Filter Results

Search Results

Eagle Brand Condensed Milk, Fat Free, Sweetened, 14 Ounce, $2.99

Condensed Milk, Fat Free, Sweetened

Eagle Brand Condensed Milk, Fat Free, Sweetened, 14 Ounce
Gluten Free
Eagle Brand Condensed Milk, Fat Free, Sweetened, 14 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.21/oz

Ocean Spray Snack Medley, Pineapple Cran, 5 Each, $4.99

Snack Medley, Pineapple Cran

Ocean Spray Snack Medley, Pineapple Cran, 5 Each
Ocean Spray Snack Medley, Pineapple Cran, 5 Each
Open Product Description
$4.99
$1.00 each

Danimals Paw Patrol Raspberry Smoothie, 6 Each, $4.19

Paw Patrol Raspberry Smoothie

Danimals Paw Patrol Raspberry Smoothie, 6 Each
Gluten Free
Danimals Paw Patrol Raspberry Smoothie, 6 Each
Open Product Description
$4.19
$0.70 each

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 31.2 Ounce, $10.99

<ul><li>Rice Krispies Treats cereal bars are delicious snacks for everyday family moments; Perfectly sized, ready-to-enjoy treat​</li><li>Enjoy puffed, oven-toasted rice cereal and the flavor of soft marshmallows in every bite; The classic, delicious snack families love​</li><li>Discover sweet flavor and crispy texture; 90 calories per bar; Contains milk and soy ingredients</li></ul><br/>Enjoy the fun of everyday moments with the irresistible taste of Rice Krispies Treats crispy marshmallow cereal bars Original. Create memorable moments with each and every delectable square that pulls apart to reveal ooey, gooey goodness. Made with crispy rice cereal and the taste of soft marshmallows, each bar is a delicious, ready-to-eat treat wherever you go. A classically delicious treat, these individually wrapped marshmallow bars are perfect for enjoying together; Enjoy at home or take a few with you for traveling, lunchtime, at the game, or pack for school snacks. They're easy snacks to share with friends and family. Make someone's day by adding Rice Krispies Treats crispy marshmallow cereal bars to goodie bags, gift baskets, and care packages. Satisfy your sweet craving with the goodness and on-the-go convenience of Rice Krispies Treats Original marshmallow cereal bars.​

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 31.2 Ounce
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 31.2 Ounce
Open Product Description
$10.99
$0.35/oz
was $12.99
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 6.2 Ounce, $3.99

<ul><li>Rice Krispies Treats cereal bars are delicious snacks for everyday family moments; Perfectly sized, ready-to-enjoy treat​</li><li>Enjoy puffed, oven-toasted rice cereal and the flavor of soft marshmallows in every bite; The classic, delicious snack families love​</li><li>Discover sweet flavor and crispy texture; 90 calories per bar; No high fructose corn syrup; Contains milk and soy ingredients​</li></ul><br/>Enjoy the fun of everyday moments with the irresistible taste of Rice Krispies Treats Original crispy marshmallow cereal bars. Create memorable moments with each and every delectable square that pulls apart to reveal ooey, gooey goodness. Made with crispy rice cereal and the taste of soft marshmallows, each bar is a delicious, ready-to-eat treat wherever you go. A classically delicious treat, these individually wrapped marshmallow bars are perfect for enjoying together; Enjoy at home or take a few with you for traveling, lunchtime, at the game, or pack for school snacks. They're easy snacks to share with friends and family. Make someone's day by adding Rice Krispies Treats crispy marshmallow cereal bars to goodie bags, gift baskets, and care packages. Satisfy your sweet craving with the goodness and on-the-go convenience of Rice Krispies Treats Original marshmallow cereal bars.​

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 6.2 Ounce
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 6.2 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.64/oz
was $4.29
Offer Valid: May 25th until Jun 29th

Chips Ahoy! Cookies, Hershey's Milk Chocolate, Family Size, 14.48 Ounce, $5.49

Cookies, Hershey's Milk Chocolate, Family Size

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Chips Ahoy! Cookies, Hershey's Milk Chocolate, Family Size, 14.48 Ounce
Chips Ahoy! Cookies, Hershey's Milk Chocolate, Family Size, 14.48 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.38/oz
was $6.09
Offer Valid: Apr 1st until Jul 1st

Essential Everyday Raisins, Natural California, 24 Ounce, $5.79

Every Day: real savings; highest quality. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. If you're not completely satisfied with this product, please contact us at www.essentialeveryday.com or call us. Fruits & veggies. More matters. Please recycle. Product of USA.

Essential Everyday Raisins, Natural California, 24 Ounce
Essential Everyday Raisins, Natural California, 24 Ounce
Open Product Description
$5.79
$0.24/oz

Sun-Maid California Golden Raisins, 12 Ounce, $4.99

Sun-Maid® California Golden Raisins - Plump, fruity, golden nuggets of goodness — Sun-Maid® Golden Raisins are an all-time favorite for breakfast and dessert recipes alike. Not to mention, their sweetness (sweet without adding sweeteners) makes for a tasty, snack, right out of the box. These grab n’ go snacks are made with whole fruit and are Non-GMO Project Verified. Sun-Maid® is the timeless and trusted go-to snack that's simple, versatile and better-for-you. Make Sun-Maid® California Golden Raisins a part of your daily routine, at home or on the go.

Sun-Maid California Golden Raisins, 12 Ounce
Sun-Maid California Golden Raisins, 12 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.42/oz

Lucky Charms Marshmallow Treats, 8 Each, $4.99

Marshmallow Treats

Lucky Charms Marshmallow Treats, 8 Each
Lucky Charms Marshmallow Treats, 8 Each
Open Product Description
$4.99
$0.62 each
was $5.19
Offer Valid: Jun 17th until Jul 6th

Essential Everyday Pudding Snacks, Tapioca, 4 Each, $1.29

No high fructose corn syrup.

Essential Everyday Pudding Snacks, Tapioca, 4 Each
Essential Everyday Pudding Snacks, Tapioca, 4 Each
Open Product Description
$1.29
$0.32 each

Essential Everyday Hot Cocoa Mix, Milk Chocolate, with Mini Marshmallows, 10 Each, $2.39

Artificially flavored. Per 1 Envelope: 110 calories; 0.5 g sat fat (4% DV); 150 mg sodium (6% DV); 22 g total sugars. Contains bioengineered food ingredients. 100% Quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Hot Cocoa Mix, Milk Chocolate, with Mini Marshmallows, 10 Each
Essential Everyday Hot Cocoa Mix, Milk Chocolate, with Mini Marshmallows, 10 Each
Open Product Description
$2.39
$0.24 each

Rice Krispies Cold Breakfast Cereal, Original, Giant Size, 24 Ounce, $6.49

<ul><li>A classic, family-favorite cereal, perfect for breakfast and treat-making; Enjoy with your favorite milk or as part of The Original Treats recipe</li><li>A crisp way to start your day, Rice Krispies brings the classic crunch of puffed, oven-toasted rice cereal in every bite</li><li>A healthy, fat-free cereal; Good source of 8 vitamins and minerals in every serving; Kosher Pareve</li></ul><br/>Whether you're enjoying it by the bowlful or through the tempting taste of The Original Treats recipe, Kellogg's Rice Krispies cereal makes it easy to bring a little magic to your day. Made with crispy oven-toasted puffed rice cereal, Rice Krispies are a satisfying and healthy way to start your morning. Our cereal is a good source of 8 vitamins and minerals and fat-free. Decorate your bowl with fresh strawberries, blueberries or bananas; whip up a tasty batch of memories with your family by making The Original Treats recipe together. All you need are three simple ingredients: butter, marshmallows and Rice Krispies cereal. The delicious possibilities are endless with Kellogg's Rice Krispies cereal.

Rice Krispies Cold Breakfast Cereal, Original, Giant Size, 24 Ounce
Rice Krispies Cold Breakfast Cereal, Original, Giant Size, 24 Ounce
Open Product Description
$6.49
$0.27/oz
was $6.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Lakeland Buns, Hot Dog, Jumbo, 12 Each, $3.39

Buns, Hot Dog, Jumbo

Lakeland Buns, Hot Dog, Jumbo, 12 Each
Lakeland Buns, Hot Dog, Jumbo, 12 Each
Open Product Description
$3.39
$0.28 each
was $4.49
Offer Valid: Jun 9th until Jul 8th

Libby's Pumpkin Pie Mix, Easy, 30 Ounce, $5.29

Pumpkin Pie Mix, Easy

Libby's Pumpkin Pie Mix, Easy, 30 Ounce
Libby's Pumpkin Pie Mix, Easy, 30 Ounce
Open Product Description
$5.29
$0.18/oz

Little Debbie Nutty Buddy Wafers, with Peanut Butter, Big Pack, 12 Each, $5.49

Wafers, with Peanut Butter, Big Pack

Little Debbie Nutty Buddy Wafers, with Peanut Butter, Big Pack, 12 Each
Little Debbie Nutty Buddy Wafers, with Peanut Butter, Big Pack, 12 Each
Open Product Description
$5.49
$0.46 each

Hostess Double Chocolate Flavored Meltamors, 8 Each, $3.99

Double Chocolate Flavored Meltamors

Hostess Double Chocolate Flavored Meltamors, 8 Each
Hostess Double Chocolate Flavored Meltamors, 8 Each
Open Product Description
$3.99
$0.50 each
was $4.49
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Carnation Condensed Milk, Sweetened, 14 Ounce, $3.59

Condensed Milk, Sweetened

Carnation Condensed Milk, Sweetened, 14 Ounce
Carnation Condensed Milk, Sweetened, 14 Ounce
Open Product Description
$3.59
$0.26/oz

Essential Everyday Pudding Snacks, Butterscotch, 4 Each, $1.29

No high fructose corn syrup.

Essential Everyday Pudding Snacks, Butterscotch, 4 Each
Gluten Free
Essential Everyday Pudding Snacks, Butterscotch, 4 Each
Open Product Description
$1.29
$0.32 each

Snack Pack Sugar Free Vanilla Flavored Pudding, 4 Each, $1.50

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Sugar Free Vanilla Pudding Cups. These sugar free pudding snacks offer classic vanilla flavor with 40% fewer calories than regular Snack Pack Vanilla Pudding and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack pudding cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or keto desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Sugar Free Vanilla Flavored Pudding, 4 Each
Snack Pack Sugar Free Vanilla Flavored Pudding, 4 Each
Open Product Description
$1.50
$0.38 each
was $1.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Cabaret Crackers, Crisp & Buttery, 6.1 Ounce, $3.69

Crackers, Crisp & Buttery

Cabaret Crackers, Crisp & Buttery, 6.1 Ounce
Cabaret Crackers, Crisp & Buttery, 6.1 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.60/oz
was $3.99
Offer Valid: Jun 10th until Jul 6th

King Oscar Kipper Snacks, Wild Caught, 3.54 Ounce, $2.99

Kipper Snacks, Wild Caught

King Oscar Kipper Snacks, Wild Caught, 3.54 Ounce
Gluten Free
King Oscar Kipper Snacks, Wild Caught, 3.54 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.84/oz

Kozy Shack Rice Pudding, 24 Ounce, $4.99

Kozy Shack Original Recipe Rice Pudding is more than just a delicious and satisfying snack. It transports you to a place where comfort surrounds you with each delicious bite. Welcome to the most comfortable place imaginable, your Inner Kozy. Escaping to your Kozy place is always just a spoonful away. Kozy Shack Original Recipe Rice Pudding features a creamy texture and delicious milk and rice flavor that is perfect for dessert or afternoon kids' snack. These convenient snacks packs are easy to add to your weekly groceries and are great to have on hand for lunch on-the-go. Contains six rice pudding cups in total.

Kozy Shack Rice Pudding, 24 Ounce
Kozy Shack Rice Pudding, 24 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.21/oz
was $5.49
Offer Valid: May 27th until Jun 22nd

Ocean Spray Cranberries, Pomegranate, Dried, 6 Ounce, $3.49

Cranberries, Pomegranate, Dried

Ocean Spray Cranberries, Pomegranate, Dried, 6 Ounce
Gluten Free
Ocean Spray Cranberries, Pomegranate, Dried, 6 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.58/oz

Hostess Banana Twinkies, 10 Each, $2.99

Banana Twinkies

$2.99 with My Cub Rewards Card
Hostess Banana Twinkies, 10 Each
Hostess Banana Twinkies, 10 Each
Open Product Description
$2.99
$0.30 each
was $4.49
Offer Valid: Jun 15th until Jun 23rd

Golden Grahams Bars, Treats, Chocolate Marshmallow, 8 Each, $4.99

Bars, Treats, Chocolate Marshmallow

Golden Grahams Bars, Treats, Chocolate Marshmallow, 8 Each
Golden Grahams Bars, Treats, Chocolate Marshmallow, 8 Each
Open Product Description
$4.99
$0.62 each
was $5.19
Offer Valid: Jun 17th until Jul 6th

Manischewitz Matzos, 10 Ounce, $4.49

Matzos

Manischewitz Matzos, 10 Ounce
Manischewitz Matzos, 10 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.45/oz

Stone Ridge Creamery Ice Cream, Caramel Waffle Cone, 1.5 Quart, $4.00

Caramel ice cream with swirls of caramel and chocolaty waffle cone pieces. Per 2/3 Cup: 210 calories; 7 g sat fat (35% DV); 85 mg sodium (4% DV); 21 g total sugars. See nutrition information for saturated fat content. Real ice cream. At Stone Ridge Creamery we love making and eating ice cream. It's our passion. We use only the best ingredients and don't take any shortcuts Each and every batch is slow-churned to creamy, delicious perfection. Maybe that's why our premium ice cream tastes so good. Whichever flavor you choose, there's a smile in every scoop. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise.

Buy 2 participating Chips Ahoy save $1 on Ice Cream with My Cub Rewards
Stone Ridge Creamery Ice Cream, Caramel Waffle Cone, 1.5 Quart
Stone Ridge Creamery Ice Cream, Caramel Waffle Cone, 1.5 Quart
Open Product Description
$4.00
$2.67/qt
Offer Valid: Jun 8th until Jul 9th

Keebler Ready Crust, Graham, Reduced Fat, 6 Ounce, $3.29

Ready Crust, Graham, Reduced Fat

Keebler Ready Crust, Graham, Reduced Fat, 6 Ounce
Keebler Ready Crust, Graham, Reduced Fat, 6 Ounce
Open Product Description
$3.29
$0.55/oz
was $3.49
Offer Valid: Jun 10th until Jul 6th

Osem Chocolate Flavour Wafers, 8.8 Ounce, $2.99

Chocolate Flavour Wafers

Osem Chocolate Flavour Wafers, 8.8 Ounce
Osem Chocolate Flavour Wafers, 8.8 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.34/oz

Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups, 4 Each, $3.49

Snack happy. Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups are a delicious, ready-to-eat, on-the-go snack. Enjoy pudding fun in every bite with our individual snack cups that are perfect for packing in a lunchbox, eating on the go or snacking at home. Add some wonder to your day with a delicious, convenient snack. Made with milk, our tapioca pudding cups are a good source of calcium. Each pudding snack contains 110 calories per serving. Each 15.5-ounce sleeve contains four tapioca pudding cups for quick and easy snacking. Spoon up a smile with Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Cups.

Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups, 4 Each
Jell-O Original Tapioca Ready-to-Eat Pudding Snack Cups, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $3.69
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th
Can't find what you're looking for?