Filter Results

Search Results

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 24 Ounce, $4.99

Kozy Shack Chocolate Pudding is more than just a delicious and satisfying snack. It transports you to a place where comfort surrounds you with each delicious bite. Welcome to the most comfortable place imaginable, your Inner Kozy. Escaping to your Kozy place is always just a spoonful away. Enjoy the delicious addition of rich cocoa to our classic, creamy pudding. This a great option for those who don't like rice or tapioca in their pudding. This pudding is easy to add to your weekly groceries for an afterschool kids' snack, dessert, or an evening indulgence on the couch. Contains six chocolate pudding snack cups in total.

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 24 Ounce
Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 24 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.21/oz
was $5.49
Offer Valid: May 27th until Jun 22nd

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce, $4.99

Kozy Shack Chocolate Pudding is more than just a delicious and satisfying snack. It transports you to a place where comfort surrounds you with each delicious bite. Welcome to the most comfortable place imaginable, your Inner Kozy. Escaping to your Kozy place is always just a spoonful away. Enjoy the delicious addition of rich cocoa to our classic, creamy pudding. This a great option for those who don't like rice or tapioca in their pudding. This pudding is easy to add to your weekly groceries for an afterschool kids' snack, dessert, or an evening indulgence on the couch. Contains one 22-oz. chocolate pudding container in total.

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce
Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.23/oz
was $5.49
Offer Valid: May 27th until Jun 22nd

Nakano Rice Vinegar, Mild & Mellow, Natural, 12 Fluid ounce, $4.69

Nakano Natural Rice Vinegar, Vinegar with a Subtle and Mild Flavor Perfect for Marinades and a Salad Vinaigrette, 12 FL oz

Nakano Rice Vinegar, Mild & Mellow, Natural, 12 Fluid ounce
Nakano Rice Vinegar, Mild & Mellow, Natural, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$4.69
$0.39/fl oz

Jell-O Mango Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Mango Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored mango Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored mango gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 1 cup boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 1 cup cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 3-ounce sealed pouch and makes 4, 1/2-cup servings.

Jell-O Mango Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Jell-O Mango Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Little Debbie Cakes, Birthday, 8 Each, $3.19

Cakes, Birthday

Little Debbie Cakes, Birthday, 8 Each
Little Debbie Cakes, Birthday, 8 Each
Open Product Description
$3.19
$0.40 each

Rice Krispies Treats Bliss Crispy Marshmallow Squares, Caramel Sea Salt Pretzel, 5 Ounce, $3.99

<ul><li>A classic snack with a sweet-salty twist that delivers a moment of indulgence; Savor decadent caramel flavor and crunchy sea salt pretzel toppings</li><li>Topped with chunky candied sea salt pretzels and caramel flavored chips, this toasted rice cereal marshmallowy bar has a bottom layer of yummy caramel flavored coating</li><li>Just the right size and layered with irresistible flavor; 100 calorie snack; No high fructose corn syrup; Contains wheat, soy, and milk ingredients </li></ul><br/>Take a bite of sweet, salty, crispy perfection. Enjoy timeless Rice Krispies Treats snacks now topped with candied sea salt pretzels and layered with caramel-flavored chips. You’ll love the delicious indulgence in Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Pretzel bars. They’re mouthwatering snacks perfect for both kids and adults with crunchy and chewy in perfect balance. From the tasty toppings to the layer of creamy caramel-flavored coating on the bottom, treasure every craveable bite when you need a just-for-you moment; It’s a 100 calorie bar made with no high fructose corn syrup, perfect for a lunch snack. These individually wrapped on the go snacks make it easy to satisfy cravings at work or whenever you need a decadent escape. Long day? Kick back and relax with an indulgent marshmallowy cereal bar. Enjoy as an afternoon snack, treat yourself to dessert, or share crispy, sweet and salty perfection as a party snack with friends. Pack your pantry with grab and go sweet snacks for hit-the-spot deliciousness. Savor the flavor and crunch of this sensational take on a classic treat.

Rice Krispies Treats Bliss Crispy Marshmallow Squares, Caramel Sea Salt Pretzel, 5 Ounce
Rice Krispies Treats Bliss Crispy Marshmallow Squares, Caramel Sea Salt Pretzel, 5 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.80/oz
was $4.29
Offer Valid: May 2nd until Jun 29th

Snack Pack Chocolate and Vanilla Flavored Pudding Cups Family Pack, 39 Ounce, $3.69

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Chocolate Pudding and Vanilla Pudding Cups. These pudding snacks offer classic chocolate and vanilla flavors and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack pudding cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Chocolate and Vanilla Flavored Pudding Cups Family Pack, 39 Ounce
Snack Pack Chocolate and Vanilla Flavored Pudding Cups Family Pack, 39 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.09/oz
was $4.39
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Golden Grahams Cereal Family Size, 18.9 Ounce, $6.79

Cereal Family Size

Golden Grahams Cereal Family Size, 18.9 Ounce
Golden Grahams Cereal Family Size, 18.9 Ounce
Open Product Description
$6.79
$0.36/oz

Danimals Pixar Strawberry/Birthday Cake Smoothie, 12 Each, $6.49

Pixar Strawberry/Birthday Cake Smoothie

Danimals Pixar Strawberry/Birthday Cake Smoothie, 12 Each
Gluten Free
Danimals Pixar Strawberry/Birthday Cake Smoothie, 12 Each
Open Product Description
$6.49
$0.54 each

Snack Pack Strawberry and Orange Flavored Juicy Gels, 4 Each, $1.50

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Strawberry and Orange Flavored Juicy Gels. These gel snacks feature a classic strawberry and orange taste for an explosion of fruity flavor. Not only are these snacks delicious and convenient, but they are made with real fruit juice, are gluten free and contain no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack Juicy Gels snack cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These snack cups also make an easy after-dinner treat or dessert for the entire family. If you want to add some extra excitement to these gel cups, try topping them with whipped cream and sprinkles or chopped fruit for easy desserts. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Strawberry and Orange Flavored Juicy Gels, 4 Each
Snack Pack Strawberry and Orange Flavored Juicy Gels, 4 Each
Open Product Description
$1.50
$0.38 each
was $1.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Sunsweet Amazin' Ones Prunes, 6 Ounce, $4.49

Individually wrapped. What could be better than a sweet and nutritious treat for only 100 calories? Sunsweet Ones go wherever your busy life takes you: in the car, at the park, at the gym. These individually wrapped, delicious Amazin prunes make it easy to enjoy a satisfying snack. Over 1 billion enjoyed! The Taste is in the Shape: Only Sunsweet can bring you our patented pitting process that creates tastier, more tender fruit with less pits and the plump round shape we're known for. Please recycle.

Sunsweet Amazin' Ones Prunes, 6 Ounce
Sunsweet Amazin' Ones Prunes, 6 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.75/oz

Wild Harvest Raisins, California, 12 Ounce, $4.49

Naturally fat & cholesterol free. Free From: artificial preservatives; added sweeteners; added sulfites. USDA organic. Per 1/4 cup: 120 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 24 g sugars. To learn more about Wild Harvest products, including our full line of organic products, and for more recipes, please visit www.wildharvestorganic.com. Live Free with Wild Harvest: Wild Harvest is a complete selection of products that are free from more than 100 artificial preservatives, flavors, colors, sweeteners and additional undesirable ingredients. Our products are pure and simple because they're flavored and colored by nature and created to support your family's healthy and active lifestyle. People of all ages love the taste of Wild Harvest foods. Please recycle. Supervalu Quality Guaranteed: We're committed to your satisfaction and guarantee the quality of this product. Contact us at 1-877-932-7948, or www.supervalu-ourownbrands.com. Please have package available. Product of USA.

Wild Harvest Raisins, California, 12 Ounce
Wild Harvest Raisins, California, 12 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.37/oz

Snack Pack Butterscotch Flavored Pudding, 13 Ounce, $1.50

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Butterscotch Pudding Cups. These pudding snacks offer a classic butterscotch flavor and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack pudding cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Butterscotch Flavored Pudding, 13 Ounce
Snack Pack Butterscotch Flavored Pudding, 13 Ounce
Open Product Description
$1.50
$0.12/oz
was $1.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, Family Size, 19.8 Ounce, $6.99

Grab a spoonful of the unbeatable chocolatey peanut butter taste of REESE'S PUFFS Minis Chocolatey Peanut Butter Breakfast Cereal. The iconic REESE's peanut butter & HERSHEY'S chocolate flavor you know and love now comes in these adorably mini puffs for more crunch on your spoon. Pour yourself a bowl, add them as an ice cream topper, make cereal bars or serve them as a kids party snack, REESE'S PUFFS Minis cereal will be your new favorite go-to cereal or snack. REESE'S PUFFS Minis cereal is made with 15g of whole grain per serving (at least 48 grams recommended daily) and has no high fructose corn syrup. The cereal box and liner bag are easy to store and grab and go as part of a quick breakfast, after school snack or bedtime snack. REESE'S PUFFS is part of General Mills Big G cereals that exist to spread goodness from tots to grown-ups.

Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, Family Size, 19.8 Ounce
Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, Family Size, 19.8 Ounce
Open Product Description
$6.99
$0.35/oz

Little Debbie Snack Cakes, Zebra Cakes, 10 Each, $3.19

Snack Cakes, Zebra Cakes

Little Debbie Snack Cakes, Zebra Cakes, 10 Each
Little Debbie Snack Cakes, Zebra Cakes, 10 Each
Open Product Description
$3.19
$0.32 each

Cedar Crest Chocolate Malt Ice Cream Cups, 8 Pack, 24 Ounce, $3.99

Chocolate Malt Ice Cream Cups, 8 Pack

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Cedar Crest Chocolate Malt Ice Cream Cups, 8 Pack, 24 Ounce
Cedar Crest Chocolate Malt Ice Cream Cups, 8 Pack, 24 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.17/oz
was $4.49
Offer Valid: Jun 15th until Sep 7th

Jell-O Zero Sugar Lemon-Lime Flavor Gelatin Snack Cups, 4 Each, $3.49

Snack happy. Jell-O Zero Sugar Lemon Lime Artificially Flavored Gelatin Cups deliver the great taste of Jell-O Gelatin in a low-calorie choice. Our delicious on-the-go gelatin comes in individual snack cups, perfect for putting into a lunchbox or snacking at home. Zero Sugar artificially flavored lemon lime gelatin is fat-free and contains 10 calories per serving. Great for those keeping Kosher. Each 12.5-ounce sleeve contains four Jell-O Zero Sugar Lemon Lime Artificially Flavored Gelatin Cups for quick and easy snacking.

Jell-O Zero Sugar Lemon-Lime Flavor Gelatin Snack Cups, 4 Each
Jell-O Zero Sugar Lemon-Lime Flavor Gelatin Snack Cups, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $3.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 14 oz, 8 Each, $3.49

Just because you can’t always make it to the ballpark doesn’t mean you can’t have a taste of it whenever the mood strikes. Ball Park Hot Dog Buns are an American favorite. Soft and delicious, they are the perfect partner for a lightly grilled dog and a swirl of ketchup to share with teammates after the big game. Our buns make the perfect base for chili dogs with a sprinkling of onions and cheese or a loaded Chicago-style dog for a build-your-own dog tailgating party before the Superbowl. Not in the mood for a hot dog? Use our hot dog buns for hoagie-style sandwiches for dinner around the campfire. Our hot dog buns aren’t just handy for backyard cookouts; they’re also great for easy weeknight dinners for the family, and for packing in your summer picnic basket for charcoal grilling some hot dogs for lunch at the park. Our freshly baked buns are a staple for camping, tailgating, pool parties, or whenever a celebration is in order. For a lot of us, grilling isn’t just something fun to do; it’s a way of life. Ball Park hot dog and hamburger buns deliver fresh taste and outstanding flavor. Our classic buns and rolls support your grilling needs, no matter now big or small.

Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 14 oz, 8 Each
Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 14 oz, 8 Each
Open Product Description
$3.49
$0.44 each
was $3.99
Offer Valid: Jun 1st until Sep 2nd

Essential Everyday Filling or Topping, Apple Pie, 20 Ounce, $5.29

Per 1/3 Cup: 100 calories; 0 g sat fat (0% DV); 10 mg sodium (0% DV); 23 g total sugar.s Gluten free. No high fructose corn syrup. Great Products: At a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Made with real fruit, which may contains seeds, stems or other pieces of the natural fruit. 100% quality guaranteed. essentialeveryday.com. Like it or let us make it right. That's our quality promise. 877-932-7948 essentialeveryday.com.

Essential Everyday Filling or Topping, Apple Pie, 20 Ounce
Gluten Free
Essential Everyday Filling or Topping, Apple Pie, 20 Ounce
Open Product Description
$5.29
$0.26/oz

Mizkan Rice Vinegar, Seasoned, 12 Fluid ounce, $4.59

Rice Vinegar, Seasoned

Mizkan Rice Vinegar, Seasoned, 12 Fluid ounce
Mizkan Rice Vinegar, Seasoned, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$4.59
$0.38/fl oz

Hostess Lemon Drizzle Baby Bundts, 8 Each, $2.99

Lemon Drizzle Baby Bundts

$2.99 with My Cub Rewards Card
Hostess Lemon Drizzle Baby Bundts, 8 Each
Hostess Lemon Drizzle Baby Bundts, 8 Each
Open Product Description
$2.99
$0.37 each
was $4.49
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Pepperidge Farm® Bakery Classics Onion with Poppy Seeds Hamburger Buns, 15 Ounce, $3.49

Pepperidge Farm Bakery Classics buns are baked with deliberate, thoughtful care and made with premium ingredients, perfectly orchestrated with a baker's touch. At Pepperidge Farm, we have been baking delicious breads inspired by small-batch recipes and crafted with premium ingredients for over 80 years. For us, baking is more than a job, it’s a real passion. The whole family will love these cookout-ready, classic hamburger buns. Pepperidge Farm Onion and Poppy Seeds Hamburger Buns are sprinkled with onion and poppy seeds for an extra touch the whole family will love. They're perfect for cheeseburgers, chicken sandwiches, barbecue sandwiches, and more. Our dedication to quality shows in the care we put into every detail. Pepperidge Farm Bakery Classics stay true to the classic recipe you know and love. The 8-count pack is ready to make your meals a little more special. Add our delicious Pepperidge Farm hamburger buns to your next meal.

Pepperidge Farm® Bakery Classics Onion with Poppy Seeds Hamburger Buns, 15 Ounce
Pepperidge Farm® Bakery Classics Onion with Poppy Seeds Hamburger Buns, 15 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.23/oz
was $4.29
Offer Valid: Apr 28th until Jul 29th

Kit Kat Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme, 1.5 Ounce, $1.29

Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme

Kit Kat Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme, 1.5 Ounce
Kit Kat Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme, 1.5 Ounce
Open Product Description
$1.29
$0.86/oz
was $1.49
Offer Valid: Mar 21st until Aug 10th

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Chocolate Sea Salt Pretzel, 5 Ounce, $3.99

<ul><li>A classic snack with a sweet-salty twist that delivers a moment of indulgence; Savor decadent chocolate flavor and crunchy sea salt pretzel toppings</li><li>Topped with chunky candied sea salt pretzels and semi-sweet chocolate flavored chunks, this toasted rice cereal marshmallowy bar has a bottom layer of yummy chocolate flavored coating</li><li>Just the right size and layered with irresistible flavor; 110 calorie snack; No high fructose corn syrup; Contains wheat, soy, and milk ingredients </li></ul><br/>Take a bite of sweet, salty, crispy perfection. Enjoy timeless Rice Krispies Treats snacks now topped with candied sea salt pretzels, semi-sweet chocolate chunks, and layered on the bottom with smooth chocolate flavor. You’ll love the delicious indulgence in Rice Krispies Treats Bliss Chocolate Sea Salt Pretzel bars. They’re mouthwatering snacks perfect for both kids and adults with crunchy and chewy in perfect balance. From the tasty toppings to the layer of creamy chocolate-flavored coating on the bottom, treasure every craveable bite when you need a just-for-you moment; It’s a 110 calorie bar made with no high fructose corn syrup, perfect for a lunch snack. These individually wrapped on the go snacks make it easy to satisfy cravings at work or whenever you need a decadent escape. Long day? Kick back and relax with an indulgent marshmallowy cereal bar. Enjoy as an afternoon snack, treat yourself to dessert, or share crispy, sweet and salty perfection as a party snack with friends. Pack your pantry with grab and go sweet snacks for hit-the-spot deliciousness. Savor the flavor and crunch of this sensational take on a classic treat.

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Chocolate Sea Salt Pretzel, 5 Ounce
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Chocolate Sea Salt Pretzel, 5 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.80/oz
was $4.29
Offer Valid: May 2nd until Jun 29th

Malt O Meal Cereal, S'mores, Family Size, 24 Ounce, $4.99

Cereal, S'mores, Family Size

Malt O Meal Cereal, S'mores, Family Size, 24 Ounce
Malt O Meal Cereal, S'mores, Family Size, 24 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.21/oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Golden Grahams Graham Cereal, 11.7 Ounce, $5.79

Graham Cereal

Golden Grahams Graham Cereal, 11.7 Ounce
Golden Grahams Graham Cereal, 11.7 Ounce
Open Product Description
$5.79
$0.49/oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Tillamook Ice Cream, Waffle Cone Swirl, 1.5 Quart, $6.99

Farmer owned. Est. 1909 Oregon. Really creamy ice cream. Tillamook County Creamery Association. Oregon, USA. Tastes better because it's made right. Made with more cream than the other guys. Our ice cream is smooth, rich and extra creamy. From cows not treated with rBST (All farmers who supply milk for Tillamook products pledge not to use artificial growth hormones. The FDA has stated that no significant difference has been shown between milk derived from rBST treated and non-rBST treated cows). Certified B Corporation. As a proud certified B Corp we promise to put the land, cows and people first - always. Join us in helping keep farmers farming, this is how together we do right by the future.

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Tillamook Ice Cream, Waffle Cone Swirl, 1.5 Quart
Tillamook Ice Cream, Waffle Cone Swirl, 1.5 Quart
Open Product Description
$6.99
$4.66/qt
was $7.99
Offer Valid: Jun 10th until Jun 29th

Kodiak Banana Muffin Mix, 14 Ounce, $6.49

Banana Muffin Mix

Kodiak Banana Muffin Mix, 14 Ounce
Kodiak Banana Muffin Mix, 14 Ounce
Open Product Description
$6.49
$0.46/oz

Reese's Puffs Corn Puffs Family Size, 19.7 Ounce, $6.99

Corn Puffs Family Size

Reese's Puffs Corn Puffs Family Size, 19.7 Ounce
Reese's Puffs Corn Puffs Family Size, 19.7 Ounce
Open Product Description
$6.99
$0.35/oz

Essential Everyday Ice Cream Cups, Color, 18 Each, $2.49

Per 1 Cup: 20 calories; 0 g sat fat (0% DV); 5 mg sodium (0% DV); 0 g total sugars. Contains bioengineered food ingredients. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Ice Cream Cups, Color, 18 Each
Essential Everyday Ice Cream Cups, Color, 18 Each
Open Product Description
$2.49
$0.14 each
Can't find what you're looking for?