Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

Pickup is always free at every cub with my cub rewards and 35 dollar minimum
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

8247 items

Search results

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.00 avg/ea

Apple, Honeycrisp

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.00 avg/ea was $2.00 avg/ea$1.99/lb

Produce Green Bell Pepper, 1 Each, $0.99

Green Bell Pepper

Produce Green Bell Pepper, 1 Each
Produce Green Bell Pepper, 1 EachOpen product description
$0.99 was $1.29

Fresh Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Jumbo Yellow Sweet Onions

Fresh Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound
Fresh Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Fresh Asparagus, 1 Pound, $2.99 avg/ea

Asparagus

Fresh Asparagus, 1 Pound
Fresh Asparagus, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$2.99 avg/ea was $4.99 avg/ea$2.99/lb

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce, $3.29

Philadelphia Cream Cheese is made with fresh milk and cream, and has been since we invented Philadelphia cream cheese in 1872. Our original cream cheese is made with five simple ingredients. It's perfect for making rich, creamy cheesecake for any get-together or occasion. Discover just how easy it is to make cheesecake with Philadelphia. You can also try it for other delicious recipes like dips, appetizers and cream cheese frosting. Each original cream cheese block comes in an eight-ounce box.

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
2 for $6 with My Cub Rewards
Philadelphia Original Cream Cheese, 8 OunceOpen product description
$3.29$0.41/oz

Produce Green Onions, 1 Each, $0.99

Green Onions

Produce Green Onions, 1 Each
Produce Green Onions, 1 EachOpen product description
$0.99 was $2.00

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.25

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 OunceOpen product description
$1.25 was $1.49$0.17/oz

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

Mountain Dew Soda, 12 Each, $6.99

Per Can: 170 calories; 0 g sat fat (0% DV); 60 mg sodium (3% DV); 46 g sugars. Low sodium. See unit container for manufacturer's identity. Caffeine Content: 54 mg/12 fl oz. mountaindew.com. Please recycle.

Mountain Dew Soda, 12 Each
3 for $13 with My Cub Rewards
Mountain Dew Soda, 12 EachOpen product description
$6.99 was $7.99$0.58 each

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce, $4.99

Sweet cream. USDA: US grade AA when graded. Packed under inspection of the US Dept. of Agriculture. Officially graded. Your Comments Welcomed: 1-800-672-8260.

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce
Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 OunceOpen product description
$4.99 was $5.59$0.31/oz

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound, $7.48 avg/ea

Red Seedless Grapes

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Red Seedless Grapes, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.48 avg/ea was $8.73 avg/ea$2.99/lb

Margherita Hard Salami, 1 Pound, $6.99/lb

Hard Salami

Margherita Hard Salami, 1 Pound
Margherita Hard Salami, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$6.99/lb was $7.99/lb$6.99/lb

Dole Premium Kit, Ultimate Caesar, 11.3 Ounce, $3.50

Romaine lettuce. Artisan-style croutons. Caesar dressing. Shaved parmesan romano. Spices. Thoroughly washed. This full-flavored favorite combines shaved parmesan and romano cheeses, garlic herb seasoning, and artisan-style croutons with crisp romaine lettuce and Dole's Ultimate Caesar Dressing.

Dole Premium Kit, Ultimate Caesar, 11.3 Ounce
Dole Premium Kit, Ultimate Caesar, 11.3 OunceOpen product description
$3.50 was $4.99$0.31/oz

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound, $7.48 avg/ea

Green Seedless Grapes

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Green Seedless Grapes, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.48 avg/ea was $8.73 avg/ea$2.99/lb

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce, $1.34

M'm! M'm! Good! Paris International Exposition 1900. Infinitely recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 1.8 Pound, $14.38 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 1.8 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 1.8 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$14.38 avg/ea was $17.98 avg/ea$7.99/lb

Sparkling Ice Sparkling Water, Zero Sugar, Black Raspberry, 17 Ounce, $1.12

Flavored sparkling water. Antioxidants (per bottle): 135 mcg RAE Vitamin A. Zero sugar. With vitamins and antioxidants. Low calorie. Caffeine free. (hashtag)sparklingicelife. Please recycle. Empty replace cap.

Sparkling Ice Sparkling Water, Zero Sugar, Black Raspberry, 17 Ounce
Sparkling Ice Sparkling Water, Zero Sugar, Black Raspberry, 17 OunceOpen product description
$1.12 was $1.29$0.07/oz

Morton Water Softener Pellets, 40 Pound, $6.89

Limit 4 per delivery order Extend appliance life. Less buildup. Softer feeling skin & hair. Easier cleaning. America's No. 1 brand of water softener salt. Improved your home's water quality with Morton Clean and Protect water softener pallets. They're specially formulated to harness the power of salt for your home. It's what you expect from Morton - a brand you trust. Want more softening benefits? Get better tasting water and protect against rust. Clean protect + rust defense. It's the same effective Clean and Protect formula plus a powerful defense against iron buildup. NSF Certified to NSF/ANSI 50 & 60. APSP The Association of Pool & Spa Professionals Member. www.mortonsalt.com. how2recycle.info.

Morton Water Softener Pellets, 40 Pound
Morton Water Softener Pellets, 40 PoundOpen product description
$6.89 was $7.59$0.17/lb

Mountain Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $4.69

Soda, Diet, 6 Pack

Mountain Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
Mountain Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$4.69 was $5.69$0.78 each

Land O Lakes Salted Butter, 1 Pound, $5.99

Land O Lakes® Salted Butter is the all-purpose butter that improves the taste of everything it touches. It’s the original sweet cream butter made with farm fresh milk that never lets your taste buds down. Enjoy the buttery taste you love, spreadable right out of the fridge. Salted butter complements the classics, like grilled cheese sandwiches with a golden, crispy edge, or pan fried steak, seared to perfection. Plus, every stick comes with our FlavorProtect® Wrapper to protect the pure dairy flavor you love.

Land O Lakes Salted Butter, 1 Pound
$3.99 each with My Cub Rewards
Land O Lakes Salted Butter, 1 PoundOpen product description
$5.99$5.99/lb

Jennie-O Lean Ground Turkey, 16 Ounce, $4.99

Lean Ground Turkey

Jennie-O Lean Ground Turkey, 16 Ounce
Jennie-O Lean Ground Turkey, 16 OunceOpen product description
$4.99 was $5.99$0.31/oz

Mid America Farms Sour Cream Dip, Chive, Onion, The Original, 12 Ounce, $2.50

Real. Dishwasher safe.

Mid America Farms Sour Cream Dip, Chive, Onion, The Original, 12 Ounce
Mid America Farms Sour Cream Dip, Chive, Onion, The Original, 12 OunceOpen product description
$2.50 was $3.19$0.21/oz

Cub Beef Stew, 1 Pound, $7.49 avg/ea

Beef Stew

Cub Beef Stew, 1 Pound
Cub Beef Stew, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.49 avg/ea was $7.99 avg/ea$7.49/lb

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each, $3.49

Melon

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Produce Cantaloupe, Large, 1 EachOpen product description
$3.49 was $4.99

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each, $6.99

Per Can: 0 calories; 0 g sat fat (0% DV); 50 mg sodium (2% DV); 0 g total sugars. Low calorie Dew. Caffeine Content: 54 mg/12 fl oz. Georgia loves Mtn Dew. mountaindew.com. Please recycle.

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
3 for $13 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, Diet, 12 EachOpen product description
$6.99 was $7.99$0.58 each

Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each, $5.49

There's happy, and then there's HERSHEY'S happy. Made of the delectable, creamy milk chocolate that's been a classic for decades, HERSHEY'S milk chocolate bars make life more delicious whether they're enjoyed alone or shared with loved ones. These full-size candies are the perfect treat for countless special and everyday occasions. HERSHEY'S full-size milk chocolate candy bars can be used to stuff Christmas stockings, Halloween trick-or-treat bags, Easter baskets and Valentine's Day party favors. Keep a pack on hand for guests and store some in your pantry for convenient snacking when the mood strikes. Show up to movie night with a pack of HERSHEY'S bars to please the whole crowd and perfect the night's snack selection. You can even sweeten up your favorite baked desserts with these chocolates by topping cupcakes, brownies and cookies with a section or two. Everyone is excited when they're reaching for HERSHEY'S milk chocolate, and now you can be too!

Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each
Buy 2 Get 1 Free
Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 EachOpen product description
$5.49 was $6.99$0.92 each

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Fluid ounce, $10.99

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Fluid ounce
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Fluid ounceOpen product description
$10.99 was $13.99$0.92/fl oz

Signature Honey Cured Ham, 1 Pound, $7.79/lb

Honey Cured Ham

Signature Honey Cured Ham, 1 Pound
Signature Honey Cured Ham, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.79/lb was $7.99/lb$7.79/lb

Fresh Jalapeno Peppers, 0.1 Pound, $0.28 avg/ea

Jalapeno Peppers

Fresh Jalapeno Peppers, 0.1 Pound
Fresh Jalapeno Peppers, 0.1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$0.28 avg/ea was $0.30 avg/ea$2.79/lb

Cub New York Strip Steak, 0.75 Pound, $8.99 avg/ea

New York Strip Steak

Cub New York Strip Steak, 0.75 Pound
Cub New York Strip Steak, 0.75 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$8.99 avg/ea was $14.24 avg/ea$11.99/lb

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?