Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

All sale items

9081 items

Search results

Cub Pork Loin Baby Back Ribs, 2.5 Pound, $17.48 avg/ea

Pork Loin Baby Back Ribs

Cub Pork Loin Baby Back Ribs, 2.5 Pound
Cub Pork Loin Baby Back Ribs, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$17.48 avg/ea was $22.48 avg/ea$6.99/lb

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

Essential Everyday Butter, Salted, 4 Each, $4.79

Butter, Salted

Essential Everyday Butter, Salted, 4 Each
$2.99 each with My Cub Rewards
Essential Everyday Butter, Salted, 4 EachOpen product description
$4.79$1.20 each

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound, $2.99

The classic multi-purpose potato! Known for their brown, hearty skin, earthy flavor and white flesh; russet potatoes are light and fluffy after baking. Enjoy them baked, smashed, fried or roasted. Every potato grown, packed and stored by our farmers is produced with 100% renewable electricity. Our local farmers are committed to doing their part for your future.

Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 Pound
Farmer's Promise Fresh Russet Potatoes, 5 PoundOpen product description
$2.99 was $3.99$0.60/lb

Fresh Kampo Raspberries, Fresh, 6 Ounce, $2.50

Cool pak.

Fresh Kampo Raspberries, Fresh, 6 Ounce
Fresh Kampo Raspberries, Fresh, 6 OunceOpen product description
$2.50 was $4.99$0.42/oz

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 PoundOpen product description
$5.99 was $6.99$2.00/lb

Produce Green Onions, 1 Each, $0.88

Green Onions

Produce Green Onions, 1 Each
Produce Green Onions, 1 EachOpen product description
$0.88 was $1.49

Produce Lime, 1 Each, $0.79

Lime

Produce Lime, 1 Each
Produce Lime, 1 EachOpen product description
$0.79 was $1.29

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound, $6.23 avg/ea

Red Seedless Grapes

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Red Seedless Grapes, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$6.23 avg/ea was $9.98 avg/ea$2.49/lb

Sparkling Ice Sparkling Water, Crisp Apple, 17 Ounce, $1.25

Naturally flavored. Antioxidants (Per Bottle): 135 mcg RAE vitamin A. Zero sugar. Zero sugar coating. Low calorie. Caffeine free. With antioxidants and vitamins. Colors from natural sources. (hastag)Sparklingicelife. Do your part. Empty and replace cap.

Sparkling Ice Sparkling Water, Crisp Apple, 17 Ounce
10 for $11 with My Cub Rewards
Sparkling Ice Sparkling Water, Crisp Apple, 17 OunceOpen product description
$1.25 was $1.39$0.07/oz

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce, $4.49

We're 100 years behind the times. www.panogold.com. Certified kosher parve. We can all make a difference (Even the twist tie that we used on this package is certified as completely biodegradable)! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets, containers and crates. Go green. Please recycle me with your grocery store bags.

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce
2 for $7 with My Cub Rewards
Village Hearth Bread, Cottage, 24 OunceOpen product description
$4.49$0.19/oz

Produce Lemon, 1 Each, $0.79

Lemon

Produce Lemon, 1 Each
Produce Lemon, 1 EachOpen product description
$0.79 was $0.99

Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 Ounce, $7.44

Per 4 oz Serving: 120 calories; 0.5 g sat fat (3% DV); 210 mg sodium (9% DV); 0 g sugars. Individually frozen. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Inspected for wholesomeness by US Department of Agriculture. essentialeveryday.com Chicken was watched and raised in the USA.

Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 Ounce
Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 OunceOpen product description
$7.44 was $10.99$0.15/oz

Frito Lay Doritos Nacho Cheese, 10 Each, $6.50

Doritos Nacho Cheese

Frito Lay Doritos Nacho Cheese, 10 Each
Frito Lay Doritos Nacho Cheese, 10 EachOpen product description
$6.50 was $6.99$0.65 each

Sparkling Ice Sparkling Water, Zero Sugar, Ginger Lime, 17 Fluid ounce, $1.25

Ask your smart speaker to launch Sparkling Ice maker. Please recycle. Empty and replace cap.

Sparkling Ice Sparkling Water, Zero Sugar, Ginger Lime, 17 Fluid ounce
10 for $11 with My Cub Rewards
Sparkling Ice Sparkling Water, Zero Sugar, Ginger Lime, 17 Fluid ounceOpen product description
$1.25 was $1.39$0.07/fl oz

Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound, $9.99/lb

Fresh Atlantic Salmon Fillets

Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound
Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$9.99/lb was $13.99/lb$9.99/lb

Produce Heirloom Navel Orange, 1 Each, $0.99

Heirloom Navel Orange

Produce Heirloom Navel Orange, 1 Each
Produce Heirloom Navel Orange, 1 EachOpen product description
$0.99 was $1.29

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound, $1.50

Mini Peeled Carrots

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound
Fresh Mini Peeled Carrots, 1 PoundOpen product description
$1.50 was $1.99$1.50/lb

Produce Sweet Potatoes, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Sweet Potatoes

Produce Sweet Potatoes, 1 Pound
Produce Sweet Potatoes, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $3.50

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 EachOpen product description
$3.50 was $4.99$0.29 each

Arby's Curly Fries, Seasoned, 22 Ounce, $5.69

0 g trans fat per serving. See side panel for nutrition information. We have the meats. Foundation: Did you know that one in six children in America lack access to the food they need every day? That's why the Arby's Foundation is working to end childhood hunger. To learn more, connect with us (at)ArbysFoundation. Facebook. Twitter. Instagram. Have a question or comment? Call us at 1-866-518-0137. Please have entire package available when you call. Product of USA.

Arby's Curly Fries, Seasoned, 22 Ounce
Arby's Curly Fries, Seasoned, 22 OunceOpen product description
$5.69 was $5.99$0.26/oz

Produce Cucumber, 1 Each, $0.88

Cucumber

Produce Cucumber, 1 Each
Produce Cucumber, 1 EachOpen product description
$0.88 was $0.89

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $5.99

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.99 was $6.49$1.00 each

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce, $3.99

0 calories per bottle. Purified by reverse osmosis. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounceOpen product description
$3.99 was $4.19$0.24/fl oz

Sara Lee Sara Lee Honey Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce, $3.50

Bring sweetness to family moments with Sara Lee Honey Wheat Bread. They’ll love the delicious taste that comes from pure golden honey added to our classic wheat. Baked with the goodness you expect; Honey Wheat is a family favorite.

Sara Lee Sara Lee Honey Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce
Sara Lee Sara Lee Honey Wheat Bread, 20 oz, 20 OunceOpen product description
$3.50 was $4.49$0.18/oz

Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce, $3.69

When toasted, Baking Master English Muffin Toasting bread crisps perfectly on the outside with a deliciously chewy texture you can't resist. Our unique English Muffin Toasting bread perfectly cradles pools of melted butter, jelly or your favorite spread, just like an English muffin! Terracycle: Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce
Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 OunceOpen product description
$3.69 was $4.29$0.23/oz

Mountain Dew Soda, Energizing, Mango Lime, 16 Ounce, $1.99

Naturally and artificially flavored sparkling juice beverage blend from concentrate. 80 calories per can. Caffeine content: 45 mg/8 fl oz; 90 mg/16 fl oz. Energizing mango lime. With just the right amount of kick. Mountaindew.com. We’re here to help. MountainDew.com or 800.433.2652. Please recycle.

Mountain Dew Soda, Energizing, Mango Lime, 16 Ounce
Mountain Dew Soda, Energizing, Mango Lime, 16 OunceOpen product description
$1.99$0.12/oz

Coca-Cola Coca-Cola Cola, 12 Each, $7.99

Soda. Pop. Soft drink. Sparkling beverage. Whatever you call it, nothing compares to the refreshing, crisp taste of Coca-Cola Original Taste, the delicious soda you know and love. Enjoy with friends, on the go or with a meal. Whatever the occasion, wherever you are, Coca-Cola Original Taste makes lifes special moments a little bit better. Every sip, every ahhh, every smilefind that feeling with Coca-Cola Original Taste. Best enjoyed ice-cold for maximum refreshment. Grab a Coca-Cola Original Taste, take a sip and find your ahhh moment. Enjoy Coca-Cola Original Taste.

Coca-Cola  Coca-Cola Cola, 12 Each
3 For $18 When You Buy 3 with MyCubRewards
Coca-Cola Coca-Cola Cola, 12 EachOpen product description
$7.99 was $8.49$0.67 each

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 Ounce, $4.79

43% less fat than whole ultra-filtered milk (4.5 g vs 8 g per serving). 50% less sugar than regular milk. 13 g high quality protein per serving. 9 essential nutrients. From cows not treated with rBST (FDA states: no significant difference has been shown between milk from cows treated and not treated with rBST growth hormones). Lactose free. Learn our story. fairlife.com. Our Promise: We are dairy farmers who believe in better. From our farm in Fair Oaks, Indiana, along with all of our family farm partners, we started Fairlife to provide high quality real milk filtered for wholesome nutrition from farms where we take exceptional care at every step. Extraordinary care for our cows. High milk quality standards. Traceability back to our own farms. Pursuit of sustainable farming. - Mike & Sue McCloskey, Fairlife co-founders, dairy farmers. Real. Recycle me. Remove label before recycling. It's simple! Our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein & calcium while filtering out much of the natural sugar. That allows us to bottle only delicious nutrient-rich ultra-filtered milk to fuel your busy life. Enjoy! Fairlife 2% per Serving: 13 g protein; 6 g sugar; 375 mg calcium; no lactose. Regular Milk per Serving: 8 g protein; 12 g sugar; 276 mg calcium; lactose. Almond Milk (Compared to the leading brand of Almond Milk) per Serving: 1 g protein; 7 g sugar; 451 mg calcium; no lactose. Let's chat! 855-Livefair. Homogenized, pasteurized, grade A.

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 Ounce
Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 OunceOpen product description
$4.79 was $4.99$0.09/oz

Bellatoria Pizza, Ultra Thin Crust, Sweet Italian Sausage, 17.08 Ounce, $6.00

Real. Made with 100% real cheese. Crispy pizza topped with mozzarella & asiago cheese, creamy garlic alfredo sauce, Italian sausage, roma tomatoes, basil & Italian spices. Pizza. Come to Bellatoria - a warm and inviting place where you're always welcome. This is where friends and family gather to relax, share lively conversation and enjoy good food. Bellatoria Pizzas bring the spirit, flavor and traditions of Italy to your table with delicious varieties of crusts and toppings that taste like they were prepared especially for you. U.S. inspected and passed by the Department of Agriculture. www.bernatellos.com. www.bellatoriapizza.com. To the Customer: Questions or comments? Retain carton and plastic wrap, write to Bernatello's Pizza, Inc., customer service, Box 729, Maple Lake, MN 55358. Visit our website: www.bernatellos.com. www.bellatoriapizza.com.

Bellatoria Pizza, Ultra Thin Crust, Sweet Italian Sausage, 17.08 Ounce
Bellatoria Pizza, Ultra Thin Crust, Sweet Italian Sausage, 17.08 OunceOpen product description
$6.00 was $9.99$0.35/oz

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?