Filter Results

Search Results

Alessi Balsamic Capers, 3.5 Ounce, $3.99

Nonpareille capers in white balsamic vinegar. www.alessifoods.com. For nutrition information contact us. www.alessifoods.com. Product of Morocco or Turkey. Packed in the USA.

Alessi Balsamic Capers, 3.5 Ounce
Alessi Balsamic Capers, 3.5 Ounce
Open Product Description
$3.99
$1.14/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, Smoked Cheddar, 12.4 Ounce, $3.99

<ul><li>Deliciously cheesy, light and crispy Smoked Cheddar flavored snack crackers made with 100% real cheese and a sprinkle of salt</li><li>Ignite cravings with the cheesy, crunchy satisfaction found in each and every Cheez-It Smoked Cheddar cracker; Want It, Need It, Cheez-It</li><li>Made with 100% real cheese aged for a bold taste; Kosher Dairy; Contains wheat, milk, and soy ingredients</li></ul><br/>Outrageously cheesy and ridiculously craveable, Cheez-It baked snack crackers are deliciously crunchy little crackers that have captured cheese-lovers for decades. Discover a Smoked Cheddar snack made with 100% real cheese baked to crispy perfection for an irresistible taste in every crunchy bite. Each lightly salted cracker is loaded with smoky, rich sharp cheddar cheese flavor; Cheez-It baked snack crackers are a fan-favorite for game night, school snacks, family movie nights, party spreads, late-night snacking, and so much more, the cheesy options are endless. Delicious for all ages, grab a box of Cheez-It Smoked Cheddar crackers for every family snacking moment. Whether you're packing them in school lunches, grabbing some for the office, or taking along on a road trip, you'll find a delicious, crisp snack that is filled with big cheese flavor. It’s no wonder these bite-sized crackers have become a crowd-favorite, bringing smiles and that urge for just one more handful.

Cheez-It Baked Snack Crackers, Smoked Cheddar, 12.4 Ounce
Cheez-It Baked Snack Crackers, Smoked Cheddar, 12.4 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.32/oz
was $5.79
Offer Valid: Mar 29th until Jun 29th

Cheez-It Cheese Crackers, Extra Toasty Cheddar Jack, 12.4 Ounce, $3.99

<ul><li>Make snack time more fun with crispy, bite-size snack crackers made with 100% real cheese and irresistible extra toasty flavor</li><li>Cheesy, crunchy, and irresistibly delicious, Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack crackers are a family-favorite snack that pleases both kids and adults</li><li>Made with 100% real cheese that's aged for bold flavor; Contains wheat, milk, and soy ingredients</li></ul><br/>Make snack time more fun with Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack Baked Snack Crackers. Includes one, 12.4-ounce Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack Baked Snack Crackers box made with 100% real cheese and toasted just right for an irresistible taste. Each perfect square is baked to crisp, toasty perfection for an added snap with each bite and loaded with bold, cheddar jack cheese flavor. A baked snack, these Cheez-It crackers are perfect for lunch sides, late-night bites and more; the cheesy options are endless. Bring the cheesy goodness of Cheez-It crackers along on field trips, camping, hiking, trips to the park, picnics, outdoor concerts, everyday errands, and more. The antidote to flavorless crackers, Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack crackers are packed with irresistible cheesy flavor and make a great addition to homemade snack mixes and party mixes. You'll love the flavor of real cheese in every toasty handful of Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack Baked Snack Crackers.

Cheez-It Cheese Crackers, Extra Toasty Cheddar Jack, 12.4 Ounce
Cheez-It Cheese Crackers, Extra Toasty Cheddar Jack, 12.4 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.32/oz
was $5.79
Offer Valid: Mar 29th until Jun 29th

Cookie Pop Popcorn, Oreo, 5.25 Ounce, $3.99

Popcorn, Oreo

Cookie Pop Popcorn, Oreo, 5.25 Ounce
Cookie Pop Popcorn, Oreo, 5.25 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.76/oz
was $4.59
Offer Valid: May 2nd until Jun 1st

De Cecco Farfalle, No. 93, 1 Pound, $3.99

Farfalle, No. 93

De Cecco Farfalle, No. 93, 1 Pound
De Cecco Farfalle, No. 93, 1 Pound
Open Product Description
$3.99
$3.99/lb

De Cecco Penne Rigate, No. 41, 1 Pound, $3.99

Penne Rigate, No. 41

De Cecco Penne Rigate, No. 41, 1 Pound
De Cecco Penne Rigate, No. 41, 1 Pound
Open Product Description
$3.99
$3.99/lb

Del Monte Mandarin Oranges, 4 Each, $3.49

Mandarin oranges in lightly sweetened juice + water. No artificial flavors or sweeteners. No high fructose corn syrup. Non GMO (Ingredients of the types used in this product are not genetically modified). 1 serving of fruit (Each container 1 serving (1/2 cup) fruit per USDA Nutrient Data). Serving up our garden's best. Sun-sweetened goodness. Our juicy mandarin oranges are grown in the best soils, producing fruit with the perfect texture and a balanced sweet and tart flavor. Tasty nutrition in every bite. Picked at the peak of ripeness to capture the flavor and nutrients you family craves. Delicious to go. For breakfast, on-the-go or as a lunchbox favorite - a healthy way to add a little sweetness to your day. www.delmonte.com. Facebook. Facebook/delmonte. Questions or comments? Call 1-800-543-3090 (Mon.-Fri.). For recipes, contest and conversations, find us on facebook.com/delmonte or visit us at www.delmonte.com. Try our other delicious varieties: Diced Mangos in Lightly Sweetened Juice + Water; Diced Peaches in Lightly Sweetened Juice + Water; Diced Pears in Lightly Sweetened Juice + Water. Non BPA (Packaging produced without the intentional addition of BPA). Please recycle. Product of China.

Del Monte Mandarin Oranges, 4 Each
Del Monte Mandarin Oranges, 4 Each
Open Product Description
$3.49
$0.87 each
was $3.99
Offer Valid: May 13th until Jun 1st

Essential Everyday Pasta Sauce, Traditional, 45 Ounce, $3.99

Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee.

Essential Everyday Pasta Sauce, Traditional, 45 Ounce
Gluten Free
Essential Everyday Pasta Sauce, Traditional, 45 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.09/oz

Essential Everyday Tangy Sauce, for Meat & Vegetables, 10 Ounce, $3.99

Tangy Sauce, for Meat & Vegetables

Essential Everyday Tangy Sauce, for Meat & Vegetables, 10 Ounce
Essential Everyday Tangy Sauce, for Meat & Vegetables, 10 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.40/oz

Jif To Go Peanut Butter Spread, Natural, Creamy, 8 Each, $3.99

Peanut Butter Spread, Natural, Creamy

Jif To Go Peanut Butter Spread, Natural, Creamy, 8 Each
Jif To Go Peanut Butter Spread, Natural, Creamy, 8 Each
Open Product Description
$3.99
$0.50 each

Ken's Steak House Dressing & Marinade, Zesty Italian, 16 Fluid ounce, $4.19

1941. A robust, full-flavored Italian dressing should have it all. Garlic, onion, crushed red pepper, zesty lemon. And our zesty Italian most certainly does. Ken's a family owned company.

Ken's Steak House Dressing & Marinade, Zesty Italian, 16 Fluid ounce
Gluten Free
Ken's Steak House Dressing & Marinade, Zesty Italian, 16 Fluid ounce
Open Product Description
$4.19
$0.26/fl oz
was $4.39
Offer Valid: May 2nd until Oct 19th

Old El Paso Soup, Chicken & Rice, Mexican Style, Mild, 18.5 Ounce, $3.99

Soup, Chicken & Rice, Mexican Style, Mild

Old El Paso Soup, Chicken & Rice, Mexican Style, Mild, 18.5 Ounce
Gluten Free
Old El Paso Soup, Chicken & Rice, Mexican Style, Mild, 18.5 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.22/oz

Ruffles Potato Chips, Flamin' Hot Flavored, 8 Ounce, $5.99

Ruffles have rrrioges! Own your ridges.

Ruffles Potato Chips, Flamin' Hot Flavored, 8 Ounce
Ruffles Potato Chips, Flamin' Hot Flavored, 8 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.75/oz

Vigo Arborio Rice, Italian, 12 Ounce, $4.29

Perfect for risotto. Imported. Since 1947. Italy is Europe's greatest producer of rice. The wetlands and cool temperature of the Lombardi region harbor the ideal conditions for lush rice yields. Thick, short grained Arborio rice is the best known and most exported type. It is the perfect rice for such gastronomical delights such as Italian Risotto, Spanish Paella and Rice Pudding. Non GMO Project verified. nongmoproject.org. www.vigofoods.com. Product of Italy.

Vigo Arborio Rice, Italian, 12 Ounce
Vigo Arborio Rice, Italian, 12 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.36/oz

Passage to India Simmer Sauce, Tikka Masala, 13.2 Ounce, $3.89

Mild to medium with tomato, spices & yogurt. Gluten free. Certified Gluten-free. Non GMO. Ready in 20 mins. Serves 4. Natural ingredients. Just add meat or vegetables. Who really created the tikka masala? There's the real mystery. This product has been created with the love and guidance of Passage Foods founder and award winning restauranteurs Chris Doutre; whose dream has always been to share the beauty of his native cuisine with the world - Thanks for being part of it. www.passagefoods.com. Like us on Facebook. We'd love to hear from you passagefoods.com. BPA free. Made in Australia.

Passage to India Simmer Sauce, Tikka Masala, 13.2 Ounce
Gluten Free
Passage to India Simmer Sauce, Tikka Masala, 13.2 Ounce
Open Product Description
$3.89
$0.29/oz
was $3.99
Offer Valid: Apr 29th until Jun 1st

Old Dutch Foods Restaurante Corn Chip Bowls, 9.25 Ounce, $5.29

Corn chip bowls - deliciously crafted scoops that serve as the perfect vessel for all your favorite dips, ensuring you are in for a delectably different snacking experience. Made from ground corn, these corn chip bowls are phenomenal flying solo or diving into your favorite salsa.

$3.49 each with My Cub Rewards card
Old Dutch Foods Restaurante Corn Chip Bowls, 9.25 Ounce
Old Dutch Foods Restaurante Corn Chip Bowls, 9.25 Ounce
Open Product Description
$5.29
$0.57/oz
was $5.29
Offer Valid: May 9th until May 19th

Guerrero Tortillas, Zero Net Carbs, Original, 14 Each, $3.99

New. Guerrero Zero Net Carbs tortillas help keep your nutritional goals on track while enjoying the authentic taste that brings A little piece of Mexico to your table.

Guerrero Tortillas, Zero Net Carbs, Original, 14 Each
Guerrero Tortillas, Zero Net Carbs, Original, 14 Each
Open Product Description
$3.99
$0.28 each

Old Dutch Restaurante Style Peach & Pineapple Fruit Salsa, 16 Ounce, $3.79

A fat-free food. Product of Canada.

$3.49 each with My Cub Rewards card
Old Dutch Restaurante Style Peach & Pineapple Fruit Salsa, 16 Ounce
Old Dutch Restaurante Style Peach & Pineapple Fruit Salsa, 16 Ounce
Open Product Description
$3.79
$0.24/oz
was $3.99
Offer Valid: May 9th until May 19th

Pepperidge Farm® Bakery Classics Herb Seasoned Classic Stuffing, 12 Ounce, $3.79

For holiday meals or everyday dinners, enjoy Pepperidge Farm Herb Seasoned Stuffing - made from our premium white and wheat breads and perfectly seasoned to create a gratifyingly delicious side dish! Follow our instructions on pack for delicious Herb Stuffing perfect for effortless entertaining, or customize with your own personal touch. Pepperidge Farm Stuffing is perfect for the holidays or for making any dinner feel more special. For Pepperidge Farm, baking is more than a job. It's a real passion. Each day, our bakers take the time to make every cookie, pastry, cracker, and loaf of bread the best way they know how - by using carefully selected, quality ingredients.

Pepperidge Farm® Bakery Classics Herb Seasoned Classic Stuffing, 12 Ounce
Pepperidge Farm® Bakery Classics Herb Seasoned Classic Stuffing, 12 Ounce
Open Product Description
$3.79
$0.32/oz

Ragu Sauce, Kettle Cooked, Roasted Garlic, 24 Ounce, $3.99

Truly our most impressive sauce yet, our RAGÚ Kettle Cooked Roasted Garlic Sauce starts with high quality ingredients slow simmered in a flat bottomed kettle, unlocking savory and rich flavor. It's Nonna approved! RAGÚ's jarred pasta sauce is made with Olive Oil, roasted and fresh garlic for a balanced garlic flavor, and is Non-GMO Project Verified. Set the table for homemade taste with this delicious Italian style pasta sauce. Our kettle cooking process brings out the flavors of ingredients like crushed tomato, oregano and roasted and fresh garlic and basil with no added sugar. Not a Low Calorie Food. See Nutrition Information for Sugar, Sodium & Calories. Make your favorite classic recipes like Cheesy Manicotti, Baked Zitti with Roasted Vegetables, and Sausage & Peppers or try something new like Brown Butter Tomato Scampi or Hearty Tomato & Roasted Garlic Beef Stew, all Nonna approved with Ragu Kettle Cooked. Our Kettle Cooked sauces are also the perfect pairing for all your favorite pasta dishes. Since 1937, RAGÚ has made Italian pasta sauces inspired by an Italian mother's recipes for a familiar taste that feels like home. To maintain freshness, refrigerate this 24 oz. jar of tomato pasta sauce after opening.

Ragu Sauce, Kettle Cooked, Roasted Garlic, 24 Ounce
Ragu Sauce, Kettle Cooked, Roasted Garlic, 24 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.17/oz

Stouffer's Shells & Cheese, Three Cheese, Supreme, 12 Ounce, $3.79

Shells & Cheese, Three Cheese, Supreme

Stouffer's Shells & Cheese, Three Cheese, Supreme, 12 Ounce
Stouffer's Shells & Cheese, Three Cheese, Supreme, 12 Ounce
Open Product Description
$3.79
$0.32/oz
was $3.99
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Lawry's Steak & Chop Marinade, 12 Fluid ounce, $3.59

Lawry's Steak & Chop Marinade brings your favorite steakhouse flavor home for the whole family to enjoy. It’s a robust blend of garlic, cracked black pepper, mustard, caraway seed and a splash of lemon juice. On beef, chicken, pork or ribs, it can't be beat. Our 15-minute marinade turns any cut of meat into a five-star masterpiece. And, it only takes 15 minutes to add zesty flavor and unrivaled tenderness. Lawry’s Marinades work great no matter how you use them- as a chicken or steak marinade, a pork chop seasoning, a burger mix-in, or a meat tenderizer. Made with natural flavors and no high fructose corn syrup and no added MSG*, our steakhouse marinade brings grilling perfection to your table. *Except those naturally occurring glutamates

Lawry's Steak & Chop Marinade, 12 Fluid ounce
Lawry's Steak & Chop Marinade, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$3.59
$0.30/fl oz
was $3.99
Offer Valid: Apr 18th until Sep 7th

Wild Harvest Olive Oil, Organic, Extra Virgin, 8.5 Fluid ounce, $7.99

Olive Oil, Organic, Extra Virgin

Wild Harvest Olive Oil, Organic, Extra Virgin, 8.5 Fluid ounce
Organic
Wild Harvest Olive Oil, Organic, Extra Virgin, 8.5 Fluid ounce
Open Product Description
$7.99
$0.94/fl oz

Essential Everyday Table Crackers, Multigrain, 8 Ounce, $3.69

Table Crackers, Multigrain

Essential Everyday Table Crackers, Multigrain, 8 Ounce
Essential Everyday Table Crackers, Multigrain, 8 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.46/oz

Snack Pack Family Pack Milk Chocolate and Chocolate Fudge/Milk Chocolate Swirl Pudding Cups, 3.25 Ounce, $3.69

Delight in a quick and tasty treat any time of day with Snack Pack Milk Chocolate Pudding Cups and Chocolate Fudge & Milk Chocolate Pudding Cups. Pudding snacks offer classic milk chocolate and chocolate fudge flavors and creaminess that everyone is sure to love. These pudding cups are made with real nonfat milk and no preservatives or high fructose corn syrup. Each Snack Pack pudding cup is a convenient size and does not need to be refrigerated, making this a reliable treat that is easy to pack up and take with you to work for office snacks, in your kids’ lunch boxes for school snacks or anywhere for easy snacks and sweet treats. These Snack Pack pudding cups also make easy after-dinner sweet treats or desserts for the entire family. If you want to add some extra excitement to these pudding cups, try topping them with whipped cream and sprinkles, fruit or cookie crumbles for a creative and easy dessert. Enjoy the fun with Snack Pack!

Snack Pack Family Pack Milk Chocolate and Chocolate Fudge/Milk Chocolate Swirl Pudding Cups, 3.25 Ounce
Snack Pack Family Pack Milk Chocolate and Chocolate Fudge/Milk Chocolate Swirl Pudding Cups, 3.25 Ounce
Open Product Description
$3.69
$1.14/oz
was $4.39
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Seven Sundays Cereal, Dark Chocolate Almond, Early Riser Mix, 12 Ounce, $7.69

Plant based 8 g protein. Daily value 21% fiber. Gluten free cereal with fruit lightly sweetened. Certified gluten free. 100% Whole grain: 35 g or more per serving. 100% of the grain is whole grain. WholeGrainsCouncil.Org. 100% vegan. Non GMO Project verified. nongmoprojectorg. Modern muesli mixes that taste delicious. Recipe by Hannah. We started seven Sundays with a simple goal: to create a breakfast that was equally nutritious and delicious so that you could savor a little Sunday morning every day of the week. We first discovered muesli (myoo-slee, swiss-german for mix) while trekking in New Zealand on our honeymoon and have been crafting our own modern muesli mixes since our first farmers market in 2011. A love for dark chocolate and the quiet early morning hours before anyone else is awake was the inspiration behind our early riser mix. Both decadent and healthy? We recommend keeping this one to yourself. sevensundays.com. Seven Sundays is a proud B corporation. We meet the highest standards for environmental and social impact. Certified B corporation. Learn more at sevensundays.com.

Seven Sundays Cereal, Dark Chocolate Almond, Early Riser Mix, 12 Ounce
Gluten Free
Seven Sundays Cereal, Dark Chocolate Almond, Early Riser Mix, 12 Ounce
Open Product Description
$7.69
$0.64/oz
was $7.99
Offer Valid: May 2nd until Jun 1st

SunButter Sunflower Seed Butter, Creamy, 1 Pound, $7.69

Sunflower Seed Butter, Creamy

SunButter Sunflower Seed Butter, Creamy, 1 Pound
Gluten Free
SunButter Sunflower Seed Butter, Creamy, 1 Pound
Open Product Description
$7.69
$7.69/lb
was $7.99
Offer Valid: Apr 22nd until Jun 8th

Essential Everyday Oatmeal, Instant, Apples & Cinnamon, 10 Each, $3.69

Naturally flavored. Per 1 Packet: 130 calories; 0 g sat fat (0% DV); 170 mg sodium (7% DV); 12 g total sugars. 20 g whole grain per serving (Made with 20 g of whole grains. Eat at least three one ounce equivalent (3 servings) of whole grains per day for fiber and overall health. Each oatmeal packet contains at least a one ounce equivalent (1 serving) of whole grains). With other natural flavors. Great products at a prices you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com. Eco-friendly packaging. Carton made from 100% recycled paperboard. Minimum 35% post-consumer content. Please recycle.

Essential Everyday Oatmeal, Instant, Apples & Cinnamon, 10 Each
Essential Everyday Oatmeal, Instant, Apples & Cinnamon, 10 Each
Open Product Description
$3.69
$0.37 each

Lay's Potato Chips, Flamin' Hot Flavored, 7.75 Ounce, $4.00

Fiery. Bold. Crispy. Wow.

Lay's Potato Chips, Flamin' Hot Flavored, 7.75 Ounce
Lay's Potato Chips, Flamin' Hot Flavored, 7.75 Ounce
Open Product Description
$4.00
$0.52/oz
was $4.99
Offer Valid: May 4th until May 19th

Goldfish® Disney Mickey Mouse Cheddar Crackers, 6.6 Ounce, $3.69

A special twist on the irresistible little snack that always delights! The whole family will have fun have snacking on Goldfish Disney Mickey Mouse Cheddar cheese crackers, with a mix of classic Goldfish and red Mickey shapes. They’re baked with 100% real Cheddar cheese and made with colors sourced from plants. Talk about a feel-good snack! These Mickey Mouse-inspired snack crackers are as fun as it gets. And they make the perfect anytime snack – after school, on the weekends or whenever you just spend time together. Snack time with friends is always sure to end up in smiles all around. Plus, they’re every bit as good at lunch as they are for a crunchable, munchable snack. Add them to soups, sprinkle them on salads or just simply munch on them as a fun side with your sandwich. Expect everyone to come back for more. Go for the handful!

Goldfish® Disney Mickey Mouse Cheddar Crackers, 6.6 Ounce
Goldfish® Disney Mickey Mouse Cheddar Crackers, 6.6 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.56/oz
Can't find what you're looking for?