Filter Results

Search Results

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 24 Ounce, $5.49

Kozy Shack Chocolate Pudding is more than just a delicious and satisfying snack. It transports you to a place where comfort surrounds you with each delicious bite. Welcome to the most comfortable place imaginable, your Inner Kozy. Escaping to your Kozy place is always just a spoonful away. Enjoy the delicious addition of rich cocoa to our classic, creamy pudding. This a great option for those who don't like rice or tapioca in their pudding. This pudding is easy to add to your weekly groceries for an afterschool kids' snack, dessert, or an evening indulgence on the couch. Contains six chocolate pudding snack cups in total.

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 24 Ounce
Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 24 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.23/oz

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce, $5.49

Kozy Shack Chocolate Pudding is more than just a delicious and satisfying snack. It transports you to a place where comfort surrounds you with each delicious bite. Welcome to the most comfortable place imaginable, your Inner Kozy. Escaping to your Kozy place is always just a spoonful away. Enjoy the delicious addition of rich cocoa to our classic, creamy pudding. This a great option for those who don't like rice or tapioca in their pudding. This pudding is easy to add to your weekly groceries for an afterschool kids' snack, dessert, or an evening indulgence on the couch. Contains one 22-oz. chocolate pudding container in total.

Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce
Kozy Shack Chocolate Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.25/oz

Kit Kat Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme, 1.5 Ounce, $1.29

Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme

Kit Kat Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme, 1.5 Ounce
Kit Kat Crisp Wafers, Vanilla Flavored Creme, 1.5 Ounce
Open Product Description
$1.29
$0.86/oz
was $1.49
Offer Valid: Mar 21st until Aug 10th

Ocean Spray Snack Medley, Pineapple Cran, 5 Each, $4.29

Snack Medley, Pineapple Cran

Ocean Spray Snack Medley, Pineapple Cran, 5 Each
Ocean Spray Snack Medley, Pineapple Cran, 5 Each
Open Product Description
$4.29
$0.86 each
was $4.99
Offer Valid: May 6th until Jun 1st

Jell-O Peach Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Peach Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored peach Jell-O gelatin that contains 90 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored peach gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 1 cup boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 1 cup cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 3-ounce sealed pouch and makes 4, 1/2-cup servings.

Jell-O Peach Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Jell-O Peach Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Essential Everyday Crescent Rolls, Flaky Butter, 8 Each, $2.69

Artificially flavored. Ready-to-bake. Per 1 Roll: 100 calories; 2 g sat fat (11% DV); 210 mg sodium (9% DV); 2 g total sugars. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Crescent Rolls, Flaky Butter, 8 Each
Essential Everyday Crescent Rolls, Flaky Butter, 8 Each
Open Product Description
$2.69
$0.34 each

Snack Pack Vanilla Flavored Pudding, 6 Each, $2.99

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Super Size Vanilla Pudding Cups. These pudding snacks offer a classic vanilla flavor and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each super-size pudding cup has 60% more pudding per cup than regular-sized Snack Pack pudding cups and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Vanilla Flavored Pudding, 6 Each
Snack Pack Vanilla Flavored Pudding, 6 Each
Open Product Description
$2.99
$0.50 each
was $3.39
Offer Valid: Mar 23rd until Sep 6th

Little Debbie Cake Rolls, Zebra, 6 Each, $2.79

Cake Rolls, Zebra

Little Debbie Cake Rolls, Zebra, 6 Each
Little Debbie Cake Rolls, Zebra, 6 Each
Open Product Description
$2.79
$0.47 each

Kraft America's Classic Individually Wrapped Candy Caramels, 11 Ounce, $3.49

Kraft Caramels Candy Squares make your day a little sweeter with a classic candy favorite that practically melts in your mouth. For a rich and creamy indulgence, you can't go wrong with these chewy candies with an unforgettable caramel flavor. Made with sugar and skim milk, each bite size candy is a treat for your taste buds. All of the deliciously poppable caramels in this 11 ounce bag of candy are individually wrapped for easy snacking on-the-go. Enjoy them as a quick treat, or use them as a dessert ingredient for caramel-dipped apples, caramel-pecan brownies and other sweet recipes. Kraft Caramels are an American classic straight from the Kraft candy kitchen, bringing you delicious candies since 1940.

Kraft America's Classic Individually Wrapped Candy Caramels, 11 Ounce
Kraft America's Classic Individually Wrapped Candy Caramels, 11 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.32/oz

Stone Ridge Creamery Ice Cream, Caramel Waffle Cone, 1.5 Quart, $4.00

Caramel ice cream with swirls of caramel and chocolaty waffle cone pieces. Per 2/3 Cup: 210 calories; 7 g sat fat (35% DV); 85 mg sodium (4% DV); 21 g total sugars. See nutrition information for saturated fat content. Real ice cream. At Stone Ridge Creamery we love making and eating ice cream. It's our passion. We use only the best ingredients and don't take any shortcuts Each and every batch is slow-churned to creamy, delicious perfection. Maybe that's why our premium ice cream tastes so good. Whichever flavor you choose, there's a smile in every scoop. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise.

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Stone Ridge Creamery Ice Cream, Caramel Waffle Cone, 1.5 Quart
Stone Ridge Creamery Ice Cream, Caramel Waffle Cone, 1.5 Quart
Open Product Description
$4.00
$2.67/qt
Offer Valid: May 4th until Jun 8th

Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, Family Size, 19.8 Ounce, $6.99

Grab a spoonful of the unbeatable chocolatey peanut butter taste of REESE'S PUFFS Minis Chocolatey Peanut Butter Breakfast Cereal. The iconic REESE's peanut butter & HERSHEY'S chocolate flavor you know and love now comes in these adorably mini puffs for more crunch on your spoon. Pour yourself a bowl, add them as an ice cream topper, make cereal bars or serve them as a kids party snack, REESE'S PUFFS Minis cereal will be your new favorite go-to cereal or snack. REESE'S PUFFS Minis cereal is made with 15g of whole grain per serving (at least 48 grams recommended daily) and has no high fructose corn syrup. The cereal box and liner bag are easy to store and grab and go as part of a quick breakfast, after school snack or bedtime snack. REESE'S PUFFS is part of General Mills Big G cereals that exist to spread goodness from tots to grown-ups.

Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, Family Size, 19.8 Ounce
Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, Family Size, 19.8 Ounce
Open Product Description
$6.99
$0.35/oz

Joy Ice Cream Cups, 24 Each, $3.49

Celebrating 100 years of baking excellence. Bring Joy home. Cash, age 2, neuroblastoma. Spring: What's growing in your garden? Summer: Soak up the fun with cupcake cones! Fall: Joy Cones can be boo-licious. Winter: Burr - stay warm with a cupcake cone! Joanna, age 9, medulloblastoma. At Joy Cone Co., a 100% employee-owned business, we believe in bringing people together to experience joy. That is why we are pleased to partner with St. Jude Children's Research Hospital for a second year. In 2019, Joy Cone is making a $100,000 donation to St. Jude to help support their lifesaving mission: Finding cures. Saving children. Because of you, we can give to a great cause. No peanuts or tree nuts are processed in our facility. www.joycone.com. Follow Joy Cone on: Facebook. Pinterest. Questions/comments? Write: 3435 Lamor Rd., Hermitage, PA 16148. Visit: www.joycone.com/contact-us. Call: 1-800-242-2663. Please have package available. Visit our website at www.joycone.com. St. Jude Children's Research Hospital. Giving gifts to St. Jude as part of our 100+ years of baking goodness. 100% recycled paperboard. Product of USA.

Joy Ice Cream Cups, 24 Each
Joy Ice Cream Cups, 24 Each
Open Product Description
$3.49
$0.15 each

Joy Ice Cream Cups, 12 Each, $1.69

No peanuts or tree nuts are processed in our facility. Celebrating 100 years of baking excellence. Bring Joy home. Since 1918. Lady bugs. Turtles. Worms. Butterflies. All served with your favorite edible dirt! www.joycone.com. Follow us on Pinterest for more ideas. Questions/Comments? Write: 3435 Lamor Rd., Hermitage, PA 16148. Visit: www.joycone.com/contact-us. Call: 1-800-242-2663. Please have package available. Visit our website at www.joycone.com. St. Jude Children's Research Hospital. Giving gifts to St. Jude as part of our 100+ years of baking goodness. At Joy Cone Co., a 100% employee-owned business, we believe in bringing people together to experience joy. That is why we are pleased to partner with St. Jude Children's Research Hospital for a second year. In 2019, Joy Cone is making a $100,000 donation to St. Jude to help support their lifesaving mission: Finding cures. Saving children. Because of you, we can give to a great cause. Certified 100% recycled paperboard. Product of USA.

Joy Ice Cream Cups, 12 Each
Joy Ice Cream Cups, 12 Each
Open Product Description
$1.69
$0.14 each
was $3.49
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Reese's Sticks Crispy Wafers, Milk Chocolate/Peanut Butter, 1.5 Ounce, $1.29

Crispy Wafers, Milk Chocolate/Peanut Butter

Reese's Sticks Crispy Wafers, Milk Chocolate/Peanut Butter, 1.5 Ounce
Reese's Sticks Crispy Wafers, Milk Chocolate/Peanut Butter, 1.5 Ounce
Open Product Description
$1.29
$0.86/oz
was $1.49
Offer Valid: Mar 11th until Aug 10th

Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups, 4 Each, $3.29

Snack happy. Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups are a delicious, ready-to-eat, on-the-go snack. Enjoy pudding fun in every bite with our individual snack cups that are perfect for packing in a lunchbox, eating on the go or snacking at home. Add some wonder to your day with a delicious, convenient snack. Made with milk, our tapioca pudding cups are a good source of calcium. Each pudding snack contains 110 calories per serving. Each 15.5-ounce sleeve contains four tapioca pudding cups for quick and easy snacking. Spoon up a smile with Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Cups.

Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups, 4 Each
Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups, 4 Each
Open Product Description
$3.29
$0.82 each
was $3.69
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Essential Everyday Rice Crisps, Caramel, 7.04 Ounce, $3.49

Great products at a price you'll love- that's essential everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love essential everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee.

Essential Everyday Rice Crisps, Caramel, 7.04 Ounce
Gluten Free
Essential Everyday Rice Crisps, Caramel, 7.04 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.50/oz

Snack Pack Sugar Free Vanilla Flavored Pudding, 4 Each, $1.50

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Sugar Free Vanilla Pudding Cups. These sugar free pudding snacks offer classic vanilla flavor with 40% fewer calories than regular Snack Pack Vanilla Pudding and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack pudding cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or keto desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Sugar Free Vanilla Flavored Pudding, 4 Each
Snack Pack Sugar Free Vanilla Flavored Pudding, 4 Each
Open Product Description
$1.50
$0.38 each
was $1.69
Offer Valid: May 4th until Jun 8th

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce, $2.49

Snack happy. Jell-O Orange Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored orange Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating delicious desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored orange gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 2 cups boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 2 cups cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each family size Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 6-ounce sealed pouch and makes 8, 1/2-cup servings.

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce
Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce
Open Product Description
$2.49
$0.42/oz

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Orange Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a convenient snack. Spoon up a smile with our artificially flavored orange Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating delicious desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored orange gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 1 cup boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 1 cup cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 3-ounce sealed pouch and makes 4, 1/2-cup servings.

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Essential Everyday Plums, Dried, 6 Ounce, $3.19

Pitted prunes. Per 1/4 Cup: 90 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 13 g sugars. Gluten free. Suitable for vegans. This package is sold by weight, not by volume. For additional recipes, visit www.essentialeveryday.com. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That’s our quality promise 877-392-7948 essentialeveryday.com. Fruits & veggies more matters.

Essential Everyday Plums, Dried, 6 Ounce
Essential Everyday Plums, Dried, 6 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.53/oz

Essential Everyday Plums, Dried, 16 Ounce, $5.99

Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Please recycle.

Essential Everyday Plums, Dried, 16 Ounce
Essential Everyday Plums, Dried, 16 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.37/oz

Malt O Meal Cereal, S'mores, Family Size, 24 Ounce, $4.99

Cereal, S'mores, Family Size

Malt O Meal Cereal, S'mores, Family Size, 24 Ounce
Malt O Meal Cereal, S'mores, Family Size, 24 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.21/oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, 11.7 Ounce, $4.29

Corn Puffs, Minis

Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, 11.7 Ounce
Reese's Puffs Corn Puffs, Minis, 11.7 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.37/oz
was $5.99
Offer Valid: May 18th until May 25th

Lakeland Buns, Hot Dog, Jumbo, 12 Each, $3.29

Buns, Hot Dog, Jumbo

$2.99 each with My Cub Rewards card
Lakeland Buns, Hot Dog, Jumbo, 12 Each
Lakeland Buns, Hot Dog, Jumbo, 12 Each
Open Product Description
$3.29
$0.27 each
was $4.49
Offer Valid: May 20th until Jun 2nd

Hostess Kazabars, 8 Each, $4.79

Kazabars

Save $5.00 on your Online Order when you buy $20 of these participating items in a single transaction
Hostess Kazabars, 8 Each
Hostess Kazabars, 8 Each
Open Product Description
$4.79
$0.60 each
was $5.99
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Wild Harvest Raisins, Organic, 12 Ounce, $4.99

Per 1/4 Cup: 120 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 24 g total sugars. Organic. Certified Organic by Organic Certifiers. Gluten free. A fat and cholesterol free food. Free from: Artificial colors, artificial flavors, artificial preservatives. Live Free with Wild Harvest: Wild Harvest Organics offer a complete selection of food products that are free from more than 140 undesirable ingredients. But we don't stop there, Wild Harvest Organic products go one step further and are certified organic by the USDA's strict standards and are made only with high quality ingredients from growers and manufacturers who share our commitment to uncompromising quality at a great value. Like it or let us make it right. That's our quality promise. mywildharvest.com. To learn more about Wild Harvest products, including our full line of organic products, and for recipes, please visit www.mywildharvest.com.

Wild Harvest Raisins, Organic, 12 Ounce
Gluten Free
Organic
Wild Harvest Raisins, Organic, 12 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.42/oz

Wild Harvest Raisins, Organic, 6 Ounce, $3.49

90 calories per 1 box. USDA Organic. Certified Organic by Organic Certifiers. Gluten free. A fat and cholesterol free food. Free From: artificial colors; artificial flavors; artificial preservatives. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. mywildharvest.com.

Wild Harvest Raisins, Organic, 6 Ounce
Gluten Free
Organic
Wild Harvest Raisins, Organic, 6 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.58/oz

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 32 Ounce, $8.19

Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins - Made with nothing but grapes and Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins California sunshine, Sun-Maid® Raisins’ timeless and trusted goodness has been a healthy snack for kids and grown-up kids alike since 1912. These grab n’ go snacks are made with whole fruit and are Non-GMO Project Verified. Sun-Maid® is the timeless and trusted go-to snack that's simple, versatile and better-for-you. Make Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins a part of your daily routine, at home or on the go.

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 32 Ounce
Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 32 Ounce
Open Product Description
$8.19
$0.26/oz

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 6 Each, $2.99

Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins - Made with nothing but grapes and California sunshine, Sun-Maid® Raisins’ timeless and trusted goodness has been a healthy snack for kids and grown-up kids alike since 1912. These grab n’ go snacks are made with whole fruit and are Non-GMO Project Verified. Sun-Maid® is the timeless and trusted go-to snack that's simple, versatile and better-for-you. Make Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins a part of your daily routine, at home or on the go.

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 6 Each
Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 6 Each
Open Product Description
$2.99
$0.50 each

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 9 Ounce, $3.69

Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins - Made with nothing but grapes and California sunshine, Sun-Maid® Raisins’ timeless and trusted goodness has been a healthy snack for kids and grown-up kids alike since 1912. These grab n’ go snacks are made with whole fruit and are Non-GMO Project Verified. Sun-Maid® is the timeless and trusted go-to snack that's simple, versatile and better-for-you. Make Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins a part of your daily routine, at home or on the go.

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 9 Ounce
Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 9 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.41/oz
Can't find what you're looking for?