Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

On Sale & Recommended for YOU!

All sale items

8890 items

Filter Results

Search Results

Coca-Cola Cola Soda Soft Drink Fridge Pack, 12 Each, $6.99

There's nothing quite like the crisp, refreshing taste of an ice-cold Coca-Cola. Carefully crafted in 1886, Coca-Cola's great taste has stood the test of time. This soda is the perfect companion for both special moments and everyday enjoyment. Each sip of Coca-Cola's signature taste brings a smile. This refreshing soft drink is meant to be enjoyed anytime, anywhere, making life's moments more magical. Coca-Cola's secret formula has been carefully crafted to create a taste experience like no other. The familiar fizz and caffeine give you an instant "ahh" moment with every sip. Pop open a Coca-Cola and drink in the moments that make life special. Whether spending time with loved ones or taking a quick break to recharge, Coca-Cola makes the ordinary extraordinary. Refreshing the world for over 130 years, Coca-Cola continues to bring people together and spread optimism wherever it goes. Find your magic and make life delicious with an ice-cold Coca-Cola.

Coca-Cola Cola  Soda Soft Drink Fridge Pack, 12 Each
Coca-Cola Cola Soda Soft Drink Fridge Pack, 12 Each
Open Product Description
$6.99
$0.58 each
was $8.99
Offer Valid: Jul 18th until Aug 4th

Country Hearth Bread,12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce, $3.99

Bread,12 Grain, Dakota Style

Country Hearth Bread,12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Country Hearth Bread,12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.17/oz
was $5.09
Offer Valid: May 5th until Aug 5th

Cub Chicken Tenders, Hot, 1 Pound, $6.99/lb

Introducing our delicious Chicken Tenders, made from tender, juicy chicken breast meat coated in a crispy, seasoned breading. Perfect for a quick and easy meal or snack, these Chicken Tenders are sure to satisfy your cravings for a tasty and satisfying treat. Whether you enjoy them on their own or paired with your favorite dipping sauce, our Chicken Tenders are a versatile and convenient option for any occasion. Try them today and experience the mouthwatering flavor for yourself!

Cub Chicken Tenders, Hot, 1 Pound
Cub Chicken Tenders, Hot, 1 Pound
Open Product Description
$6.99/lb
$6.99/lb
was $7.99/lb
Offer Valid: Jul 29th until Aug 4th
Final cost based on weight
Time Restricted

Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound, $11.99/lb

Enjoy the taste of the ocean with our Atlantic Fresh Salmon Fillets! Whether you grill, bake, or pan-sear them, these salmon fillets are versatile and easy to cook. Perfect for a healthy and delicious meal any day of the week.

Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound
Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound
Open Product Description
$11.99/lb
$11.99/lb
was $13.99/lb
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th
Final cost based on weight

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.49

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Open Product Description
$3.49
$0.15 each
was $3.99
Offer Valid: Aug 2nd until Aug 4th

Diet Coke Diet Soda Soft Drink, 24 Each, $15.49

Enjoy a break with the one and only Diet Coke. This diet soda is your perfect no-sugar, no-calorie companion. With its bold taste, Diet Coke is an everyday hero when it comes to refreshing your day. Diet Coke's distinctive taste comes from its blend of flavors and the fizz of carbonation, all without the calories. Whether you're looking for some me time or just want to brighten your day, this everyday go-to is the perfect companion. Every sip of Diet Coke delivers the same great taste that's delighted fans for years. A trusted soft drink for over four decades, Diet Coke helps you make the most of any occasion. With each sip of its bold taste, you'll find your "ahh" moment. So when you want a sugar-free soda that doesn't sacrifice on taste, open happiness and reach for a Diet Coke.

$10.99 each when you buy 2 with My Cub Rewards card
Diet Coke  Diet Soda Soft Drink, 24 Each
Diet Coke Diet Soda Soft Drink, 24 Each
Open Product Description
$15.49
$0.65 each
was $15.49
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th

Diet Coke Diet Coca-Cola Soda Soda Soft Drink, 12 Each, $6.99

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Diet Coke Diet Coca-Cola Soda Soda Soft Drink, 12 Each
Diet Coke Diet Coca-Cola Soda Soda Soft Drink, 12 Each
Open Product Description
$6.99
$0.58 each
was $8.99
Offer Valid: Jul 18th until Aug 4th

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce, $4.99

Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.34/oz
was $7.29
Offer Valid: Jul 27th until Aug 4th

fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife 2% Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

fairlife  2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Fresh Asparagus, 1 Pound, $3.99 avg/ea

Introducing our fresh and vibrant asparagus, perfect for adding a touch of elegance to any meal. Grown with care and harvested at the peak of freshness, our asparagus is packed with flavor and nutrients. Whether roasted, grilled, or sautéed, this versatile vegetable is sure to impress even the most discerning palates. Add a pop of green to your plate with our delicious asparagus today!

Fresh Asparagus, 1 Pound
Fresh Asparagus, 1 Pound
Open Product Description
$3.99 avg/ea
$3.99/lb
was $4.99 avg/ea
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th
Final cost based on weight

Fresh Hass Avocado, 1 Each, $0.99

Rich in healthy monounsaturated fats, avocados are a great source of vitamins C, E, K, and B-6, as well as folate and potassium. So why wait? Grab a few avocados today and elevate your meals with this nutritious and delicious superfood.

Fresh Hass Avocado, 1 Each
Fresh Hass Avocado, 1 Each
Open Product Description
$0.99
was $1.49
Offer Valid: Jul 29th until Aug 4th

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound, $2.49/lb

These juicy and plump tomatoes are carefully grown and hand-picked to ensure the highest quality. With their rich red color and sweet flavor, they are perfect for adding a burst of freshness to your salads, sandwiches, or pasta dishes.

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Open Product Description
$2.49/lb
$2.49/lb
was $2.99/lb
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th
Final cost based on weight

Fresh Strawberries, 16 Ounce, $3.99

Grown with care and picked at the peak of ripeness, these strawberries are sure to satisfy your cravings for something sweet and delicious. Whether you enjoy them on their own or as part of a recipe, our strawberries are a versatile and tasty treat that everyone will love.

2 for $5 with My Cub Rewards card
Fresh Strawberries, 16 Ounce
Fresh Strawberries, 16 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.25/oz
was $3.99
Offer Valid: Jul 29th until Aug 4th

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $6.39

Natural Spring Water

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Open Product Description
$6.39
$0.27 each
was $7.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Kraft American Cheese Slices, 16 Each, $3.99

Delicious any way you square it, Kraft Singles American Cheese Slices deliver the classic American taste and irresistible melt that take your favorite foods to the next level. Made with real milk and no artificial flavors or preservatives, our sliced cheese has a mild, savory flavor and smooth, creamy texture that’s perfectly melty. Our simple squares are ideal for more than just grilled cheese. Try adding Kraft Singles to your breakfast sandwich, burger or tuna melt. Transform steak and bread into a Philly cheesesteak, put a twist on ramen or turn plain fries into ooey gooey cheese fries. When you’re craving classic comfort food, add America's favorite square to your mac and cheese for a simple joy that’s sure to make you smile. Each cheese slice comes individually wrapped for convenience, so you can stack and snack any time. Kraft Singles contain 50 calories and 3 grams of protein per serving. For optimal creamy goodness, keep our pack of 16 cheese slices refrigerated.

Kraft American Cheese Slices, 16 Each
Kraft American Cheese Slices, 16 Each
Open Product Description
$3.99
$0.25 each
was $4.99
Offer Valid: Jun 29th until Sep 7th

Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce, $3.69

Enjoy the taste of Baking Master English Muffin Toasting Bread! Lightly toast it up for crispy edges. Dress it up with an egg, avocado, and bacon or keep it simple with butter and jam! The unique texture of Baking Master English Muffin Toasting Bread is perfect for holding all of your favorite toppings and spreads!

Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce
Master Shelf-Stable English Muffin Plain Toasting Bread, 12 oz, 12 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.31/oz
was $4.29
Offer Valid: Jun 15th until Oct 28th

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each, $3.99

This succulent fruit is known for its vibrant orange flesh and sweet, tropical flavor. Perfectly ripe and bursting with goodness, our cantaloupes are a delightful treat for any occasion.

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Open Product Description
$3.99
was $4.99
Offer Valid: Aug 1st until Sep 1st

Produce Lemon, 1 Each, $0.88

These vibrant yellow fruits are packed with vitamin C and are a versatile ingredient in both sweet and savory recipes. Whether you're making lemonade, salad dressing, or lemon bars, our lemons are sure to elevate your culinary creations. Get your hands on these juicy lemons today and brighten up your meals!

Produce Lemon, 1 Each
Produce Lemon, 1 Each
Open Product Description
$0.88
was $0.99
Offer Valid: Jul 29th until Aug 4th

Produce Lime, 1 Each, $0.88

Limes are rich in vitamin C and antioxidants, making them a popular choice for adding a burst of flavor and nutrition to various dishes and beverages. Whether squeezed over seafood, mixed into salad dressings, or garnishing a cold drink, limes are a versatile fruit that can enhance the taste of any recipe.

Produce Lime, 1 Each
Produce Lime, 1 Each
Open Product Description
$0.88
was $0.99
Offer Valid: Jul 29th until Aug 4th

Produce Red Jumbo Cherries, 2.5 Pound, $9.98 avg/ea

These dark red cherries are a sweet and juicy treat that will satisfy your cravings. Packed with antioxidants and vitamins, they are not only delicious but also good for your health.

Produce Red Jumbo Cherries, 2.5 Pound
Produce Red Jumbo Cherries, 2.5 Pound
Open Product Description
$9.98 avg/ea
$3.99/lb
was $14.98 avg/ea
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th
Final cost based on weight

Produce Seedless Watermelon, 1 Each, $3.99

his juicy fruit is perfect for those hot summer days, with its vibrant red flesh and sweet flavor.

Produce Seedless Watermelon, 1 Each
Produce Seedless Watermelon, 1 Each
Open Product Description
$3.99
was $5.99
Offer Valid: Jul 29th until Aug 4th

Produce Sweet Corn, Bi-Color, 1 Each, $0.60

Our untrimmed yellow corn is fresh, sweet, and bursting with flavor. Perfect for grilling, boiling, or roasting, this corn is a versatile addition to any meal. Whether you're enjoying it on the cob or using it in a delicious recipe, our corn is sure to impress with its vibrant color and delicious taste. Stock up on this summer favorite today!

Produce Sweet Corn, Bi-Color, 1 Each
Produce Sweet Corn, Bi-Color, 1 Each
Open Product Description
$0.60
was $0.99
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th

Thomas' Original English Muffins, 6 count, 6 Each, $3.49

Breakfast tastes better, thanks to Thomas’ Original English Muffins. These English Muffins feature the Nooks & Crannies texture you love with a great taste for an irresistible quick breakfast. Thomas' English Muffins are always made with no high fructose corn syrup and are a cholesterol free food. Toast and top this sweet English Muffin with your favorite jam or preserves for an easy breakfast. Add cheese and pepperoni to this English Muffin for a personal pizza. Put cream cheese on these English muffins or add eggs and cheese for a tasty breakfast sandwich. Any way you enjoy these fork split English Muffins, the texture and hearty flavor make for a delicious bite you and your family will love. Start your day the right way with Original English Muffins from the breakfast food brand with more than 140 years of experience, beginning with the original Nooks & Crannies English Muffins. Thomas’ delivers delicious tastes for a breakfast like no other.

Thomas' Original English Muffins, 6 count, 6 Each
Thomas' Original English Muffins, 6 count, 6 Each
Open Product Description
$3.49
$0.58 each
was $5.49
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th

Village Hearth Hot Dog Buns, Old Fashioned, 14 Ounce, $3.19

Hot Dog Buns, Old Fashioned

Village Hearth Hot Dog Buns, Old Fashioned, 14 Ounce
Village Hearth Hot Dog Buns, Old Fashioned, 14 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.23/oz
was $4.39
Offer Valid: Jul 13th until Aug 5th

Cub Pork Loin Baby Back Ribs, 2.5 Pound, $9.98 avg/ea

The perfect choice for meat lovers seeking a delicious and wholesome meal. These succulent ribs are carefully sourced from premium quality pork, ensuring a tender and juicy eating experience. Whether you're grilling, smoking, or slow-cooking, these ribs are incredibly versatile and will impress your taste buds with their rich flavor. Indulge in the pure goodness of our All Natural Pork Loin Back Ribs and savor a truly satisfying dining experience.

Cub Pork Loin Baby Back Ribs, 2.5 Pound
Cub Pork Loin Baby Back Ribs, 2.5 Pound
Open Product Description
$9.98 avg/ea
$3.99/lb
was $14.98 avg/ea
Offer Valid: Jul 6th until Sep 2nd
Final cost based on weight

A&W Root Beer, Zero Sugar, 12 Pack, 12 Each, $8.99

Please recycle. Let's play. letsplay.com.

$5.49 each when you buy 2 with My Cub Rewards card
A&W Root Beer, Zero Sugar, 12 Pack, 12 Each
A&W Root Beer, Zero Sugar, 12 Pack, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $8.99
Offer Valid: Aug 1st until Aug 11th

fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife Fat-Free Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

fairlife  Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Cub Classic Mustard Potato Salad, 1 Pound, $2.99/lb

Classic Mustard Potato Salad

Cub Classic Mustard Potato Salad, 1 Pound
Cub Classic Mustard Potato Salad, 1 Pound
Open Product Description
$2.99/lb
$2.99/lb
was $3.99/lb
Offer Valid: Aug 1st until Aug 4th
Final cost based on weight

Hellmann's Real Mayonnaise Tub, 30 Ounce, $5.99

We know to really "Bring Out The Best" for your guests we need to do more than just taste great! Hellmann's Real Mayonnaise Gallon (30 oz) provides the highly desirable balance of acidic and sweet flavor notes to enhance your menu items in a way that is unmatched by other mayo brands. Our delicious Blue Ribbon Quality Mayonnaise is made with real eggs, oil and vinegar sourced from trusted American farms. Hellmann's mayonnaise maintains cling, consistency and stability - even when it is heated. Superior emulsion resists breaking down while your recipes retain outstanding texture, mouth feel, flavor and eye appeal. Great versatility in both hot and cold applications. Outstanding performance reduces waste and lowers cost. It is the ideal condiment or use it to make outrageously delicious entrees like juicy burgers, parmesan chicken, chicken salad, potato salad, and tuna salad (perhaps a moist Chocolate Cake ?!) Check out our other products in the Best Foods or Hellmann’s assortment! Hellmann's is known as Best Foods West of the Rockies mountains. Unilever Food Solutions offers great products and recipes for chefs that save prep time in your professional, commercial kitchen, improves your menu and excites your guests. It is created by Chefs for Chefs.

Hellmann's Real Mayonnaise Tub, 30 Ounce
Hellmann's Real Mayonnaise Tub, 30 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.20/oz
was $7.29
Offer Valid: Jun 29th until Sep 7th

Village Hearth Buns, Hamburger, Old Fashioned, 15 Ounce, $3.19

Buns, Hamburger, Old Fashioned

Village Hearth Buns, Hamburger, Old Fashioned, 15 Ounce
Village Hearth Buns, Hamburger, Old Fashioned, 15 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.21/oz
was $4.39
Offer Valid: Jul 13th until Aug 5th