Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

$5 off $50 with code SUMMER
save $5 on your online order with the purchase of participating colgate products
free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

8603 items

Filter Results

Search results

Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 15 oz, 8 Each, $3.29

Just because you can’t always make it to the ballpark doesn’t mean you can’t have a taste of it whenever the mood strikes. Ball Park Hot Dog Buns are an American favorite. Soft and delicious, they are the perfect partner for a lightly grilled dog and a swirl of ketchup to share with teammates after the big game. Our buns make the perfect base for chili dogs with a sprinkling of onions and cheese or a loaded Chicago-style dog for a build-your-own dog tailgating party before the Superbowl. Not in the mood for a hot dog? Use our hot dog buns for hoagie-style sandwiches for dinner around the campfire. Our hot dog buns aren’t just handy for backyard cookouts; they’re also great for easy weeknight dinners for the family, and for packing in your summer picnic basket for charcoal grilling some hot dogs for lunch at the park. Our freshly baked buns are a staple for camping, tailgating, pool parties, or whenever a celebration is in order. For a lot of us, grilling isn’t just something fun to do; it’s a way of life. Ball Park hot dog and hamburger buns deliver fresh taste and outstanding flavor. Our classic buns and rolls support your grilling needs, no matter now big or small.

Ball Park White Hot Dog Buns, 8  count, 15 oz, 8 Each
Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 15 oz, 8 Each
Open Product Description
$3.29
was $3.99
$0.41 each

Brownberry 100% Whole Wheat Sliced Wheat Bread, 24 oz, 24 Ounce, $4.49

Brownberry Whole Grains 100% Whole Wheat Bread is baked with the goodness of grains, making it a simple choice that supports your goal of living a balanced life. This whole grain bread loaf gives your favorite sandwiches a rich, nutritional flavor. Free from artificial colors, flavors and preservatives, as well as high fructose corn syrup, this loaf of bread delivers nutrition in every bite. With 23 grams of whole grains, 4 grams of protein and 3 grams of fiber per slice, this sliced bread helps support digestive health. Brownberry whole grain bread provides a great foundation for savory egg salad sandwiches and other tasty meals whether you are at home, at work or need on the go snacks. This sandwich bread is also great for peanut butter and jelly or deli sandwiches as part of a school lunch. Enjoy a slice of Brownberry Whole Grains 100% Whole Wheat Bread as your morning toast topped with butter and jelly or use it in other kitchen creations. Brownberry Whole Grains Bread offers delicious nutrition for your balanced life from an expert name in bread.

Brownberry 100% Whole Wheat Sliced Wheat Bread, 24 oz, 24 Ounce
Brownberry 100% Whole Wheat Sliced Wheat Bread, 24 oz, 24 Ounce
Open Product Description
$4.49
was $5.29
$0.19/oz

Brownberry Oatnut Sliced Multigrain Bread, 24 oz, 24 Ounce, $4.49

Brownberry Whole Grains Oatnut Bread is baked with the goodness of grains, making it a simple choice that supports your goal of living a balanced life. Filled with a delicious blend of oats, sunflower seeds and real hazelnuts, this whole grain bread loaf gives your favorite sandwiches a rich, nutritional flavor. Free from artificial colors, flavors and preservatives, as well as high fructose corn syrup, this loaf of bread delivers nutrition in every bite. Brownberry Oatnut Bread provides a great foundation for savory egg salad sandwiches and other tasty meals whether you are at home, at work or need on the go snacks. This sandwich bread is also great for peanut butter and jelly or deli sandwiches as part of a school lunch. Enjoy a slice of Brownberry Whole Grains Oatnut Bread as your morning toast topped with butter and jelly or use it in other kitchen creations. Brownberry Whole Grains Bread offers delicious nutrition for your balanced life from an expert name in bread.

Brownberry Oatnut Sliced Multigrain Bread, 24 oz, 24 Ounce
Brownberry Oatnut Sliced Multigrain Bread, 24 oz, 24 Ounce
Open Product Description
$4.49
was $5.29
$0.19/oz

Country Hearth Bread, 12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce, $3.59

Hearty homestyle taste. Hearty homestyle bread. Great for sandwiches. No high fructose corn syrup. This special combination of twelve hearty grains packs a punch of goodness. Sweetened with brown sugar, our Dakota Style 12 Grain Bread is a unique grain bread with a pleasing texture and delicious taste! Baked Locally: We can all make a difference! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets containers and crates. Go Green: Please recycle me with your grocery store bags. Earn money for your school. 1. Buy Country Hearth and Village Hearth products. 2. Clip and save the UPC proof of purchase. 3. Drop the UPCs into your school's collection box. 4. A check is mailed to your school. For more information, visit loaves4learning.com. The bakers of Country Hearth and Village Hearth are proud to support local K-12 education with Loaves 4 Learning. Scan QR code with your smartphone to learn more about the program at our website, loaves4learning.com.

Country Hearth Bread, 12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Country Hearth Bread, 12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Open Product Description
$3.59
was $5.09
$0.15/oz

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound, $14.81 avg/ea

The perfect choice for a delicious and convenient meal option for the whole family. Each pack contains tender and juicy boneless chicken breasts that are versatile and easy to cook. Whether you grill, bake, or sauté them, these chicken breasts are sure to be a hit at the dinner table. Stock up on our family pack today and enjoy a tasty and nutritious meal any day of the week!

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Open Product Description
$14.81 avg/ea
was $17.96 avg/ea
$3.29/lb
Final cost based on weight

Cub Original Rotisserie Chicken Hot, 1 Each, $7.99

Our Rotisserie Chicken is a Cub must! Savory and succulent, Cub Rotisserie Chicken is perfect for any meal. Slow roasted to perfection, our rotisserie is seasoned with a blend of herbs and spices for a flavorful taste. Whether you're looking for a quick and convenient dinner option or using it for meal prep, our rotisserie chicken is sure to satisfy your craving

Cub Original Rotisserie Chicken Hot, 1 Each
Cub Original Rotisserie Chicken Hot, 1 Each
Open Product Description
$7.99
was $8.99
Time Restricted

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.50

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Open Product Description
$3.50
was $3.99
$0.15 each

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each, $8.49

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Must Buy 2 For $10
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 fl oz, 12 Ct, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: Jul 14th - Jul 20th

Dole Chopped Kit, Caesar, 10.6 Ounce, $4.99

Thoroughly washed. This everyday classic includes Parmesan cheese, garlic crouton crumbles, Romaine lettuce and Dole's signature Caesar Dressing, making this a feast for the senses.

Buy 1 Get 1 Free
Dole Chopped Kit, Caesar, 10.6 Ounce
Dole Chopped Kit, Caesar, 10.6 Ounce
Open Product Description
$4.99
was $4.99
$0.47/oz
With My Cub Rewards
Offer Valid: Jul 14th - Jul 20th

Dole Coleslaw, Classic, 14 Ounce, $2.00

Green Cabbage. Shredded Carrots. Thoroughly washed. The mild, sweet flavor and crunchy texture of classic coleslaw give this salad its versatility. Try it In ethnic salads, tacos or sandwich wraps, or toss it in a stir-fry for a colorful addition to a main dish. Our classic dressing recipe or other coleslaw dressing additions make for a tasty add-on or side dish. Preservative free. Satisfaction guaranteed. Dole.com. Facebook. Twitter. Pinterest. Instagram. Connect! (hashtag)Dole. Questions? Comments? Visit Dole.com or call us at 1-800-356-3111.

Dole Coleslaw, Classic, 14 Ounce
Dole Coleslaw, Classic, 14 Ounce
Open Product Description
$2.00
was $2.49
$0.14/oz

Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce, $4.99

Sunflower Crunch Chopped Salad Kit

Buy 1 Get 1 Free
Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce
Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce
Open Product Description
$4.99
was $4.99
$0.41/oz
With My Cub Rewards
Offer Valid: Jul 14th - Jul 20th

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce, $4.98

Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$4.98
was $7.29
$0.34/oz

fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $4.99

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our rich and creamy fairlife Chocolate Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular chocolate milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

fairlife  2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$4.99
was $5.29
$0.10/fl oz

fairlife Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $4.99

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife 2% Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

fairlife Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$4.99
was $5.29
$0.10/fl oz

fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $4.99

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our delicious and satisfying fairlife Fat-Free Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife Fat Free Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$4.99
was $5.29
$0.10/fl oz

Fresh Hass Avocado, 1 Each, $1.25

Rich in healthy monounsaturated fats, avocados are a great source of vitamins C, E, K, and B-6, as well as folate and potassium. So why wait? Grab a few avocados today and elevate your meals with this nutritious and delicious superfood.

Fresh Hass Avocado, 1 Each
Fresh Hass Avocado, 1 Each
Open Product Description
$1.25
was $1.99

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound, $1.50

Mini Peeled Carrots

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound
Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound
Open Product Description
$1.50
was $1.99
$1.50/lb

Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce, $6.49

Hellmann's Real Mayonnaise is proudly made with real, simple ingredients like eggs, oil and vinegar. We know that to really "Bring Out The Best," we need to do more than just taste great. That’s why our delicious Blue Ribbon Quality Mayonnaise is made with real eggs, oil and vinegar. Even after 100 years, we’re still committed to using premium ingredients to craft the highest quality mayonnaise. It's simple. We use the finest, real ingredients in Hellmann's Real Mayo. In fact, we are committed to 100% responsibly sourced soybean oil. Our authentic mayonnaise is rich in Omega 3-ALA (contains 660mg ALA per serving, which is 41% of the 1.6g Daily Value for ALA), and is also gluten free and certified kosher. And nothing beats the taste of real mayo. It’s the ideal sandwich spread or condiment for grilling juicy burgers, mixing creamy dips, and preparing fresh salads. Use it to make outrageously delicious meals like our Parmesan Crusted Chicken and Best Ever Juicy Burger, and even turn your Thanksgiving leftovers into a deliciously creamy meal with our Turkey Casserole. Hellmann’s is known as Best Foods West of the Rockies. Discover our recipes, products, information about our sourcing, and more on our website, Hellmanns.com.

Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce
Hellmann's Real Mayo, 30 Ounce
Open Product Description
$6.49
was $7.29
$0.22/oz

Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each, $4.99

There's happy, and then there's HERSHEY'S happy. Made of the delectable, creamy milk chocolate that's been a classic for decades, HERSHEY'S milk chocolate bars make life more delicious whether they're enjoyed alone or shared with loved ones. These full-size candies are the perfect treat for countless special and everyday occasions. HERSHEY'S full-size milk chocolate candy bars can be used to stuff Christmas stockings, Halloween trick-or-treat bags, Easter baskets and Valentine's Day party favors. Keep a pack on hand for guests and store some in your pantry for convenient snacking when the mood strikes. Show up to movie night with a pack of HERSHEY'S bars to please the whole crowd and perfect the night's snack selection. You can even sweeten up your favorite baked desserts with these chocolates by topping cupcakes, brownies and cookies with a section or two. Everyone is excited when they're reaching for HERSHEY'S milk chocolate, and now you can be too!

Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each
Gluten Free
Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each
Open Product Description
$4.99
was $6.99
$0.83 each

HONEY MAID Honey Graham Crackers, 14.4 Ounce, $4.49

Honey Maid Honey Graham Crackers are made with real honey for just the right amount of sweetness to keep you happy. These square honey grahams are lightly sweet, and each bite delivers a satisfying crunch. Each serving of eight crackers contains 8 grams of whole grain and no high fructose corn syrup. Keep these honey graham crackers in your desk for an afternoon treat, or tuck some into a lunchbox for quick packing. And whether you’re camping or enjoying a fire in the backyard, these snack crackers stack perfectly with chocolate and marshmallows for yummy s'mores.

HONEY MAID Honey Graham Crackers, 14.4 Ounce
HONEY MAID Honey Graham Crackers, 14.4 Ounce
Open Product Description
$4.49
was $5.29
$0.31/oz

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce, $4.99

Gluten free. Since 1891. BHA, BHT, with citric acid added to help protect flavor. Pizza appetizers & more. Pillow pack. U.S. Inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormelnatural.com. Visit www.hormelnatural.com 1-800-523-4635. All packaging elements are proprietary trade dress of Hormel Foods, LLC. Zip pak. Reseable packaging. THINK IT UP MAKE IT UP™ PEP IT UP!® with HORMEL® Pepperoni. The same irresistible taste that everyone loves, they are a family-friendly favorite with 5g of protein in every serving! Each delicious slice is made with beef and pork. HORMEL® Pepperoni tastes great on top of pizza, inside of sandwiches, or as a convenient schooltime snack for your kids' lunchboxes, and do not require refrigeration until opened.

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Gluten Free
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Open Product Description
$4.99
was $5.99
$0.83/oz

Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound, $3.69

English Muffin Toasting Bread

Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound
Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound
Open Product Description
$3.69
was $4.29
$3.69/lb

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.50 avg/ea

Apple, Honeycrisp

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Open Product Description
$1.50 avg/ea
was $2.00 avg/ea
$2.99/lb
Final cost based on weight

Produce Apples, Honeycrisp Tote, 4 Pound, $9.96 avg/ea

These juicy fruits are hand-picked from the finest orchards, ensuring the highest quality and freshness. With their crisp texture and sweet flavor, our apples are a favorite among both kids and adults.

Produce Apples, Honeycrisp Tote, 4 Pound
Produce Apples, Honeycrisp Tote, 4 Pound
Open Product Description
$9.96 avg/ea
was $15.96 avg/ea
$2.49/lb
Final cost based on weight

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each, $3.49

This succulent fruit is known for its vibrant orange flesh and sweet, tropical flavor. Perfectly ripe and bursting with goodness, our cantaloupes are a delightful treat for any occasion.

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Open Product Description
$3.49
was $4.29

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Open Product Description
$5.99
was $6.99
$2.00/lb

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound, $7.48 avg/ea

Enjoy the crisp and juicy taste of our green seedless grapes! Perfect for snacking, adding to salads, or even freezing for a refreshing treat on a hot day. These grapes are bursting with flavor and are a healthy option for any time of day. Stock up on these delicious fruits today and elevate your snacking game!

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound
Open Product Description
$7.48 avg/ea
was $9.98 avg/ea
$2.99/lb
Final cost based on weight

Produce Nectarine, 0.3 Pound, $1.20 avg/ea

Nectarine

Produce Nectarine, 0.3 Pound
Produce Nectarine, 0.3 Pound
Open Product Description
$1.20 avg/ea
was $1.50 avg/ea
$3.99/lb
Final cost based on weight

Produce Red Jumbo Cherries, 2.5 Pound, $9.98 avg/ea

These dark red cherries are a sweet and juicy treat that will satisfy your cravings. Packed with antioxidants and vitamins, they are not only delicious but also good for your health.

$2.99 Per Lb
Produce Red Jumbo Cherries, 2.5 Pound
Produce Red Jumbo Cherries, 2.5 Pound
Open Product Description
$9.98 avg/ea
was $14.98 avg/ea
$3.99/lb
With My Cub Rewards
Offer Valid: Jul 19th - Jul 21st
Final cost based on weight

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound, $7.48 avg/ea

Our red seedless grapes are carefully selected to ensure the highest quality and freshness. Each grape is plump, firm, and packed with natural sweetness.

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound
Open Product Description
$7.48 avg/ea
was $9.98 avg/ea
$2.99/lb
Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?