O Vanilla Artificially Flavored Instant Pudding Mix & Pie Filling tastes delicious whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious vanilla dessert. Fun to make with your kids, our artificially flavored vanilla pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or vanilla pie filling. Our artificially flavored vanilla pudding is ready in as little as five minutes. Simply stir milk into the pudding mix and allow to set. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 5.1-ounce sealed pouch. Stock up with our convenient family-size box. Pudding fun in every bite.

Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 5.1 Ounce
Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 5.1 Ounce
Open Product Description
$2.29
$0.45/oz
was $2.49
Offer Valid: Jun 17th until Jul 6th

Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Vanilla Artificially Flavored Instant Pudding Mix & Pie Filling tastes delicious whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious artificially flavored vanilla dessert. Fun to make with your kids, our artificially flavored vanilla pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or vanilla pie filling. Our artificially flavored vanilla pudding is ready in as little as five minutes. Simply stir milk into the pudding mix and allow to set. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3.4-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.59/oz

Hostess Cupcakes, with Creamy Filling, Orange, 8 Each, $2.99

Cupcakes, with Creamy Filling, Orange

$2.99 with My Cub Rewards Card
Hostess Cupcakes, with Creamy Filling, Orange, 8 Each
Hostess Cupcakes, with Creamy Filling, Orange, 8 Each
Open Product Description
$2.99
$0.37 each
was $4.49
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Rice Krispies Treats Marshmallow Snack Bars, Original, 6.98 Ounce, $3.99

<ul><li>Oversized homestyle crispy marshmallow squares; Maximum marshmallows for even more to love; Cereal bars are delicious snacks for family moments</li><li>We've folded extra marshmallows into our thickest, gooiest homestyle treats; Enjoy puffed rice cereal and soft marshmallows in every bite</li><li>50% bigger than Rice Krispies Treats Original 22g Bars; No high fructose corn syrup; Contains milk and soy ingredients</li></ul><br/>Discover a delicious take on a classic, Kellogg's Rice Krispies Treats Homestyle Original crispy marshmallow squares. We've taken puffed rice cereal and extra marshmallows to craft our thickest, gooiest homestyle recipe. Every 33g bar is 50% bigger than our Original 22g bar and packed with pockets of melted marshmallows from top to bottom. The result is in our thickest, gooiest homestyle treat that the whole family can enjoy; Each package contains one individually wrapped marshmallow bar that's perfect for snacks at school, at the office, on car rides, for lunchtime, TV time, and more. Take this deliciously convenient, ready-to-eat treat wherever you and your family travel. Unwrap the simple goodness of Kellogg's Rice Krispies Treats Homestyle Original and feed your sweet cravings day or night.

Rice Krispies Treats Marshmallow Snack Bars, Original, 6.98 Ounce
Rice Krispies Treats Marshmallow Snack Bars, Original, 6.98 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.57/oz
was $4.29
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Tootsie Roll Pops Candy, Assorted Flavors, 10.125 Ounce, $3.50

About 17 servings per package. Product sold by weight not volume. Contents tend to settle after packaging.

Tootsie Roll Pops Candy, Assorted Flavors, 10.125 Ounce
Gluten Free
Tootsie Roll Pops Candy, Assorted Flavors, 10.125 Ounce
Open Product Description
$3.50
$0.35/oz
was $5.49
Offer Valid: May 4th until Aug 3rd

Chips Ahoy! Cookies,Hershey's Fudge Filled, Chewy, Family Size, 14.85 Ounce, $5.49

Cookies,Hershey's Fudge Filled, Chewy, Family Size

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Chips Ahoy! Cookies,Hershey's Fudge Filled, Chewy, Family Size, 14.85 Ounce
Chips Ahoy! Cookies,Hershey's Fudge Filled, Chewy, Family Size, 14.85 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.37/oz
was $6.09
Offer Valid: Apr 1st until Jul 1st

Malt O Meal Cereal, Golden Puffs, 25 Ounce, $4.99

Cereal, Golden Puffs

Malt O Meal Cereal, Golden Puffs, 25 Ounce
Malt O Meal Cereal, Golden Puffs, 25 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.20/oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Jell-O Lime Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Lime Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored lime Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored lime gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 1 cup boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 1 cup cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 3-ounce sealed pouch and makes 4, 1/2-cup servings.

Jell-O Lime Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Jell-O Lime Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Jell-O Lime Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce, $2.29

Snack happy. Jell-O Lime Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored lime Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored lime gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 2 cups boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 2 cups cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each family size Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 6-ounce sealed pouch and makes 8, 1/2-cup servings.

Jell-O Lime Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce
Jell-O Lime Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce
Open Product Description
$2.29
$0.38/oz
was $2.49
Offer Valid: Jun 17th until Jul 6th

Essential Everyday Pudding & Pie Filling, Instant, Butterscotch, 3.4 Ounce, $1.59

Ready to eat in 5 minutes.

Essential Everyday Pudding & Pie Filling, Instant, Butterscotch, 3.4 Ounce
Essential Everyday Pudding & Pie Filling, Instant, Butterscotch, 3.4 Ounce
Open Product Description
$1.59
$0.47/oz

Reese's Miniature Cups, Crunchy Peanuts, Share Pack, 9.6 Ounce, $5.99

Miniature Cups, Crunchy Peanuts, Share Pack

Reese's Miniature Cups, Crunchy Peanuts, Share Pack, 9.6 Ounce
Gluten Free
Reese's Miniature Cups, Crunchy Peanuts, Share Pack, 9.6 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.62/oz

Hostess Old Fashioned Donettes, 10.5 Ounce, $2.99

Old Fashioned Donettes

Hostess Old Fashioned Donettes, 10.5 Ounce
Hostess Old Fashioned Donettes, 10.5 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.28/oz
was $3.59
Offer Valid: Jun 1st until Jun 29th

Hostess Crunch Donettes, 9.5 Ounce, $2.99

Crunch Donettes

Hostess Crunch Donettes, 9.5 Ounce
Hostess Crunch Donettes, 9.5 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.31/oz
was $3.59
Offer Valid: Jun 1st until Jun 29th

Essential Everyday Rice Crisps, Caramel, 7.04 Ounce, $3.49

Great products at a price you'll love- that's essential everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love essential everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee.

Essential Everyday Rice Crisps, Caramel, 7.04 Ounce
Gluten Free
Essential Everyday Rice Crisps, Caramel, 7.04 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.50/oz

Hostess Chocolate Drizzle Baby Bundts, 10 Ounce, $3.99

Chocolate Drizzle Baby Bundts

Hostess Chocolate Drizzle Baby Bundts, 10 Ounce
Hostess Chocolate Drizzle Baby Bundts, 10 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.40/oz
was $4.49
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Jell-O Zero Sugar Orange Flavor Gelatin Snack Cups, 4 Each, $3.49

Snack happy. Jell-O Zero Sugar Orange Artificially Flavored Gelatin Cups deliver the great taste of Jell-O Gelatin in a low-calorie choice. Our delicious on-the-go treat comes in individual snack cups, perfect for putting into a lunchbox or snacking at home. Zero Sugar artificially flavored orange gelatin is fat-free and contains 10 calories per serving. Great for those keeping Kosher. Each sleeve contains four Jell-O Zero Sugar Ready-to-Eat Orange Artificially Flavored Gelatin Cups for quick and easy snacking.

Jell-O Zero Sugar Orange Flavor Gelatin Snack Cups, 4 Each
Jell-O Zero Sugar Orange Flavor Gelatin Snack Cups, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $3.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Dream Pops Frozen Dessert, Chocolate Covered, Mint Chip, Bites, 4 Fluid ounce, $6.69

100% plant-based. Simple ingredients. Dream bigger. Indulge better. The future has arrived and it tastes wonderful. We dreamt up a plant-based frozen dessert that is packed with superfoods, less than 100 calories, less than 5 g sugar - all without dairy, gluten and soy. No artificial anything! Our bites are truly one of a kind and will satisfy your sweet desired.

Dream Pops Frozen Dessert, Chocolate Covered, Mint Chip, Bites, 4 Fluid ounce
Gluten Free
Dream Pops Frozen Dessert, Chocolate Covered, Mint Chip, Bites, 4 Fluid ounce
Open Product Description
$6.69
$1.67/fl oz

Oreo Sandwich Cookies, Graham Flavored, 10.68 Ounce, $5.49

Sandwich Cookies, Graham Flavored

Oreo Sandwich Cookies, Graham Flavored, 10.68 Ounce
Oreo Sandwich Cookies, Graham Flavored, 10.68 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.51/oz
was $6.39
Offer Valid: Apr 1st until Jul 1st

Jell-O Cheesecake Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Cheesecake Artificially Flavored Instant Pudding Mix & Pie Filling tastes delicious whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious artificially flavored cheesecake dessert. Fun to make with your kids, our artificially flavored cheesecake pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or cheesecake flavored pie filling. Our artificially flavored cheesecake pudding is ready in as little as five minutes. Simply stir milk into the pudding mix and allow to set. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3.4-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Cheesecake Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Jell-O Cheesecake Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.59/oz

Kit Kat Frozen Dairy Dessert Cones, Wafer with Fudge/Chocolate Wafer, 8 Each, $9.49

Kit Kat Frozen Dairy Dessert Cones include your favorite candy bar flavor in the perfect handheld chocolate dessert. Enjoy the taste of crunchy Kit Kat goodness in a delicious frozen chocolate layer for the perfect frozen treat. This pack offers two delicious flavors, including chocolate wafer and wafer with fudge. Both ice cream flavors top a tasty sugar cone for easy eating and a satisfying crunch. These Kit Kat ice cream cones are just the right size for when you want a quick dessert. Enjoy one of these crunchy ice cream cones to cool yourself off on a hot day. At Dreyer’s Grand Ice Cream, we are in the business of putting smiles on people’s faces, with ice cream. We are a U.S. ice cream business with nearly 100 years of winning experience in the market and with a robust portfolio of powerhouse brands that everyone knows and loves. From Häagen-Dazs Ice Cream to Outshine Fruit Bars, Drumstick and more, our suite of delicious ice cream treats includes something for everyone.

Kit Kat Frozen Dairy Dessert Cones, Wafer with Fudge/Chocolate Wafer, 8 Each
Kit Kat Frozen Dairy Dessert Cones, Wafer with Fudge/Chocolate Wafer, 8 Each
Open Product Description
$9.49
$1.19 each
was $10.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Jell-O Banana Cream Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Banana Cream Artificially Flavored Cook & Serve Pudding & Pie Filling Mix tastes great whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious snack. Fun to make with your kids, our artificially flavored banana cream pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or banana cream pie filling. To prepare, stir mix into 2 cups cold milk in medium saucepan, bring to a boil on medium heat while stirring constantly, then serve warm or chilled. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Banana Cream Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce
Jell-O Banana Cream Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Snack Pack Chocolate Vanilla Flavored Pudding, 13 Ounce, $1.50

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Chocolate Vanilla Flavor Pudding Cups. These pudding snacks offer a classic chocolate vanilla flavor and creaminess that everyone is sure to love. These vanilla and chocolate pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack pudding cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Chocolate Vanilla Flavored Pudding, 13 Ounce
Snack Pack Chocolate Vanilla Flavored Pudding, 13 Ounce
Open Product Description
$1.50
$0.12/oz
was $1.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Kraft America's Classic Individually Wrapped Candy Caramels, 11 Ounce, $3.49

Kraft Caramels Candy Squares make your day a little sweeter with a classic candy favorite that practically melts in your mouth. For a rich and creamy indulgence, you can't go wrong with these chewy candies with an unforgettable caramel flavor. Made with sugar and skim milk, each bite size candy is a treat for your taste buds. All of the deliciously poppable caramels in this 11 ounce bag of candy are individually wrapped for easy snacking on-the-go. Enjoy them as a quick treat, or use them as a dessert ingredient for caramel-dipped apples, caramel-pecan brownies and other sweet recipes. Kraft Caramels are an American classic straight from the Kraft candy kitchen, bringing you delicious candies since 1940.

Kraft America's Classic Individually Wrapped Candy Caramels, 11 Ounce
Kraft America's Classic Individually Wrapped Candy Caramels, 11 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.32/oz

Hostess Honey Bun Donettes, 10.5 Ounce, $2.99

Honey Bun Donettes

Hostess Honey Bun Donettes, 10.5 Ounce
Hostess Honey Bun Donettes, 10.5 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.28/oz
was $3.59
Offer Valid: Jun 1st until Jun 29th

Holland House Malt Vinegar, 12 Fluid ounce, $4.19

Malt Vinegar

Holland House Malt Vinegar, 12 Fluid ounce
Holland House Malt Vinegar, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$4.19
$0.35/fl oz

RITZ Crisp and Thins Cream Cheese and Onion Chips, 0.2 Ounce, $4.49

RITZ Crisp and Thins Cream Cheese and Onion Potato and Wheat Chips are light chips that are oven baked, not fried, with a crispy, thin shape and an irresistible crunch. These reduced fat chips contain 50 percent less fat than the leading regular fried potato chips. Pack these snack chips in lunchboxes for a crunchy companion to sandwiches, or add them to your snack food shelf as a tasty after school treat. Serve these cream cheese and onion chips alongside other shareable foods or by themselves for a light and airy snack that's great for munching without filling up. Each 7.1 ounce bag of RITZ Crisp and Thins is sealed to lock in freshness and great taste.

RITZ Crisp and Thins Cream Cheese and Onion Chips, 0.2 Ounce
RITZ Crisp and Thins Cream Cheese and Onion Chips, 0.2 Ounce
Open Product Description
$4.49
$22.45/oz
was $4.49
Offer Valid: Jun 1st until Jul 1st

Essential Everyday Toasted Rice Crispy Rice Cereal, 12 Ounce, $2.50

Toasted Rice Crispy Rice Cereal

Essential Everyday Toasted Rice Crispy Rice Cereal, 12 Ounce
Essential Everyday Toasted Rice Crispy Rice Cereal, 12 Ounce
Open Product Description
$2.50
$0.21/oz
was $3.29
Offer Valid: Jun 7th until Sep 6th

Essential Everyday Filling or Topping, Cherry Pie, 21 Ounce, $4.49

With other natural flavors. Per 1/3 Cup: 100 calories; 0 g sat fat (0% DV); 10 mg sodium (0% DV); 20 g total sugars. Gluten free. No high fructose corn syrup. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Filling or Topping, Cherry Pie, 21 Ounce
Gluten Free
Essential Everyday Filling or Topping, Cherry Pie, 21 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.21/oz

Shameless Snacks Gummy Candy, OMG Peach, 1.8 Ounce, $3.79

Gummy Candy, OMG Peach

Shameless Snacks Gummy Candy, OMG Peach, 1.8 Ounce
Gluten Free
Shameless Snacks Gummy Candy, OMG Peach, 1.8 Ounce
Open Product Description
$3.79
$2.11/oz
Can't find what you're looking for?