Filter Results

Search Results

Toll House Morsels, Butter-Scotch, 11 Ounce, $4.99

Morsels, Butter-Scotch

Toll House Morsels, Butter-Scotch, 11 Ounce
Gluten Free
Toll House Morsels, Butter-Scotch, 11 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.45/oz

Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Vanilla Artificially Flavored Instant Pudding Mix & Pie Filling tastes delicious whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious artificially flavored vanilla dessert. Fun to make with your kids, our artificially flavored vanilla pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or vanilla pie filling. Our artificially flavored vanilla pudding is ready in as little as five minutes. Simply stir milk into the pudding mix and allow to set. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3.4-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Jell-O Vanilla Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.59/oz

Planters Peanuts, Lightly Salted, Dry Roasted, 16 Ounce, $3.69

100% dry roasted. Certified by Mr. Peanuts. 0% fried. Quality USA. Dry Roasted Peanuts: You don't just become a classic overnight. These nuts are the result of 100 years of perfecting and salting and tweaking. The ultimate combinations of flavor and crunch. Nuts of distinction. Since 1906.

Planters Peanuts, Lightly Salted, Dry Roasted, 16 Ounce
Planters Peanuts, Lightly Salted, Dry Roasted, 16 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.23/oz
was $4.69
Offer Valid: May 4th until Jun 8th

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack, 12 Each, $4.29

Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack, 12 Each
Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack, 12 Each
Open Product Description
$4.29
$0.36 each
was $4.49
Offer Valid: May 4th until Jun 8th

Nestle Toll House Morsels, Dark Chocolate, 10 Ounce, $4.99

Morsels, Dark Chocolate

Nestle Toll House Morsels, Dark Chocolate, 10 Ounce
Gluten Free
Nestle Toll House Morsels, Dark Chocolate, 10 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.50/oz

Club Crackers, Original, 13.7 Ounce, $3.99

<ul><li>Light, flaky, buttery crackers; Deliciously crafted for simple snacking on your own or when your Club gets together</li><li>Crisp crackers with classic, one-of-a-kind buttery taste perfect for loading with toppings or eating straight out of the box; A Club is all you need</li><li>No artificial colors or flavors; Saturated fat free (contains 3g total fat per serving); Kosher Dairy; Contains wheat and soy ingredients</li></ul><br/>When it's time for close friends and really good snacks, a Club is all you need. Club crackers are light, flaky, buttery, and oh-so-delicious. Bring comfort and a touch of happiness to every snacking moment with these tasty crackers. With a classic crunch combined with buttery richness and a hint of salt, Club crackers pair perfectly with toppings like meats and cheeses or peanut butter and fruit; they're an easy win made with no artificial colors or flavors. Create a moment with your crew at your next get together with a fan-favorite charcuterie board or bring a box to your next game night. It’s no fuss, just friends and really tasty snacks. Put together a cracker platter and share with your closest besties. Club crackers bring buttery goodness in every comforting, easy-to-love cracker.

Club Crackers, Original, 13.7 Ounce
Club Crackers, Original, 13.7 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.29/oz
was $5.49
Offer Valid: Mar 29th until Jun 29th

Swanson® 100% Natural Beef Broth, 32 Ounce, $3.49

Elevate your homemade meals with the rich roasted flavor of Swanson® Beef Broth. Swanson® beef broth brings together the perfectly balanced flavors of roasted beef and vegetables picked at the peak of freshness in a convenient recyclable carton. And just like homemade, our broth uses only 100% natural*, non-GMO ingredients, with no MSG added**, no artificial flavors or colors, and no preservatives. More convenient than beef bouillon, this gluten free beef broth is a versatile ingredient for your everyday cooking, adding flavor and moisture to both entrees and side dishes. It’s great as a stew or soup base, and it can be used instead of water to boost rich flavor in rice, pasta and veggies. Swanson® Beef Broth is a must-have for your holiday cooking, bringing richer, elevated homemade flavor to beef-centered recipes such as pot roast, brisket and more. It’s not just any broth. It’s Swanson®. *No artificial ingredients and only minimally processed **Except for the small amount naturally occurring in yeast extract

Swanson® 100% Natural Beef Broth, 32 Ounce
Swanson® 100% Natural Beef Broth, 32 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.11/oz

Chex Cereal, Rice, 12 Ounce, $5.49

Cereal, Rice

Chex Cereal, Rice, 12 Ounce
Gluten Free
Chex Cereal, Rice, 12 Ounce
Open Product Description
$5.49
$0.46/oz

StarKist Albacore Tuna, Solid White, 12 Ounce, $5.79

Albacore Tuna, Solid White

StarKist Albacore Tuna, Solid White, 12 Ounce
Gluten Free
StarKist Albacore Tuna, Solid White, 12 Ounce
Open Product Description
$5.79
$0.48/oz

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 13.29 Ounce, $4.49

Take a delicious break with OREO Chocolate Sandwich Cookies, America's favorite sandwich cookie for over 100 years. Supremely dunkable, OREO cookies sandwich a rich creme filling between the bold taste of two chocolate wafers--making them milk's favorite cookie. Original OREO chocolate sandwich cookies are great for serving as a dessert, with ice cream, as party snacks at your next gathering or for packing sweet snacks with lunch at school or work. You can even mix these bulk cookies into your favorite dessert recipe or cheesecake recipe for something a little extra special. The resealable package of OREO cookies with easy-pull tab keeps chocolate cookies fresh and is great for snacking, sharing or traveling. Grab a pack of OREO cookies so you're ready for any snacking occasion: even cookies for Santa. Cocoa Life: 100% Sustainably Sourced Cocoa; OREO partners with Cocoa Life to help support sustainable cocoa sourcing. Cocoa life works together with farmers to grow cocoa in ways that help protect people and the planet. For more information visit the Cocoa Life website.

OREO Chocolate Sandwich Cookies, 13.29 Ounce
OREO Chocolate Sandwich Cookies, 13.29 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.34/oz
was $4.89
Offer Valid: May 4th until Jul 1st

Angie's Boomchickapop Popcorn, Sea Salt, 4.8 Ounce, $3.49

Popcorn, Sea Salt

Angie's Boomchickapop Popcorn, Sea Salt, 4.8 Ounce
Gluten Free
Angie's Boomchickapop Popcorn, Sea Salt, 4.8 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.73/oz
was $3.69
Offer Valid: May 11th until May 25th

Jell-O Pistachio Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce, $1.99

Snack happy. Jell-O Pistachio Artificially Flavored Instant Pudding Mix & Pie Filling tastes delicious whether you enjoy it as a treat or use it as an ingredient in your favorite dessert recipes. Add some wonder to your day with a delicious pistachio dessert. Fun to make with your kids, our artificially flavored pistachio pudding mix can also be used to create a poke cake, tasty crepes or pistachio pie filling. Our artificially flavored pistachio pudding is ready in as little as five minutes. Simply stir milk into the pudding mix and allow to set. Every Jell-O pudding mix comes packaged in a 3.4-ounce sealed pouch. Pudding fun in every bite.

Jell-O Pistachio Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Jell-O Pistachio Instant Pudding & Pie Filling Mix, 3.4 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.59/oz

Essential Everyday Split Green Peas, 16 Ounce, $2.99

Great Products: At a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee.

Essential Everyday Split Green Peas, 16 Ounce
Essential Everyday Split Green Peas, 16 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.19/oz

Del Monte Fresh Cut Corn, Golden Sweet, Whole Kernel, 15.25 Ounce, $1.69

Quality. Made with fresh cut.

Del Monte Fresh Cut Corn, Golden Sweet, Whole Kernel, 15.25 Ounce
Del Monte Fresh Cut Corn, Golden Sweet, Whole Kernel, 15.25 Ounce
Open Product Description
$1.69
$0.11/oz

Cheetos Cheese Flavored Snacks, Puffs, 8 Ounce, $5.89

Made with real cheese!

$2.99 each when you buy 2
Cheetos Cheese Flavored Snacks, Puffs, 8 Ounce
Gluten Free
Cheetos Cheese Flavored Snacks, Puffs, 8 Ounce
Open Product Description
$5.89
$0.74/oz
was $5.89
Offer Valid: May 13th until May 19th

Gardetto's Snack Mix, Original Recipe, Family Size, 14.5 Ounce, $4.99

Snack Mix, Original Recipe, Family Size

Gardetto's Snack Mix, Original Recipe, Family Size, 14.5 Ounce
Gardetto's Snack Mix, Original Recipe, Family Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.34/oz
was $5.99
Offer Valid: May 13th until Jun 1st

Frosted Flakes Breakfast Cereal, Original, Giant Size, 28.5 Ounce, $5.99

<ul><li>Start your morning right and enjoy the irresistible taste of crunchy corn flakes with a sparkle of sweet frosting in every spoonful​</li><li>Share a GR-R-REAT tasting family breakfast; Perfect for both kids and adults​</li><li>Good source of eight vitamins and minerals; Fat-free, healthy cereal; No artificial flavors or colors; Kosher Pareve​</li></ul><br/>Just like Tony the Tiger, your whole family can get even their busiest days going with Kellogg's Frosted Flakes ready-to-eat breakfast cereal. Thanks to the toasty, crunchy corn flakes sprinkled with sweet frosting, adults and kids experience a tasty and satisfying bowl every time. Each serving of this healthy cereal is fat free and a good source of eight vitamins and minerals. Plus, there are no artificial colors or flavors; Enjoy sweet cereal milk after a delicious bowl of Kellogg's Frosted Flakes cereal. Make it a sweet complement to your morning coffee or tea. Eat pawfuls as a school snack or even a late-night bite. Crush them up as a crunchy topping for ice cream. Kellogg's Frosted Flakes cereal gives you the sweet spark to go all in and let your GR-R-REAT out.​

Frosted Flakes Breakfast Cereal, Original, Giant Size, 28.5 Ounce
Frosted Flakes Breakfast Cereal, Original, Giant Size, 28.5 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.21/oz
was $6.69
Offer Valid: May 2nd until Jun 8th

Early California Olives, Ripe, Pitted, Medium, 6 Ounce, $2.49

Olives, Ripe, Pitted, Medium

Early California Olives, Ripe, Pitted, Medium, 6 Ounce
Gluten Free
Early California Olives, Ripe, Pitted, Medium, 6 Ounce
Open Product Description
$2.49
$0.42/oz
was $2.59
Offer Valid: Apr 13th until Jun 8th

TRISCUIT Thin Crisps Thin Crisps Original Whole Grain Wheat Crackers, 7.1 Ounce, $4.29

Triscuit Thin Crisps Original Whole Grain Wheat Crackers are made simply with quality ingredients. Baked to perfection, these vegan snack crackers use 100% whole grain wheat proudly grown in the USA, oil, and sea salt for a classic flavor. The triangle shaped snack crackers are made with their signature woven texture for a satisfying crunch. Triscuit crackers are vegan, Non-GMO Project Verified, made without artificial colors or flavors and a good source of dietary fiber (see Nutrition information for fat content) for delicious, wholesome goodness. Enjoy the crunch of these delicious crackers on their own, or top them with your favorite cheese, fruit, or flavorful spreads. Triscuit Thin Crisp cracker snacks cover all your snacking needs, whether you need lunch snacks for kids, vegan snacks for adults or on the go snacks for traveling. Serve them at parties on your meat and cheese tray as fun, easy appetizers. Create a delicious vegan food charcuterie board featuring Triscuit original vegan crackers alongside your favorite vegan cheese, vegan meat, dips, fruit and vegetables.

TRISCUIT Thin Crisps Thin Crisps Original Whole Grain Wheat Crackers, 7.1 Ounce
TRISCUIT Thin Crisps Thin Crisps Original Whole Grain Wheat Crackers, 7.1 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.60/oz
was $4.39
Offer Valid: Apr 21st until Jul 1st

Kraft Thick 'n Creamy Macaroni and Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.29

Kraft Thick'n Creamy Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and thick'n creamy flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty family favorite. Macaroni and cheese is a quick dinner kids love. With no artificial preservatives or flavors and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese dinner is a breeze. Just boil the pasta for 8-10 minutes, drain the water, and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Thick 'n Creamy Macaroni and Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Thick 'n Creamy Macaroni and Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Open Product Description
$1.29
$0.18/oz
was $2.19
Offer Valid: May 13th until May 19th

Wiley Wallaby Licorice, Classic Red, Soft & Chewy, 10 Ounce, $3.50

Taste the Wiley difference. Real soft. Real chewy. Really delicious! No high fructose corn syrup. Licorice lovers, rejoice! Wiley Wallaby Gourmet Classic Red Licorice is so soft and chewy, so bursting with terrific taste, you need look no further for the satisfaction you crave. We packed it so full of fresh fruit flavor, there was less room left for the things you could do without. Less sugar, fat free and absolutely no dairy or high fructose corn syrup makes Wiley Wallaby the candy your conscience feels better about, too. Win-win-win! KLN family brands. After fifty years, KLN remains committed to our community roots and hometown values to bring you the best. RSPO: Certified sustainable palm oil. Mixed. Proud partner of Pinkyswear Foundation.

Wiley Wallaby Licorice, Classic Red, Soft & Chewy, 10 Ounce
Wiley Wallaby Licorice, Classic Red, Soft & Chewy, 10 Ounce
Open Product Description
$3.50
$0.35/oz
was $4.49
Offer Valid: May 4th until Aug 3rd

Essential Everyday Spaghetti, 16 Ounce, $1.25

Spaghetti

Essential Everyday Spaghetti, 16 Ounce
Essential Everyday Spaghetti, 16 Ounce
Open Product Description
$1.25
$0.08/oz
was $1.59
Offer Valid: Mar 9th until Jun 7th

Barilla Spaghetti Pasta, 16 Ounce, $1.79

Spaghetti is the most popular pasta shape in Italy, commonly used with tomato sauces, fresh vegetables, or fish. Barilla Spaghetti pasta is made with non-GMO ingredients. Barilla is a family-owned Italian company making pasta since 1877. Barilla brings you the best pasta made with care and the highest quality ingredients; Barilla works to bring you the best pasta that cooks perfectly al dente every time. Our spaghetti pasta is made from the finest durum wheat and is non-GMO project verified and Kosher Certified. Perfect for pairing with your favorite pasta sauce. Get inspired with Barilla! Enjoy the full range of Barilla pasta and pasta sauces, including Ready Pasta, Protein+ Pasta, Whole Grain Pasta, Gluten Free Pasta, Chickpea Pasta and Red Lentil Pasta.

Barilla Spaghetti Pasta, 16 Ounce
Barilla Spaghetti Pasta, 16 Ounce
Open Product Description
$1.79
$0.11/oz
was $1.99
Offer Valid: May 9th until May 19th

Campbell's® Condensed Heart Healthy Cream of Chicken Soup, 10.5 Ounce, $1.99

Add rich, creamy flavor to your favorite dishes with Campbell's® Condensed Heart Healthy* Cream of Chicken Soup. This creamy chicken soup is crafted with farm-fresh cream, chicken stock, and tender chicken meat with no antibiotics to provide a deliciously smooth foundation to any recipe. The result is a heart healthy soup* with 50% less fat and 50% less sodium than our regular product.** Use it as an ingredient in recipes like Healthy Chicken Enchiladas, or substitute it for roux or bechamel as a sauce starter. Campbell’s® convenient canned soup is a year-round pantry staple and a must-have for creating something quick and easy. It's also delicious on its own or with a sandwich or salad. Simply mix the condensed soup with 1 can of water or nonfat milk and microwave on high for 3 to 3.5 minutes, or heat in a pot on the stove, stirring occasionally. Each 10.5 oz recyclable can contains about 2.5 servings of microwave soup. (*While many factors affect heart disease, diets low in saturated fat and cholesterol may reduce the risk of this disease. **Contains 410mg sodium and 2.5g of fat per serving vs. 870mg sodium and 8g fat in our regular Cream of Chicken)

Campbell's® Condensed Heart Healthy Cream of Chicken Soup, 10.5 Ounce
Campbell's® Condensed Heart Healthy Cream of Chicken Soup, 10.5 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.19/oz

Tostitos Tortilla Chips, Cantina, Traditional Yellow Corn, 13 Ounce, $5.99

Tortilla Chips, Cantina, Traditional Yellow Corn

Tostitos Tortilla Chips, Cantina, Traditional Yellow Corn, 13 Ounce
Gluten Free
Tostitos Tortilla Chips, Cantina, Traditional Yellow Corn, 13 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.46/oz

Essential Everyday Manzanilla Olives, Sliced, 5.75 Ounce, $2.59

35 calories per 2 tbsp. essentialeveryday.com. Product of Spain.

Essential Everyday Manzanilla Olives, Sliced, 5.75 Ounce
Essential Everyday Manzanilla Olives, Sliced, 5.75 Ounce
Open Product Description
$2.59
$0.45/oz

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 20 Ounce, $5.19

Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins - Made with nothing but grapes and California sunshine, Sun-Maid® Raisins’ timeless and trusted goodness has been a healthy snack for kids and grown-up kids alike since 1912. These grab n’ go snacks are made with whole fruit and are Non-GMO Project Verified. Sun-Maid® is the timeless and trusted go-to snack that's simple, versatile and better-for-you. Make Sun-Maid® California Sun-Dried Raisins a part of your daily routine, at home or on the go.

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 20 Ounce
Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 20 Ounce
Open Product Description
$5.19
$0.26/oz

Ruffles Potato Chips, Original, 8.5 Ounce, $5.99

Ruffles have rrridges! Back in the day chips were flat, and that was boring. So we made a chip that zigged and zagged and we shared it with the world. Backyard BBQs were never the same. Because when you have ridges, the crunches are crunchier, the dipping strength multiplies, and your chips become Ruffles.

Ruffles Potato Chips, Original, 8.5 Ounce
Gluten Free
Ruffles Potato Chips, Original, 8.5 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.70/oz

Crisco Vegetable Oil, Pure, 40 Fluid ounce, $5.49

Crisco Pure Vegetable Oil is great for baking and frying, so you and your kitchen are always ready to make your family's favorite meals. This Crisco vegetable cooking oil features a light taste that lets the flavor of your food shine through. Crisco Vegetable Oil is ideal for baking recipes and can also be used for cooking and sauteing. Crisco is what good food is made of. This cholesterol free (1) vegetable oil for cooking is certified kosher and gluten free. Check out other Crisco baking ingredients like shortening and a variety of other cooking oils to add versatility to your baking style. *Updated ingredients may not be reflected in latest packaging. Plastic bottle of Crisco Pure Vegetable Oil.

Crisco Vegetable Oil, Pure, 40 Fluid ounce
Crisco Vegetable Oil, Pure, 40 Fluid ounce
Open Product Description
$5.49
$0.14/fl oz

Anderson's Maple Syrup, Pure, 16 Ounce, $8.99

Grade A, dark. Robust taste. Pure quality since 1928. This is pure maple syrup. So what does that mean? Pure maple syrup means just that - 100% pure maple syrup made from all natural maple sap and nothing more. Yes, it's that simple. For over 80 years, our family tradition has been to harvest maple sap each spring. We carefully cook it long into the night until all that remains is rich, sweet, pure maple syrup. We bottle it and deliver it to your favorite store for you to purchase and enjoy. In fact, this bottle was likely prepared for you by Steven Anderson, the third generation to carry on the Anderson family tradition. This means that each and every time you pour Anderson's Pure Maple Syrup, you can be absolutely confident that you will be enjoying 100% pure maple syrup. It's that simple. This is our continuing promise to you and your family. Please enjoy! - The Anderson Family. www.andersonsmaplesyrup.com. Made in the USA.

Anderson's Maple Syrup, Pure, 16 Ounce
Anderson's Maple Syrup, Pure, 16 Ounce
Open Product Description
$8.99
$0.56/oz
was $10.99
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th
Can't find what you're looking for?