Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

On Sale & Recommended for YOU!

All sale items

10079 items

Filter Results

Search Results

Cub 3 Meat Sub, 1 Each, $6.49

Cub's Three Meat Sub is packed with flavor! Made with a combination of tender roast beef, savory turkey, and smoky ham, each bite is a perfect balance of texture and taste. Layered with fresh lettuce and juicy tomatoes, this sub is a true delight. Wether you're looking for a satisfying lunch or quick dinner option, our three meat sub is the perfect choice

Cub 3 Meat Sub, 1 Each
Cub 3 Meat Sub, 1 Each
Open Product Description
$6.49
was $6.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Country Hearth Bread, Split Top, Wheat, 24 Ounce, $3.49

Bread, Split Top, Wheat

Country Hearth Bread, Split Top, Wheat, 24 Ounce
Country Hearth Bread, Split Top, Wheat, 24 Ounce
Open Product Description
$3.49
$0.15/oz
was $4.89
Offer Valid: Jun 9th until Jul 8th

Mountain Dew Mountain Dew Soda Citrus 20 Fl Oz, 20 Fluid ounce, $2.29

The original, the one that started it all... Mountain Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste. Enjoy its chuggable intense refreshment. Crack open a cold can of Mountain Dew and refresh your taste buds. Mountain Dew, the original instigator, refreshes with its great taste.​

Mountain Dew Mountain Dew Soda Citrus 20 Fl Oz, 20 Fluid ounce
Mountain Dew Mountain Dew Soda Citrus 20 Fl Oz, 20 Fluid ounce
Open Product Description
$2.29
$0.11/fl oz
was $2.69
Offer Valid: Jun 27th until Jul 14th

Daisy Sour Cream, Pure & Natural, 14 Ounce, $2.99

The secret to delivering the signature flavor in every dollop of Daisy is one simple ingredient, cultured cream. Daisy pure & natural sour cream is free from preservatives, stabilizers, gums, thickeners, and other things that don't belong in sour cream. Do a dollop of Daisy!

Daisy Sour Cream, Pure & Natural, 14 Ounce
Daisy Sour Cream, Pure & Natural, 14 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.21/oz
was $3.29
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our rich and creamy fairlife Chocolate Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular chocolate milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
fairlife  2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 7th until Sep 7th

Sara Lee Artesano Original White Pre-sliced Bread, 20 oz, 20 Ounce, $2.99

Bring the distinguished taste of an artisan bakery home to your family with Sara Lee Artesano Original Artisan Bread. With its rich flavor and distinctly creamy character, all the flavors you love come together with this artisan white bread. Baked with the goodness you’d expect from one of America’s most trusted names in bread, Sara Lee Artesano bakery bread elevates everything you create with it. This artisan-style sandwich bread is made without any artificial colors, flavors, or preservatives and, like all Sara Lee sliced bread, it is made with no high fructose corn syrup, so you can trust that you’re sharing only the best with your family. From hearty avocado toast to mouthwatering paninis and scrumptious grilled cheese sandwiches, you can count on Sara Lee artisan bread to provide superior taste and quality. Enjoy Sara Lee Artesano sandwich bread right out of the bag for convenient meals to fit your busy schedule or place in the freezer for later. Make the routine remarkable with Sara Lee Artesano Original Bakery bread.

Sara Lee Artesano Original White Pre-sliced Bread, 20 oz, 20 Ounce
Sara Lee Artesano Original White Pre-sliced Bread, 20 oz, 20 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.15/oz
was $4.69
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Lay's Potato Chips, Classic, 8 Ounce, $3.50

Potato Chips, Classic

Lay's Potato Chips, Classic, 8 Ounce
Gluten Free
Lay's Potato Chips, Classic, 8 Ounce
Open Product Description
$3.50
$0.44/oz
was $4.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Cub Cookies, Classic M&M, 12 Each, $5.99

Cookies, Classic M&M

Cub Cookies, Classic M&M, 12 Each
Cub Cookies, Classic M&M, 12 Each
Open Product Description
$5.99
$0.50 each
was $6.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Pepsi Cola, 12 Each, $8.99

Cola

$4.49 each when you buy 4
Pepsi Cola, 12 Each
Pepsi Cola, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $8.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Produce Yellow Sweet Onion, 1 Pound, $1.79 avg/ea

These onions are known for their exceptional sweetness and large size, making them a versatile ingredient for all your culinary creations. With their generous size, you'll have plenty of onion to work with, whether you're caramelizing them for a savory dish or slicing them for a refreshing salad.

Produce Yellow Sweet Onion, 1 Pound
Produce Yellow Sweet Onion, 1 Pound
Open Product Description
$1.79 avg/ea
$1.79/lb
was $1.99 avg/ea
Offer Valid: Jun 27th until Jul 7th
Final cost based on weight

Village Hearth Hamburger Buns, Sesame, Old Fashioned, 15 Ounce, $3.19

Hamburger Buns, Sesame, Old Fashioned

$2.99 each with My Cub Rewards card
Village Hearth Hamburger Buns, Sesame, Old Fashioned, 15 Ounce
Village Hearth Hamburger Buns, Sesame, Old Fashioned, 15 Ounce
Open Product Description
$3.19
$0.21/oz
was $4.39
Offer Valid: Jun 29th until Jul 14th

Sara Lee Butter Bread, 20 oz, 20 Ounce, $3.69

Bring delectable straight-from-the-bakery taste home to your family with Sara Lee Butter Sandwich Bread. Soft, smooth and delicious, Sara Lee Butter Bread has a rich, buttery taste and brings a delicious flavor to everything you make. This butter bread loaf is made with no high fructose corn syrup, no artificial colors or artificial flavors, bringing only the best to you and your family. Perfect bread for French toast, indulgent grilled cheese and more, you can count on Sara Lee Butter Bread for a delicious taste the whole family will love. Enjoy Sara Lee ready to eat sliced bread right out of the bag for convenient meals to fit your busy schedule. Celebrate the goodness in life with Sara Lee Butter Sandwich Bread, a true favorite your family will love.

Sara Lee Butter Bread, 20 oz, 20 Ounce
Sara Lee Butter Bread, 20 oz, 20 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.18/oz
was $4.19
Offer Valid: Apr 1st until Oct 28th

Essential Everyday Half & Half, 1 Quart, $3.99

Per 2 Tbsp: 40 calories; 2 g sat fat (10% DV); 25 mg sodium (1% DV); 1 g total sugars. Ultra-pasteurized. Our farmers pledge. Not to use artificial growth hormones (no significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST-treated cows). Homogenized. Processed and packaged at plant stamped on container. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Homogenized. Processed and packaged at plant stamped on container. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Grade A. essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Essential Everyday Half & Half, 1 Quart
Essential Everyday Half & Half, 1 Quart
Open Product Description
$3.99
$3.99/qt
Offer Valid: Jun 8th until Jul 6th

Lloyd's Pork Ribs, Baby Back, Original BBQ Sauce, 24 Ounce, $9.99

Pork Ribs, Baby Back, Original BBQ Sauce

$9.99 with My Cub Rewards
Lloyd's Pork Ribs, Baby Back, Original BBQ Sauce, 24 Ounce
Lloyd's Pork Ribs, Baby Back, Original BBQ Sauce, 24 Ounce
Open Product Description
$9.99
$0.42/oz
was $19.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 14 oz, 8 Each, $3.49

Just because you can’t always make it to the ballpark doesn’t mean you can’t have a taste of it whenever the mood strikes. Ball Park Hot Dog Buns are an American favorite. Soft and delicious, they are the perfect partner for a lightly grilled dog and a swirl of ketchup to share with teammates after the big game. Our buns make the perfect base for chili dogs with a sprinkling of onions and cheese or a loaded Chicago-style dog for a build-your-own dog tailgating party before the Superbowl. Not in the mood for a hot dog? Use our hot dog buns for hoagie-style sandwiches for dinner around the campfire. Our hot dog buns aren’t just handy for backyard cookouts; they’re also great for easy weeknight dinners for the family, and for packing in your summer picnic basket for charcoal grilling some hot dogs for lunch at the park. Our freshly baked buns are a staple for camping, tailgating, pool parties, or whenever a celebration is in order. For a lot of us, grilling isn’t just something fun to do; it’s a way of life. Ball Park hot dog and hamburger buns deliver fresh taste and outstanding flavor. Our classic buns and rolls support your grilling needs, no matter now big or small.

2 for $5 with My Cub Rewards
Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 14 oz, 8 Each
Ball Park White Hot Dog Buns, 8 count, 14 oz, 8 Each
Open Product Description
$3.49
$0.44 each
was $3.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Red Bull Energy Drink 114mg Caffeine, 12 Fluid ounce, $3.00

The original energy drink that gives you wiiings, this lightly carbonated beverage is enjoyed worldwide by fitness enthusiasts, athletes, gamers, students and travelers. A refreshing can of Red Bull makes an excellent partner for busy, active lifestyles. Each 12 fl oz can contains 114mg of caffeine per serving and 38g of sugar (comparable to sugar levels found in apple juice). It also includes Taurine, an amino acid naturally occurring in the human body, and B-group vitamins B6, B12, Niacin (B3) and Pantothenic Acid (B5). Available in 4-packs, 12-packs, 24-packs and Variety Packs. Comes in aluminum cans that can be recycled over and over. Always check can labels for the most updated product nutritional and ingredient information. Calcium and sugars values declared on labels may vary slightly depending on production locations.

Red Bull Energy Drink 114mg Caffeine, 12 Fluid ounce
Red Bull Energy Drink 114mg Caffeine, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$3.00
$0.25/fl oz
was $3.39
Offer Valid: Jun 16th until Dec 23rd

Mountain Dew Mountain Dew Diet Soda Citrus 20 Fl Oz, 20 Fluid ounce, $2.29

All the great, exhilarating taste of Mountain Dew, without the calories. The only diet with dew In it.

Mountain Dew Mountain Dew Diet Soda Citrus 20 Fl Oz, 20 Fluid ounce
Mountain Dew Mountain Dew Diet Soda Citrus 20 Fl Oz, 20 Fluid ounce
Open Product Description
$2.29
$0.11/fl oz
was $2.69
Offer Valid: Jun 27th until Jul 14th

Kemps Select Whole Milk, 0.5 Gallon, $3.29

Quality since 1914. 1-800-726-6455 www.kemps.com. From our farms to your table.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Kemps Select Whole Milk, 0.5 Gallon
Kemps Select Whole Milk, 0.5 Gallon
Open Product Description
$3.29
$6.58/gal
Offer Valid: Jun 8th until Jul 6th

Kemps Cottage Cheese, Small Curd, 2% Milkfat Min, Lowfat, 22 Ounce, $3.99

Since 1914. 100% farmer owned. Real. Pasteurized. Kemps milk is from farmers who pledge to not use artificial growth hormones. No significant difference has been shown between milk from rbST treated and non-rbST treated cows.

Kemps Cottage Cheese, Small Curd, 2% Milkfat Min, Lowfat, 22 Ounce
Kemps Cottage Cheese, Small Curd, 2% Milkfat Min, Lowfat, 22 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.18/oz
was $4.69
Offer Valid: Jun 27th until Jul 6th

Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart, $7.69

Per 1 Tbsp: 50 calories; 3.5 g sat fat (18% DV); 5 mg sodium (0% DV); 0 g total sugars. 36% milkfat. Ultra-pasteurized. Our Farmers Pledge: Not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST treated cows). Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Grade A. www.essentialeveryday.com. Liked it or let us make it right. That's our quality promise 877-932-7948; essentialeveryday.com. For additional recipes, visit www.essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart
Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart
Open Product Description
$7.69
$7.69/qt
Offer Valid: Jun 8th until Jul 6th

Sprite Lemon Lime Soda, 12 fl oz, 12 Each, $7.99

Designers, artists, musicians, athletes. Tastemakers, changemakers and trend-setters. They’ve all got something in common—a thirst. For cutting through the noise with a perspective all their own. And Sprite helps them quench that thirst. It’s a one-of-a-kind, citrus soda that’s got a lemon-lime flavor made with cut through refreshment, making sure you’re ready to leave your mark. How? By keeping it real. Just like you do, an iconic flavor, and whatever you can think of next.​ It’s all you need to pursue your passions—a moment to take a sip, refresh your senses, and get back to pushing the boundaries wherever you go. Sprite has been the clear choice for lemon-lime soda lovers since 1961. It’s made with 100% natural flavors and comes in a variety of sizes and flavors, leaving something for everyone. So, pick up a 12oz can 12 pack of caffeine-free Sprite soda today and make your mark.

Sprite Lemon Lime Soda, 12 fl oz, 12 Each
Sprite Lemon Lime Soda, 12 fl oz, 12 Each
Open Product Description
$7.99
$0.67 each
was $8.99
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Diet Coke Soda Soft Drink, 16.9 fl oz, 6 Each, $5.99

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Diet Coke Soda Soft Drink, 16.9 fl oz, 6 Each
Diet Coke Soda Soft Drink, 16.9 fl oz, 6 Each
Open Product Description
$5.99
$1.00 each
was $6.79
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Johnsonville Sausage, Beddar with Cheddar, Smoked, 14 Ounce, $4.49

Made with 100% premium pork. Gluten free. Family owned since 1945. Our company began in 1945 when Ralph F. and Alice Stayer opened a small butcher shop in Johnsonville, Wisconsin. Their philosophy was simple; make great-tasting meats and treat people well. Today, Johnsonville remains an independent, family-owned company. Every member of our team takes great pride in sharing our founder's standard for quality and doing right by others. US inspected and passed by Department of Agriculture. johnsonville.com. Learn more about our story at Johnsonville.com. Questions or comments? Keep package for reference. Call: 1-888-556-2728. Find great tasting recipes at johnsonville.com. Product of USA.

Johnsonville Sausage, Beddar with Cheddar, Smoked, 14 Ounce
Gluten Free
Johnsonville Sausage, Beddar with Cheddar, Smoked, 14 Ounce
Open Product Description
$4.49
$0.32/oz
was $5.29
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Country Hearth Bread,12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce, $3.99

Bread,12 Grain, Dakota Style

Country Hearth Bread,12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Country Hearth Bread,12 Grain, Dakota Style, 24 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.17/oz
was $5.09
Offer Valid: May 5th until Aug 5th

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.59

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Open Product Description
$1.59
$0.22/oz
was $2.19
Offer Valid: Jun 29th until Sep 7th

Essential Everyday Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut, 8 Ounce, $2.50

Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut

Essential Everyday Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut, 8 Ounce
Essential Everyday Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut, 8 Ounce
Open Product Description
$2.50
$0.31/oz
was $3.49
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Cub Mexican Style Yellow Triangle Chips, 1 Each, $4.99

Mexican Style Yellow Triangle Chips

Cub Mexican Style Yellow Triangle Chips, 1 Each
Cub Mexican Style Yellow Triangle Chips, 1 Each
Open Product Description
$4.99
was $5.49
Offer Valid: Jun 29th until Jul 7th

Hellmann's Real Mayonnaise Tub, 30 Ounce, $5.99

We know to really "Bring Out The Best" for your guests we need to do more than just taste great! Hellmann's Real Mayonnaise Gallon (30 oz) provides the highly desirable balance of acidic and sweet flavor notes to enhance your menu items in a way that is unmatched by other mayo brands. Our delicious Blue Ribbon Quality Mayonnaise is made with real eggs, oil and vinegar sourced from trusted American farms. Hellmann's mayonnaise maintains cling, consistency and stability - even when it is heated. Superior emulsion resists breaking down while your recipes retain outstanding texture, mouth feel, flavor and eye appeal. Great versatility in both hot and cold applications. Outstanding performance reduces waste and lowers cost. It is the ideal condiment or use it to make outrageously delicious entrees like juicy burgers, parmesan chicken, chicken salad, potato salad, and tuna salad (perhaps a moist Chocolate Cake ?!) Check out our other products in the Best Foods or Hellmann’s assortment! Hellmann's is known as Best Foods West of the Rockies mountains. Unilever Food Solutions offers great products and recipes for chefs that save prep time in your professional, commercial kitchen, improves your menu and excites your guests. It is created by Chefs for Chefs.

Hellmann's Real Mayonnaise Tub, 30 Ounce
Hellmann's Real Mayonnaise Tub, 30 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.20/oz
was $7.29
Offer Valid: Jun 29th until Sep 7th

bang Cherry Blade Lemonade Energy Drink, 16 Ounce, $2.50

Bang is not your typical sugar-filled soda masquerading as an energy drink. Every 16-ounce can of Bang contains 300 milligrams of caffeine, which studies have shown may increase endurance, as well as strength in some cases, along with essential amino acids, CoQ10 and Super Creatine. Super Creatine, which is the brainchild of Bang CEO, Jack Owoc, is a dipeptide of creatine and L-leucine (creatyl-L-leucine), which, unlike other forms of creatine, is stable in liquid for an extended period.

bang Cherry Blade Lemonade Energy Drink, 16 Ounce
bang Cherry Blade Lemonade Energy Drink, 16 Ounce
Open Product Description
$2.50
$0.16/oz
was $2.89
Offer Valid: Apr 4th until Dec 30th

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce, $4.99

Gluten free. Since 1891. BHA, BHT, with citric acid added to help protect flavor. Pizza appetizers & more. Pillow pack. U.S. Inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormelnatural.com. Visit www.hormelnatural.com 1-800-523-4635. All packaging elements are proprietary trade dress of Hormel Foods, LLC. Zip pak. Reseable packaging. THINK IT UP MAKE IT UP™ PEP IT UP!® with HORMEL® Pepperoni. The same irresistible taste that everyone loves, they are a family-friendly favorite with 5g of protein in every serving! Each delicious slice is made with beef and pork. HORMEL® Pepperoni tastes great on top of pizza, inside of sandwiches, or as a convenient schooltime snack for your kids' lunchboxes, and do not require refrigeration until opened.

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Gluten Free
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.83/oz
was $5.99
Offer Valid: Jun 15th until Nov 2nd
Can't find what you're looking for?