Filter Results

Search Results

Ocean Spray Craisins Cranberries, Dried, 6 Each, $3.49

Cranberries, Dried

Ocean Spray Craisins Cranberries, Dried, 6 Each
Ocean Spray Craisins Cranberries, Dried, 6 Each
Open Product Description
$3.49
$0.58 each

Sun-Maid Chocolate Yogurt Covered Raisins, 6 Each, $4.29

Sun-Maid® Chocolate Yogurt Covered Raisins - Kids crave, moms approve, made with whole fruit. Sun-Maid®’s timeless and trusted raisins wrapped in a decadent blanket of chocolate yogurt. A better for you, on-the-go snack that doesn’t leave your chocolate craving unsatisfied. Sweet and creamy without the guilt of candy. Make Sun-Maid® Chocolate Yogurt Covered Raisins a part of your daily routine, at home or on the go.

Sun-Maid Chocolate Yogurt Covered Raisins, 6 Each
Sun-Maid Chocolate Yogurt Covered Raisins, 6 Each
Open Product Description
$4.29
$0.72 each

Wild Harvest Cranberries, Organic, Sweetened, Dried, 4 Ounce, $4.59

Per 1/4 Cup: 140 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 29 g total sugars. Organic. Certified Organic by Organic Certifiers. Gluten free. Free from: Artificial colors, artificial preservatives. Live Free with Wild Harvest: Wild Harvest is a complete selection of products that are free from more than 100 artificial preservatives, flavors, colors, sweeteners and additional undesirable ingredients. Our products are pure and simple because they're flavored and colored by nature and created to support your family's healthy and active lifestyle. People of all ages love that taste of Wild Harvest foods. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. mywildharvest.com. To learn more about Wild Harvest products, including our full line of organic products, and for recipes, please visit www.mywildharvest.com. Reclosable.

Wild Harvest Cranberries, Organic, Sweetened, Dried, 4 Ounce
Gluten Free
Organic
Wild Harvest Cranberries, Organic, Sweetened, Dried, 4 Ounce
Open Product Description
$4.59
$1.15/oz

Essential Everyday Pie Crust, Graham Cracker, 9 Inches, 6 Ounce, $2.79

Per 1/8 Crust: 110 calories; 4 g sat fat (19% DV); 70 mg sodium (3% DV); 5 g total sugars. Contains bioengineered food ingredients. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Pie Crust, Graham Cracker, 9 Inches, 6 Ounce
Essential Everyday Pie Crust, Graham Cracker, 9 Inches, 6 Ounce
Open Product Description
$2.79
$0.47/oz

Hostess Iced Cinnamon Rolls, 6 Each, $4.79

Iced Cinnamon Rolls

Save $5.00 on your Online Order when you buy $20 of these participating items in a single transaction
Hostess Iced Cinnamon Rolls, 6 Each
Hostess Iced Cinnamon Rolls, 6 Each
Open Product Description
$4.79
$0.80 each
was $4.99
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Jell-O Oreo Dessert Kit with Filling Mix, Crust Mix & Cookie Pieces, 12.6 Ounce, $5.29

Take a break from your oven with a delightful dessert that's ready in 15 minutes with no baking required. Our Jell-O No Bake Oreo Dessert Kit offers the rich and creamy flavor of cookies and cream without the need for an oven. Each box contains filling mix, crust mix and Oreo cookie pieces. Simply add milk and butter for an Oreo dessert with a rich, velvety texture. Since our dessert mix requires minimal prep time, you'll spend less time in the kitchen and more time with your family or guests. Our creamy, no-bake dessert is perfect for holiday gatherings, parties, picnics or any time you want to prepare a decadent dessert quickly. Each 12.6-ounce box makes six servings, perfect for your entire family to enjoy. You can also use our kit to make an Oreo pie by preparing as directed and using a 9-inch pie plate. Enjoy a slice of your favorite dessert anytime with our no-bake Oreo dessert mix.

Jell-O Oreo Dessert Kit with Filling Mix, Crust Mix & Cookie Pieces, 12.6 Ounce
Jell-O Oreo Dessert Kit with Filling Mix, Crust Mix & Cookie Pieces, 12.6 Ounce
Open Product Description
$5.29
$0.42/oz
was $5.69
Offer Valid: May 6th until May 25th

Kewpie Mayonnaise, 12 Fluid ounce, $5.99

Mayonnaise

Kewpie Mayonnaise, 12 Fluid ounce
Gluten Free
Kewpie Mayonnaise, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$5.99
$0.50/fl oz

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Value Pack, 12.4 Ounce, $6.29

<ul><li>Rice Krispies Treats marshmallow cereal bars are delicious snacks for everyday family moments; Perfectly sized, ready-to-enjoy treat​</li><li>Enjoy puffed, oven-toasted rice cereal and the flavor of soft marshmallows in every bite; The classic, delicious snack families love​</li><li>Discover sweet flavor and crispy texture; 90 calories per bar; No high fructose corn syrup; Contains milk and soy ingredients​</li></ul><br/>Enjoy the fun of everyday moments with the irresistible taste of Rice Krispies Treats Original marshmallow cereal bars. Create memorable moments with each and every delectable square that pulls apart to reveal ooey, gooey goodness. Made with crispy rice cereal and the taste of soft marshmallows, each bar is a delicious, ready-to-eat treat wherever you go. A classically delicious treat, these individually wrapped marshmallow bars are perfect for enjoying together; Enjoy at home or take a few with you for traveling, lunchtime, at the game, or pack for school snacks. They're easy snacks to share with friends and family. Make someone's day by adding Rice Krispies Treats marshmallow cereal bars to goodie bags, gift baskets, and care packages. Satisfy your sweet craving with the goodness and on-the-go convenience of Rice Krispies Treats Original marshmallow cereal bars.​

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Value Pack, 12.4 Ounce
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Value Pack, 12.4 Ounce
Open Product Description
$6.29
$0.51/oz
was $6.79
Offer Valid: May 6th until Jun 29th

Sunsweet Amazin Prunes, Pitted, 8 Ounce, $4.29

Prunes, Pitted

Sunsweet Amazin Prunes, Pitted, 8 Ounce
Gluten Free
Sunsweet Amazin Prunes, Pitted, 8 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.54/oz

Door County Caramel Apple Crisp, 24 Ounce, $8.49

100% Real fruit. Apple crisp with caramel bits. 0 grams trans fat per serving. What do you call it? Some people call it apple brown betty. In the American South, its apple cobbler. In New England, its apple slump. The British call it apple crumble. In 1924. the Appleton Post Crescent newspaper in Appleton. Wisconsin christened it apple crisp. We call it scrumptious. Fresh. tangy apples straight from the heartland. blended with the highest quality sugar, Butter, and cinnamon - staples in the pantry of every proud home cook. We call it delicious. We call it door county caramel apple crisp. A mouth-watering twist on an old favorite from when you were a kid. www.stonegate-foods.com. Also try our other door county crisp flavors: Apple crisp. Apple/cherry crisp. Apple/pecan crisp. Apple/rhubard crisp.

Door County Caramel Apple Crisp, 24 Ounce
Door County Caramel Apple Crisp, 24 Ounce
Open Product Description
$8.49
$0.35/oz

Essential Everyday Graham Cracker Crumbs, 13.5 Ounce, $3.19

Real savings. Highest quality. Every day. Per 2 tbsp: 50 calories; 0.5 g sat fat (3% DV); 70 mg sodium (3% DV); 3 g sugars. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Every day, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. If you're not completely satisfied with this product, please contact us at www.essentialeverydaty.com or 1-877-932-7948. Product of USA.

Essential Everyday Graham Cracker Crumbs, 13.5 Ounce
Essential Everyday Graham Cracker Crumbs, 13.5 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.24/oz

Sunsweet Amazin Prunes Prunes, Pitted, 16 Ounce, $7.29

Prunes, Pitted

Sunsweet Amazin Prunes Prunes, Pitted, 16 Ounce
Gluten Free
Sunsweet Amazin Prunes Prunes, Pitted, 16 Ounce
Open Product Description
$7.29
$0.46/oz

Malt O Meal Cereal, Fruity Dyno-Bites with Marshmallows, Family Size, 22 Ounce, $4.99

Cereal, Fruity Dyno-Bites with Marshmallows, Family Size

Malt O Meal Cereal, Fruity Dyno-Bites with Marshmallows, Family Size, 22 Ounce
Gluten Free
Malt O Meal Cereal, Fruity Dyno-Bites with Marshmallows, Family Size, 22 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.23/oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Ghirardelli Melting Wafers, Vanilla Flavored, White, 10 Ounce, $6.69

Melting Wafers, Vanilla Flavored, White

Ghirardelli Melting Wafers, Vanilla Flavored, White, 10 Ounce
Ghirardelli Melting Wafers, Vanilla Flavored, White, 10 Ounce
Open Product Description
$6.69
$0.67/oz
was $6.99
Offer Valid: Apr 29th until May 25th

Sunsweet Amazin Prunes Prunes, Pitted, Orange Essence, 6 Ounce, $4.39

Prunes, Pitted, Orange Essence

Sunsweet Amazin Prunes Prunes, Pitted, Orange Essence, 6 Ounce
Gluten Free
Sunsweet Amazin Prunes Prunes, Pitted, Orange Essence, 6 Ounce
Open Product Description
$4.39
$0.73/oz

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 31.2 Ounce, $11.99

<ul><li>Rice Krispies Treats cereal bars are delicious snacks for everyday family moments; Perfectly sized, ready-to-enjoy treat​</li><li>Enjoy puffed, oven-toasted rice cereal and the flavor of soft marshmallows in every bite; The classic, delicious snack families love​</li><li>Discover sweet flavor and crispy texture; 90 calories per bar; Contains milk and soy ingredients</li></ul><br/>Enjoy the fun of everyday moments with the irresistible taste of Rice Krispies Treats crispy marshmallow cereal bars Original. Create memorable moments with each and every delectable square that pulls apart to reveal ooey, gooey goodness. Made with crispy rice cereal and the taste of soft marshmallows, each bar is a delicious, ready-to-eat treat wherever you go. A classically delicious treat, these individually wrapped marshmallow bars are perfect for enjoying together; Enjoy at home or take a few with you for traveling, lunchtime, at the game, or pack for school snacks. They're easy snacks to share with friends and family. Make someone's day by adding Rice Krispies Treats crispy marshmallow cereal bars to goodie bags, gift baskets, and care packages. Satisfy your sweet craving with the goodness and on-the-go convenience of Rice Krispies Treats Original marshmallow cereal bars.​

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 31.2 Ounce
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 31.2 Ounce
Open Product Description
$11.99
$0.38/oz
was $12.99
Offer Valid: May 6th until Jun 29th

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 6.2 Ounce, $2.99

<ul><li>Rice Krispies Treats cereal bars are delicious snacks for everyday family moments; Perfectly sized, ready-to-enjoy treat​</li><li>Enjoy puffed, oven-toasted rice cereal and the flavor of soft marshmallows in every bite; The classic, delicious snack families love​</li><li>Discover sweet flavor and crispy texture; 90 calories per bar; No high fructose corn syrup; Contains milk and soy ingredients​</li></ul><br/>Enjoy the fun of everyday moments with the irresistible taste of Rice Krispies Treats Original crispy marshmallow cereal bars. Create memorable moments with each and every delectable square that pulls apart to reveal ooey, gooey goodness. Made with crispy rice cereal and the taste of soft marshmallows, each bar is a delicious, ready-to-eat treat wherever you go. A classically delicious treat, these individually wrapped marshmallow bars are perfect for enjoying together; Enjoy at home or take a few with you for traveling, lunchtime, at the game, or pack for school snacks. They're easy snacks to share with friends and family. Make someone's day by adding Rice Krispies Treats crispy marshmallow cereal bars to goodie bags, gift baskets, and care packages. Satisfy your sweet craving with the goodness and on-the-go convenience of Rice Krispies Treats Original marshmallow cereal bars.​

Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 6.2 Ounce
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares, Original, Single Serve, 6.2 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.48/oz
was $4.29
Offer Valid: May 20th until May 26th

Essential Everyday Pie Crust, Graham Cracker, 10 Inch, 9 Ounce, $3.19

Pie Crust, Graham Cracker, 10 Inch

Essential Everyday Pie Crust, Graham Cracker, 10 Inch, 9 Ounce
Essential Everyday Pie Crust, Graham Cracker, 10 Inch, 9 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.35/oz

Rice Krispies Breakfast Cereal, Original, Family Size, 18 Ounce, $6.49

<ul><li>A classic, family-favorite cereal, perfect for breakfast and treat-making; Enjoy with your favorite milk or as part of The Original Treats recipe</li><li>A crisp way to start your day, Rice Krispies brings the classic crunch of puffed, oven-toasted rice cereal; Perfect for a family breakfast</li><li>A healthy, fat-free cereal; Good source of eight vitamins and minerals in every serving; Kosher Pareve</li></ul><br/>Whether you're enjoying it by the bowlful or through the tempting taste of The Original Treats recipe, Kellogg's Rice Krispies cereal makes it easy to bring a little magic to your day. Made with crispy oven-toasted puffed rice cereal, Rice Krispies are a satisfying and healthy way to start your morning. Our healthy cereal is a good source of eight vitamins and minerals and fat-free. Decorate your bowl with fresh strawberries, blueberries or bananas; Enjoy sweet cereal milk after a delicious bowl of Rice Krispies cereal. Whip up a tasty batch of memories with your family by making The Original Treats recipe together. All you need are three simple ingredients, butter, marshmallows and Rice Krispies cereal. The delicious possibilities are endless with Kellogg's Rice Krispies cereal.

Rice Krispies Breakfast Cereal, Original, Family Size, 18 Ounce
Rice Krispies Breakfast Cereal, Original, Family Size, 18 Ounce
Open Product Description
$6.49
$0.36/oz

Dream Whip Whipped Topping Mix, 4 Each, $6.29

Dream Whip Whipped Topping Mix is a quick and easy way to create a whip topping. Add sweet flavor and light, creamy texture to all your favorite desserts. With no sodium, no trans fat and a total of 0 grams of total fat per serving, as packaged, this delicious dessert topping is a great alternative to traditional whipped cream. Place a dollop of whipped dessert topping on strawberry shortcake, pumpkin pie or chocolate pudding to take classic desserts to the next level. Dream whip can also be used as a decadent dip for strawberries or as a topping for your favorite fruit salad. Simply whip with milk and vanilla to quickly achieve a delicious topping. This 5.2 ounce box includes 4 sealed envelopes of whipped topping mix, and each envelope makes 2 cups of dessert topping.

Dream Whip Whipped Topping Mix, 4 Each
Dream Whip Whipped Topping Mix, 4 Each
Open Product Description
$6.29
$1.57 each

Kozy Shack Rice Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce, $5.49

Kozy Shack Original Recipe Rice Pudding is more than just a delicious and satisfying snack. It transports you to a place where comfort surrounds you with each delicious bite. Welcome to the most comfortable place imaginable, your Inner Kozy. Escaping to your Kozy place is always just a spoonful away. Kozy Shack Original Recipe Rice Pudding features a creamy texture and delicious milk and rice flavor that is perfect for dessert or afternoon kids' snack. This pudding is easy to add to your weekly groceries for an afterschool kids' snack, dessert or an evening of indulgence on the couch. Contains one 22-oz. rice pudding container in total.

Kozy Shack Rice Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce
Kozy Shack Rice Pudding, Gluten Free Dessert, 22 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.25/oz

Ocean Spray Cranberries, Blueberry, Dried, 6 Ounce, $3.49

Cranberries, Blueberry, Dried

Ocean Spray Cranberries, Blueberry, Dried, 6 Ounce
Gluten Free
Ocean Spray Cranberries, Blueberry, Dried, 6 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.58/oz

Osem Chocolate Flavour Wafers, 8.8 Ounce, $2.99

Chocolate Flavour Wafers

Osem Chocolate Flavour Wafers, 8.8 Ounce
Osem Chocolate Flavour Wafers, 8.8 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.34/oz

Dannon Light + Fit Yogurt, Fat Free, Greek, Toasted Marshmallow, 5.3 Ounce, $1.59

Yogurt, Fat Free, Greek, Toasted Marshmallow

Dannon Light + Fit Yogurt, Fat Free, Greek, Toasted Marshmallow, 5.3 Ounce
Gluten Free
Dannon Light + Fit Yogurt, Fat Free, Greek, Toasted Marshmallow, 5.3 Ounce
Open Product Description
$1.59
$0.30/oz

Kellogg's Tiger Paws Graham Snacks, Cinnamon, 12.7 Ounce, $6.99

<ul><li>Sweet and crunchy, bite-sized graham snacks baked to crispy perfection; With shapes inspired by your favorite PAW Patrol characters</li><li>Make snack time fun with this classic treat and the lovable PAW Patrol characters; Kids will love the delicious flavor of cinnamon in every bite</li><li>Contains 9g of whole grain per serving; No high fructose corn syrup; No artificial flavors or colors; Kosher Dairy; Contains wheat and soy ingredients</li></ul><br/>With an irresistible cinnamon taste and fun, bite-size shapes, Kellogg's PAW Patrol Cinnamon graham snacks are made to enjoy by the handful. Imprinted with four different PAW Patrol designs, each cracker is sure to inspire the imagination of every PAW Patrol fan in your household. You can join Chase, Skye, Marshall, and Rubble on a delicious mission anytime you need a snack; Baked with care and made with delicious ingredients, these cinnamon graham cracker treats are ideal for sweet snacking any time of the day. Crafted from quality ingredients, our cinnamon graham snacks are made with whole grain, no high fructose corn syrup, and no artificial colors or flavors. Made to enjoy wherever you go, stash some in your kid's lunchbox, take with you for road trips, or stock your pantry for lunch snacks at home. Enjoy them with a glass of ice-cold milk or use them as a delicious base for trail mixes, cookie bars, and more.

Kellogg's Tiger Paws Graham Snacks, Cinnamon, 12.7 Ounce
Kellogg's Tiger Paws Graham Snacks, Cinnamon, 12.7 Ounce
Open Product Description
$6.99
$0.55/oz
was $8.19
Offer Valid: Mar 29th until Jun 29th

Sunsweet Dates, Chopped, Desert Palm, 8 Ounce, $3.79

Dates, Chopped, Desert Palm

Sunsweet Dates, Chopped, Desert Palm, 8 Ounce
Sunsweet Dates, Chopped, Desert Palm, 8 Ounce
Open Product Description
$3.79
$0.47/oz

Cabaret Crackers, Crisp & Buttery, 6.1 Ounce, $3.99

Crackers, Crisp & Buttery

Cabaret Crackers, Crisp & Buttery, 6.1 Ounce
Cabaret Crackers, Crisp & Buttery, 6.1 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.65/oz

Sunsweet Amaz!n Fruit Packs, Prunes, Pitted, 6 Each, $4.19

Grower California co-op. 60 cal. Fat free. Enjoy Amaz!n Prunes in our Fruit Packs, with only 60 calories per serving. Sunsweet Amaz!n Prunes provide the nutrition you need to keep your body feeling good and energized. Quality. Grower owned. For healthy living tips and recipes, visit us online. Fruits & Veggies: More matters. Perfect on-the-go snacks. A delicious guilt-free treat. For Questions or Comments Call: 1-800-417-2253, 9am-6pm EST, Mon-Fri. Please recycle. Diabetic Exchange: 1 fruit. Dried fruits have fiber along with carbohydrates and can be a good choice in your diabetic meal plan.

Sunsweet Amaz!n Fruit Packs, Prunes, Pitted, 6 Each
Sunsweet Amaz!n Fruit Packs, Prunes, Pitted, 6 Each
Open Product Description
$4.19
$0.70 each
was $4.29
Offer Valid: May 6th until Jun 1st

Essential Everyday Pumpkin, 100% Pure, 15 Ounce, $2.79

Per 1/2 cup: 40 calories; 0g sat fat (0% DV); 5 mg sodium (0% DV); 4 g total sugars. A fat free food. Excellent source of vitamin A. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. www.essentialeveryday.com. Steel. Please Recycle.

Essential Everyday Pumpkin, 100% Pure, 15 Ounce
Gluten Free
Essential Everyday Pumpkin, 100% Pure, 15 Ounce
Open Product Description
$2.79
$0.19/oz

Essential Everyday Pumpkin, 100% Pure, 29 Ounce, $3.79

Per 1/2 Cup: 40 calories; 0 g sat fat (0% DV); 5 mg sodium (0% DV); 4 g total sugars. A fat free food. Gluten free. Excellent source of Vitamin A. Makes 9 in pies. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com. For additional recipes, visit www.essentialeveryday.com. Steel. Please recycle.

Essential Everyday Pumpkin, 100% Pure, 29 Ounce
Essential Everyday Pumpkin, 100% Pure, 29 Ounce
Open Product Description
$3.79
$0.13/oz
Can't find what you're looking for?