Filter Results

Search Results

Dream Pops Frozen Dessert, Vanilla Sky Bites, 4 Fluid ounce, $6.69

Frozen Dessert, Vanilla Sky Bites

Dream Pops Frozen Dessert, Vanilla Sky Bites, 4 Fluid ounce
Gluten Free
Dream Pops Frozen Dessert, Vanilla Sky Bites, 4 Fluid ounce
Open Product Description
$6.69
$1.67/fl oz

Snack Pack Vanilla Flavored Pudding, 6 Each, $2.99

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Super Size Vanilla Pudding Cups. These pudding snacks offer a classic vanilla flavor and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each super-size pudding cup has 60% more pudding per cup than regular-sized Snack Pack pudding cups and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Vanilla Flavored Pudding, 6 Each
Snack Pack Vanilla Flavored Pudding, 6 Each
Open Product Description
$2.99
$0.50 each
was $3.39
Offer Valid: Mar 23rd until Sep 6th

Hostess Chocolate Flavored Kazbars, 8 Each, $2.99

Chocolate Flavored Kazbars

$2.99 with My Cub Rewards Card
Hostess Chocolate Flavored Kazbars, 8 Each
Hostess Chocolate Flavored Kazbars, 8 Each
Open Product Description
$2.99
$0.37 each
was $5.99
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Hostess Chocolate Cake Lovers Twinkies, 10 Each, $2.99

Chocolate Cake Lovers Twinkies

$2.99 with My Cub Rewards Card
Hostess Chocolate Cake Lovers Twinkies, 10 Each
Hostess Chocolate Cake Lovers Twinkies, 10 Each
Open Product Description
$2.99
$0.30 each
was $4.49
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Lipton Soup Secrets Matzo Ball & Soup Mix, 2 Each, $4.29

Matzo Ball & Soup Mix

Lipton Soup Secrets Matzo Ball & Soup Mix, 2 Each
Lipton Soup Secrets Matzo Ball & Soup Mix, 2 Each
Open Product Description
$4.29
$2.15 each

Danimals Smoothie, Strawberry, 6 Each, $4.19

Send your kids off to school and their favorite activities with a Danimals Strawberry Explosion Smoothie. Deliciously creamy and full of delightful flavor, it’s the gluten-free and nutritious snack your kids will be looking forward to all day. Every tasty slurp will put smiles on their faces, while providing a nutritious snack with calcium and vitamin D. Packaged in a convenient, compact bottle, our smoothies are great for on-the-go enjoyment. At Danimals, we believe that childhood is one of life’s greatest adventures and that giving your kids nutritious foods they love should be easy. That’s why we make our fun, nutritious snacks with ingredients parents can trust--so you can rest assured knowing that between us, they’re in good hands. From our flavorful yogurts to our sippable smoothies, every Danimals product free of high-fructose corn syrup and made with no colors or flavors from artificial sources. We stand behind our promise, and that’s what makes Danimals the #1 kids’ brand in the dairy aisle.

Danimals Smoothie, Strawberry, 6 Each
Gluten Free
Danimals Smoothie, Strawberry, 6 Each
Open Product Description
$4.19
$0.70 each

Kinnikinnick Wafers, Vanilla, 6.3 Ounce, $4.79

Wafers, Vanilla

Kinnikinnick Wafers, Vanilla, 6.3 Ounce
Gluten Free
Kinnikinnick Wafers, Vanilla, 6.3 Ounce
Open Product Description
$4.79
$0.76/oz

Streit's Matzos, Lightly Salted, 11 Ounce, $4.99

Since 1925. Original 1925 family owned NY. The original cracker. Our Family Story: When Aron Streit came to America in the late 1800s, he had little more than a dream and the drive to make it in America - the land of opportunity. Streit's is the story of one man's dream, and one family's dedication to turning that dream into something far greater than anyone could have imagined. After nearly 100 years making matzo on Manhattan's Lower East Side, we have moved to a new and modern bakery in New York. Technology may have changed but our traditions and dedication to quality have not. We want to ensure that you, your children, your grandchildren, and your friends and neighbors will all be able to enjoy the same great-tasting matzo for centuries to come. Every box of Streit's is fresh, preservative-free, tasty, with lots of love and memories thrown in. It is still family run with the same exacting standards of quality lovingly imposed by Aron Streit, also known as the man behind the matzo. And now his dream can continue for generations to come. Baked under the supervision of Rabbi M. Soloveichik. No. 1944. The laws of Challah are fullfilled.

Streit's Matzos, Lightly Salted, 11 Ounce
Streit's Matzos, Lightly Salted, 11 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.45/oz

Betty Crocker Pie Crust Mix, 11 Ounce, $4.29

Pie Crust Mix

Betty Crocker Pie Crust Mix, 11 Ounce
Betty Crocker Pie Crust Mix, 11 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.39/oz

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce, $2.29

Snack happy. Jell-O Orange Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored orange Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating delicious desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored orange gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 2 cups boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 2 cups cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each family size Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 6-ounce sealed pouch and makes 8, 1/2-cup servings.

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce
Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 6 Ounce
Open Product Description
$2.29
$0.38/oz
was $2.49
Offer Valid: Jun 17th until Jul 6th

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Orange Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a convenient snack. Spoon up a smile with our artificially flavored orange Jell-O gelatin that contains 80 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating delicious desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored orange gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 1 cup boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 1 cup cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 3-ounce sealed pouch and makes 4, 1/2-cup servings.

Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Jell-O Orange Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Danimals Smoothie, Strawberry Kiwi/Strawberry, 12 Each, $6.49

Send your kids off to school and their favorite activities with a Danimals Strawberry Explosion or Strikin’ Strawberry Kiwi Smoothie. Deliciously creamy and full of delightful flavor, it’s the gluten-free and nutritious snack your kids will be looking forward to all day. Every tasty slurp will put smiles on their faces, while providing a nutritious snack with calcium and vitamin D. Packaged in a convenient, compact bottle, our smoothies are great for on-the-go enjoyment. At Danimals, we believe that childhood is one of life’s greatest adventures and that giving your kids nutritious foods they love should be easy. That’s why we make our fun, nutritious snacks with ingredients parents can trust--so you can rest assured knowing that between us, they’re in good hands. From our flavorful yogurts to our sippable smoothies, every Danimals product free of high-fructose corn syrup and made with no colors or flavors from artificial sources. We stand behind our promise, and that’s what makes Danimals the #1 kids’ brand in the dairy aisle.

Danimals Smoothie, Strawberry Kiwi/Strawberry, 12 Each
Gluten Free
Danimals Smoothie, Strawberry Kiwi/Strawberry, 12 Each
Open Product Description
$6.49
$0.54 each

Reese Caramelized Onions, Smoked, 7 Ounce, $5.99

Caramelized Onions, Smoked

Reese Caramelized Onions, Smoked, 7 Ounce
Reese Caramelized Onions, Smoked, 7 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.86/oz

Hostess Snoballs, 10 Each, $2.99

Snoballs

$2.99 with My Cub Rewards Card
Hostess Snoballs, 10 Each
Hostess Snoballs, 10 Each
Open Product Description
$2.99
$0.30 each
was $4.49
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Essential Everyday Plums, Dried, 6 Ounce, $3.19

Pitted prunes. Per 1/4 Cup: 90 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 13 g sugars. Gluten free. Suitable for vegans. This package is sold by weight, not by volume. For additional recipes, visit www.essentialeveryday.com. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That’s our quality promise 877-392-7948 essentialeveryday.com. Fruits & veggies more matters.

Essential Everyday Plums, Dried, 6 Ounce
Essential Everyday Plums, Dried, 6 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.53/oz

Essential Everyday Plums, Dried, 16 Ounce, $5.99

Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Please recycle.

Essential Everyday Plums, Dried, 16 Ounce
Essential Everyday Plums, Dried, 16 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.37/oz

Jell-O Peach Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Peach Artificially Flavored Gelatin Dessert Mix lets you add some wonder to your day with a delicious snack. Spoon up a smile with our artificially flavored peach Jell-O gelatin that contains 90 calories per serving. Our colorful, jiggly treat is perfect for everyday snacking or special occasions with family and friends. Additionally, our gelatin dessert mix is a versatile ingredient for creating desserts like poke cakes, parfaits, pretzel salads, rainbow layer cakes and more. Our artificially flavored peach gelatin dessert is easy to prepare. Simply add 1 cup boiling water to the gelatin mix, stir for 2 minutes until completely dissolved, stir in 1 cup cold water, then refrigerate for 4 hours or until firm. Each Jell-O gelatin dessert mix is individually packaged in a 3-ounce sealed pouch and makes 4, 1/2-cup servings.

Jell-O Peach Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Jell-O Peach Gelatin Dessert Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Krusteaz Cranberry Orange Muffin Mix, 18.6 Ounce, $4.49

Made with real orange peel and tangy cranberries, Krusteaz Cranberry Orange Muffins are a light, refreshing pick-me-up any time of day. They’re easy to make and easy to customize, by adding your own extra ingredients. Make deliciously fluffy muffins, mini muffins or wonderfully moist bread—all with real ingredients you’ll love serving your family.

Krusteaz Cranberry Orange Muffin Mix, 18.6 Ounce
Krusteaz Cranberry Orange Muffin Mix, 18.6 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.24/oz

Danimals Paw Patrol Mixed Berry/Strawberry, 12 Each, $6.49

Paw Patrol Mixed Berry/Strawberry

Danimals Paw Patrol Mixed Berry/Strawberry, 12 Each
Gluten Free
Danimals Paw Patrol Mixed Berry/Strawberry, 12 Each
Open Product Description
$6.49
$0.54 each

Chips Ahoy! Cookies, Reese's Peanut Butter Cups, Family Size!, 14.25 Ounce, $5.49

Cookies, Reese's Peanut Butter Cups, Family Size!

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Chips Ahoy! Cookies, Reese's Peanut Butter Cups, Family Size!, 14.25 Ounce
Chips Ahoy! Cookies, Reese's Peanut Butter Cups, Family Size!, 14.25 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.39/oz
was $6.09
Offer Valid: Apr 1st until Jul 1st

Shameless Snacks Gummy Candy, Wassup Watermelon, 1.8 Ounce, $3.79

Gummy Candy, Wassup Watermelon

Shameless Snacks Gummy Candy, Wassup Watermelon, 1.8 Ounce
Gluten Free
Shameless Snacks Gummy Candy, Wassup Watermelon, 1.8 Ounce
Open Product Description
$3.79
$2.11/oz

Snack Pack Sugar Free Strawberry & Orange Flavored Juicy Gels, 13 Ounce, $1.50

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Sugar Free Strawberry and Orange Flavored Juicy Gels. This gel snack features a classic strawberry and orange taste for an explosion of fruity flavor. Not only are these snacks delicious and convenient, but they are sugar free, gluten free and contain no preservatives or high fructose corn syrup. Each Juicy Gels sugar free snack cup has 5 calories and they are also keto friendly*. Each Snack Pack Juicy Gels snack cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy kids snacks and keto desserts. These snack cups also make an easy after-dinner treat or dessert for the entire family. If you want to add some extra excitement to these gel cups, try topping them with whipped cream and sprinkles or chopped fruit for easy desserts or gel fruit cups. Enjoy the fun with Snack Pack! *0g of protein, 1g net carbs (1g total carbs minus 0g dietary fiber), and 0g added sugar per serving

Snack Pack Sugar Free Strawberry & Orange Flavored Juicy Gels, 13 Ounce
Snack Pack Sugar Free Strawberry & Orange Flavored Juicy Gels, 13 Ounce
Open Product Description
$1.50
$0.12/oz
was $1.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Mizkan Mild & Mellow Natural Rice Vinegar, 12 Fluid ounce, $3.49

Mild & Mellow Natural Rice Vinegar

Mizkan Mild & Mellow Natural Rice Vinegar, 12 Fluid ounce
Mizkan Mild & Mellow Natural Rice Vinegar, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$3.49
$0.29/fl oz

HONEY MAID Fresh Stacks Chocolate Graham Crackers, Travel Snacks, 6 Multi Snack Packs, 12.21 Ounce, $4.49

Open a box of Honey Maid Chocolate Fresh Stacks Grahams to discover a unique twist on traditional graham crackers. These sweet snacks bring together the delicious flavors of chocolate and honey graham crackers in a snack food that will delight your taste buds. Packaged in individual fresh stacks for maximum freshness and easy grab-and-go packing, these chocolate crackers snack packs make great lunchbox snacks for kids, office snacks for adults, and travel snacks for the whole family. Add some creamy peanut butter between two chocolate snack crackers for extra special after-school snacks. Containing no high-fructose corn syrup, saturated fat, or cholesterol, these chocolate grahams are tasty and crunchy snacks for when you want not-too-sweet treats. With these graham snacks fresh stacks, you’ll be ready for any snacking occasion.

$3.49 each with My Cub Rewards card
HONEY MAID Fresh Stacks Chocolate Graham Crackers, Travel Snacks, 6 Multi Snack Packs, 12.21 Ounce
HONEY MAID Fresh Stacks Chocolate Graham Crackers, Travel Snacks, 6 Multi Snack Packs, 12.21 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.37/oz
was $5.29
Offer Valid: Jun 15th until Jun 30th

Joy Ice Cream Cups, Jumbo, 12 Each, $2.29

No peanuts or tree nuts are processed in our facility. Celebrating 100 years of baking excellence. Bring Joy home. Since 1918. Feed the Birds. Bird Feeder Cones: All you need is a Joy Jumbo Cup, peanut butter, bird seed and twine! www.joycone.com. Follow Joy Cone on: Facebook. Pinterest. Questions/Comments? Write: 3435 Lamor Rd., Hermitage, PA 16148. Visit: www.joycone.com/contact-us. Call: 1-800-242-2663. Please have package available. Visit our website at www.joycone.com. St. Jude Children's Research Hospital. Giving gifts to St. Jude as part of our 100+ years of baking goodness. At Joy Cone Co., a 100% employee-owned business, we believe in bringing people together to experience joy. That is why we are pleased to partner with St. Jude Children's Research Hospital for a second year. In 2019, Joy Cone is making a $100,000 donation to St. Jude to help support their lifesaving mission: Finding cures. Saving children. Because of you, we can give to a great cause. Certified 100% recycled paperboard. Product of USA.

Joy Ice Cream Cups, Jumbo, 12 Each
Joy Ice Cream Cups, Jumbo, 12 Each
Open Product Description
$2.29
$0.19 each
was $3.49
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Jell-O Vanilla Pudding & Pie Filling Mix, 4.6 Ounce, $2.29

Snack happy. Jell-O Vanilla Artificially Flavored Cook & Serve Pudding & Pie Filling Mix tastes great whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious snack. Fun to make with your kids, our artificially flavored vanilla pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or vanilla pie filling. To prepare, stir mix into 3 cups cold milk in medium saucepan, bring to a boil on medium heat while stirring constantly, then serve warm or chilled. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 4.6-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Vanilla Pudding & Pie Filling Mix, 4.6 Ounce
Jell-O Vanilla Pudding & Pie Filling Mix, 4.6 Ounce
Open Product Description
$2.29
$0.50/oz
was $2.49
Offer Valid: Jun 17th until Jul 6th

Jell-O Vanilla Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Vanilla Artificially Flavored Cook & Serve Pudding & Pie Filling Mix tastes great whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious snack. Fun to make with your kids, our artificially flavored vanilla pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or vanilla pie filling. To prepare, stir mix into 2 cups cold milk in medium saucepan, bring to a boil on medium heat while stirring constantly, then serve warm or chilled. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Vanilla Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce
Jell-O Vanilla Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Jell-O Tapioca Fat Free Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Tapioca Artificially Flavored Cook & Serve Pudding & Pie Filling Mix tastes great whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious snack. Fun to make with your kids, our artificially flavored tapioca pudding mix can also be used as a pie filling. To prepare, stir mix into 2 cups cold milk in medium saucepan, bring to a boil on medium heat while stirring constantly, then serve warm or chilled. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Tapioca Fat Free Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce
Jell-O Tapioca Fat Free Pudding & Pie Filling Mix, 3 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.66/oz

Little Debbie Cake Rolls, Zebra, 6 Each, $3.19

Cake Rolls, Zebra

Little Debbie Cake Rolls, Zebra, 6 Each
Little Debbie Cake Rolls, Zebra, 6 Each
Open Product Description
$3.19
$0.53 each

Farmers Market Pumpkin, Organic, 15 Ounce, $4.29

USDA Organic. Certified Organic by Oregon Tilth. Gluten free. Non GMO Project verified. nongmoproject.org. Good for you. Good for the world. www.farmarketfoods.com. BPA free liner (Can liner not derived from BPA). USA grown. Product of USA.

Farmers Market Pumpkin, Organic, 15 Ounce
Gluten Free
Organic
Farmers Market Pumpkin, Organic, 15 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.29/oz
Can't find what you're looking for?