Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

On Sale & Recommended for YOU!

All sale items

10876 items

Filter Results

Search Results

Doritos Tortilla Chips, Cool Ranch, 9.25 Ounce, $3.50

The DORITOS brand is all about boldness. If you're up to the challenge, grab a bag of DORITOS tortilla chips and get ready to make some memories you won't soon forget.

Doritos Tortilla Chips, Cool Ranch, 9.25 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Cool Ranch, 9.25 Ounce
Open Product Description
$3.50
$0.38/oz
was $6.29
Offer Valid: May 18th until Jun 2nd

TRISCUIT Original Whole Grain Wheat Crackers, 8.5 Ounce, $2.49

Triscuit Original Whole Grain Wheat Crackers are made simply with quality ingredients. Baked to perfection, these vegan snack crackers use 100% whole grain wheat proudly grown in the USA, oil, and sea salt for a classic flavor. The square snack crackers are made with their signature woven texture for a satisfying crunch. Original Triscuit crackers are vegan, Non-GMO Project Verified, made without artificial colors or flavors and a good source of dietary fiber (see Nutrition information for fat content) for delicious, wholesome goodness. Enjoy the crunch of these delicious crackers on their own, or top them with your favorite cheese, fruit, or flavorful spreads. Triscuit cracker snacks cover all your snacking needs, whether you need lunch snacks for kids, vegan snacks for adults or on the go snacks for traveling. Serve them at parties on your meat and cheese tray as fun, easy appetizers. Create a delicious vegan food charcuterie board featuring Triscuit original vegan crackers alongside your favorite vegan cheese, vegan meat, dips, fruit and vegetables.

TRISCUIT Original Whole Grain Wheat Crackers, 8.5 Ounce
TRISCUIT Original Whole Grain Wheat Crackers, 8.5 Ounce
Open Product Description
$2.49
$0.29/oz
was $4.39
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd

Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each, $6.99

There's happy, and then there's HERSHEY'S happy. Made of the delectable, creamy milk chocolate that's been a classic for decades, HERSHEY'S milk chocolate bars make life more delicious whether they're enjoyed alone or shared with loved ones. These full-size candies are the perfect treat for countless special and everyday occasions. HERSHEY'S full-size milk chocolate candy bars can be used to stuff Christmas stockings, Halloween trick-or-treat bags, Easter baskets and Valentine's Day party favors. Keep a pack on hand for guests and store some in your pantry for convenient snacking when the mood strikes. Show up to movie night with a pack of HERSHEY'S bars to please the whole crowd and perfect the night's snack selection. You can even sweeten up your favorite baked desserts with these chocolates by topping cupcakes, brownies and cookies with a section or two. Everyone is excited when they're reaching for HERSHEY'S milk chocolate, and now you can be too!

Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each
Gluten Free
Hershey's Milk Chocolate, Full Size, 6 Each
Open Product Description
$6.99
$1.17 each
was $8.99
Offer Valid: Mar 11th until Aug 10th

Cub Broccoli Bacon Salad, 1 Pound, $8.49/lb

Broccoli Bacon Salad

Cub Broccoli Bacon Salad, 1 Pound
Cub Broccoli Bacon Salad, 1 Pound
Open Product Description
$8.49/lb
$8.49/lb
was $9.99/lb
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd
Final cost based on weight

Ice Mountain Natural Sping Water, 3 Litre, $1.89

Natural Sping Water

Save $5.00 on your Online Order when you buy $20 of these participating items in a single transaction
Ice Mountain Natural Sping Water, 3 Litre
Ice Mountain Natural Sping Water, 3 Litre
Open Product Description
$1.89
$0.63/l
Offer Valid: May 18th until Jun 1st

Buddig Beef, 2 Ounce, $0.99

Beef Contains up to 15% of a Flavoring Solution U.S. inspected and passed by Department of Agriculture. www.buddig.com 1-888-633-5684 Product of U.S.A. As a family-owned company for over 75 years, we take special pride in helping you turn everyday moments into new family traditions.

Buddig Beef, 2 Ounce
Gluten Free
Buddig Beef, 2 Ounce
Open Product Description
$0.99
$0.50/oz
was $1.25
Offer Valid: Mar 16th until Dec 28th

Dole Bacon Caesar Chopped Kit, 10.2 Ounce, $3.00

Bacon Caesar Chopped Kit

Dole Bacon Caesar Chopped Kit, 10.2 Ounce
Dole Bacon Caesar Chopped Kit, 10.2 Ounce
Open Product Description
$3.00
$0.29/oz
was $4.49
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd

Lay's Potato Chips, Wavy, Original, 7.75 Ounce, $4.00

Potato Chips, Wavy, Original

Lay's Potato Chips, Wavy, Original, 7.75 Ounce
Gluten Free
Lay's Potato Chips, Wavy, Original, 7.75 Ounce
Open Product Description
$4.00
$0.52/oz
was $4.99
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd

Hormel Chili, No Beans, 15 Ounce, $3.29

Fine chili since 1935. No artificial ingredients. No preservatives added. U.S. inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormel.com. Visit www.hormel.com; 1-800-523-4635. Please recycle.

$2.49 each with My Cub Rewards card
Hormel Chili, No Beans, 15 Ounce
Hormel Chili, No Beans, 15 Ounce
Open Product Description
$3.29
$0.22/oz
was $3.29
Offer Valid: May 23rd until Jun 2nd

Crystal Farms Baby Swiss Cheese, 10 Each, $3.29

Sliced just right for your favorite sandwich, burger, or snack plate and aged a full 45 days for a delightfully smooth, creamy texture. Our Baby Swiss is the perfect partner to your favorite meal. Farm and Family are at the heart of everything Crystal Farms does, which is why we are on a mission to source 100% of our dairy products from the Midwest. With the purchase of our products, you’re joining with Crystal Farms in supporting farm families throughout the Heartland. Learn more at crystalfarmscheese.com.

Crystal Farms Baby Swiss Cheese, 10 Each
Crystal Farms Baby Swiss Cheese, 10 Each
Open Product Description
$3.29
$0.33 each
was $3.99
Offer Valid: May 28th until Aug 31st

Red Baron Pizza, Supreme, Classic Crust, 23.45 Ounce, $5.99

Pizza, Supreme, Classic Crust

Red Baron Pizza, Supreme, Classic Crust, 23.45 Ounce
Red Baron Pizza, Supreme, Classic Crust, 23.45 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.26/oz
was $7.99
Offer Valid: May 18th until Jun 29th

Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 Ounce, $6.49

Wake up to the rich, smoky taste of Jimmy Dean Applewood Smoked Bacon. Thicker cut for bold but balanced flavor, our bacon has 8 grams of protein per serving to help give more power to your morning. Simply cook and add onto an egg-and-cheese sandwich to kick off your day with a protein-filled meal. Each package includes 12 oz. of Applewood Smoked Bacon. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine on™.

Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 Ounce
Jimmy Dean Premium Applewood Smoked Bacon, 12 Ounce
Open Product Description
$6.49
$0.54/oz
was $8.99
Offer Valid: May 2nd until Jun 1st

SunChips Whole Grain Snacks, Garden Salsa, 7 Ounce, $4.00

At SunChips we believe being different is good. That's why we created tasty, one-of-a-kind chips that take snacking from ho-hum to oh yeah! Today, we're still making waves with our wavy unique shape, and combination of whole grains and mouthwatering flavors. The garden taste of ripe tomatoes and jalapeno peppers delivered right to your mouth on waves of whole grain goodness.

SunChips Whole Grain Snacks, Garden Salsa, 7 Ounce
SunChips Whole Grain Snacks, Garden Salsa, 7 Ounce
Open Product Description
$4.00
$0.57/oz
was $4.99
Offer Valid: May 18th until Jun 16th

Maruchan Ramen Noodle Soup, Pork Flavor, 3 Ounce, $0.34

0 grams trans fat. Cooks in 3 minutes. Ramen Noodles are versatile. Ramen Noodles can be used easily as a main course or as an enhancing side dish. To do this, simply drain off the broth then add any variety of vegetables or your favorite meat before warming in a frying pan or oven. Not only do Ramen Noodles make all kinds of exciting soups, but are excellent when used in salads. You may reduce the sodium level by simply using less of the seasoning packet. Quality guaranteed. America's finest Ramen Noodle soups. Made in USA.

Maruchan Ramen Noodle Soup, Pork Flavor, 3 Ounce
Maruchan Ramen Noodle Soup, Pork Flavor, 3 Ounce
Open Product Description
$0.34
$0.11/oz
was $0.49
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd

Planters Peanuts, Dry Roasted, Salted, 16 Ounce, $3.69

Quality USA. Plant-based protein. You don't just become a classic overnight. These nuts are the result of 100 years of perfecting and salting and tweaking. The ultimate combination of flavor and crunch. Nuts of distinction. Since 1906.

$2.49 each with My Cub Rewards card
Planters Peanuts, Dry Roasted, Salted, 16 Ounce
Planters Peanuts, Dry Roasted, Salted, 16 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.23/oz
was $4.69
Offer Valid: May 23rd until Jun 2nd

Crystal Farms Cheese, Sharp Cheddar, Wisconsin, 8 Ounce, $3.29

A key ingredient for endless meals, this is one of the most popular varieties of cheese in the world. The smooth, firm-texture and rich, bold flavor combine for the everyday staple everyone loves. Shredded for easier sprinkling, topping, and melting. Farm and Family are at the heart of everything Crystal Farms does, which is why we are on a mission to source 100% of our dairy products from the Midwest. With the purchase of our products, you’re joining with Crystal Farms in supporting farm families throughout the Heartland. Learn more at crystalfarmscheese.com.

Crystal Farms Cheese, Sharp Cheddar, Wisconsin, 8 Ounce
Crystal Farms Cheese, Sharp Cheddar, Wisconsin, 8 Ounce
Open Product Description
$3.29
$0.41/oz
was $3.99
Offer Valid: May 25th until Jun 8th

Philadelphia Original Cream Cheese, for a Keto and Low Carb Lifestyle, 2 Each, $6.79

Dive into immersive pleasure with Philadelphia Original Cream Cheese, for a Keto and Low Carb Lifestyle. Made with fresh milk and real cream for an extra creamy, multi-dimensional taste you can add to any meal. At Philly, we leave out the preservatives to ensure a rich, quality flavor. Our original cream cheese is easy to use in baking, making it the perfect choice for adding to your favorite cheesecake recipe or using as an ingredient in frosting. Stock up with our 2 pack of 8 ounce cream cheese blocks and make sure to keep them refrigerated. With Philadelphia Cream Cheese, enjoy a rich, creamy experience you don't just taste, you feel.

Philadelphia Original Cream Cheese, for a Keto and Low Carb Lifestyle, 2 Each
Philadelphia Original Cream Cheese, for a Keto and Low Carb Lifestyle, 2 Each
Open Product Description
$6.79
$3.40 each
was $6.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Crystal Farms Butter, Salted, Sweet Cream, 4 Each, $5.69

Made in the Heartland from Midwest dairy, our Salted Sweet Cream Butter is the perfect ingredient to add a little salty, savory flavor to your signature dish. Fits perfectly in, or on top of, literally anything. Because we believe everything tastes better with our butter. Farm and Family are at the heart of everything Crystal Farms does, which is why we are on a mission to source 100% of our dairy products from the Midwest. With the purchase of our products, you’re joining with Crystal Farms in supporting farm families throughout the Heartland. Learn more at crystalfarmscheese.com.

Crystal Farms Butter, Salted, Sweet Cream, 4 Each
Crystal Farms Butter, Salted, Sweet Cream, 4 Each
Open Product Description
$5.69
$1.42 each
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Village Hearth Buns, Hamburger, Old Fashioned, 15 Ounce, $2.99

Buns, Hamburger, Old Fashioned

Village Hearth Buns, Hamburger, Old Fashioned, 15 Ounce
Village Hearth Buns, Hamburger, Old Fashioned, 15 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.20/oz
was $4.39
Offer Valid: May 5th until Jun 10th

Creamette Elbow Macaroni, 1 Pound, $1.99

Hometown favorite since 1912. 100th anniversary. Enriched macaroni product. We have been trusted for generations to ensure that only the finest quality ingredients make it from the field to your family's table. Today, our special flour blend ensures that Creamette pasta is always firm; never sticky; simply delicious. We guarantee it! Simply perfect pasta. A low fat, sodium free, cholesterol free food. For 100th anniversary news and recipes visit www.creamette.com. Product of the United States of America.

Creamette Elbow Macaroni, 1 Pound
Creamette Elbow Macaroni, 1 Pound
Open Product Description
$1.99
$1.99/lb
was $2.19
Offer Valid: May 4th until Sep 7th

Ro-Tel Original Diced Tomatoes and Green Chilies, 10 Ounce, $1.49

Add bold, spicy flavor to your favorite dishes with ROTEL Original Diced Tomatoes and Green Chilies. Delicious diced tomatoes, zesty green chilies and a mix of spices combine for the perfect big, bold flavor boost for all your favorite recipes. From salsa and queso dip to savory chili and Mexican food favorites, add these canned tomatoes to all your creations for an extra kick. These must-have pantry food items are the perfect way to spice up every meal. They are kosher certified and keto-friendly,* fit a low-carb* lifestyle, are Non-GMO Project Verified and contain 25 calories per serving. RO*TEL: Add some kick to your menu tonight. * 1 g of protein, 3 g net carbs (5 g total carbs minus 2 g dietary fiber) and 0 g added sugar per serving

Must Buy 5 Participating Items Get Free Cub Milk
Ro-Tel Original Diced Tomatoes and Green Chilies, 10 Ounce
Ro-Tel Original Diced Tomatoes and Green Chilies, 10 Ounce
Open Product Description
$1.49
$0.15/oz
was $2.39
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd

Lunchables Extra Cheesy Pizza Snack Kit, 4.2 Ounce, $1.99

Lunchables Pizza Extra Cheesy Lunch Combinations is the perfect choice for an on-the-go lunch while letting kids have fun with their food. Each convenient lunch kit includes pizza crusts, pizza sauce and Kraft cheese blend, letting your child create a delicious pizza lunch. Every kit makes three personal pizza snacks. Our tasty pizza kit is a fast and fun option for school lunch, picnics, or on-the-go snacking. Every lunch kit provides an excellent source of calcium and protein, with 15 grams of protein per serving. All the mini pizza kits come packaged in a convenient sealed tray with individual sections for each ingredient. Keep Lunchables Pizza refrigerated.

Lunchables Extra Cheesy Pizza Snack Kit, 4.2 Ounce
Lunchables Extra Cheesy Pizza Snack Kit, 4.2 Ounce
Open Product Description
$1.99
$0.47/oz
was $2.49
Offer Valid: Mar 16th until Dec 28th

Eggo Frozen Waffles, Homestyle, 12.3 Ounce, $2.99

<ul><li>Delicious frozen waffles with an inviting Eggo Homestyle flavor; The whole family will love the enticing aroma and sweet taste</li><li>Crisp, golden, and delightfully fluffy, these rich waffles have an irresistible homemade taste​ and pair perfectly with your favorite breakfast sides</li><li>Good source of 9 vitamins and minerals; No artificial colors or flavors; Kosher Dairy; Contains wheat, milk, egg, and soy ingredients​</li></ul><br/>Wake up and greet the day with the feel-good taste of Eggo Homestyle waffles. Deliciously crispy and fluffy, our Eggo Homestyle waffles are crafted with delicious ingredients for a part of a quick and easy breakfast. Pop these frozen waffles in the toaster or oven for a delightfully crisp texture and an inviting, homemade taste. Feel good about what you're serving your family; 2 waffles provide a good source of 9 vitamins and minerals. Conveniently packaged and easy to prepare, Kellogg's Eggo Homestyle waffles help bring warmth and smiles to fast-paced, busy mornings. Great for families and individuals alike, these delicious, rich waffles are made to enjoy as part of a delicious breakfast. Try them with your favorite morning toppings such as butter and syrup, jellies and jam, peanut butter, hazelnut spread, fresh fruit, berries, whipped cream, and powdered sugar. They're just so delicious, would you L'Eggo your Eggo?​

Eggo Frozen Waffles, Homestyle, 12.3 Ounce
Eggo Frozen Waffles, Homestyle, 12.3 Ounce
Open Product Description
$2.99
$0.24/oz
was $3.49
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Buddig Turkey, 2 Ounce, $0.99

Inspected for wholesomeness by U.S. Department of Agriculture. www.buddig.com 1-888-633-5684 Product of U.S.A. As a family-owned company for over 75 years, we take special pride in helping you turn everyday moments into new family traditions.

Buddig Turkey, 2 Ounce
Gluten Free
Buddig Turkey, 2 Ounce
Open Product Description
$0.99
$0.50/oz
was $1.25
Offer Valid: Mar 16th until Dec 28th

Essential Everyday Cheese, Cheddar Jack, Fancy Cut, 8 Ounce, $2.50

Cheddar & monterey jack cheeses. Per 1/4 Cup: 110 calories; 5 g sat fat (27% DV); 180 mg sodium (8% DV); 0 g total sugars. Resealable. Great Products: At a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with 100% satisfaction guarantee. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Cheese, Cheddar Jack, Fancy Cut, 8 Ounce
Essential Everyday Cheese, Cheddar Jack, Fancy Cut, 8 Ounce
Open Product Description
$2.50
$0.31/oz
was $3.49
Offer Valid: May 27th until Jun 2nd

Cheez-It Cheese Crackers, Original, Family Size, 21 Ounce, $5.99

<ul><li>Deliciously cheesy, light and crispy snack crackers made with 100% real cheese and a sprinkle of salt</li><li>Ignite cravings with the crunchy bite and bold cheese flavor found in each and every Cheez-It cracker; Want It, Need It, Cheez-It</li><li>Made with 100% real cheese aged for a bold taste; Kosher Dairy; Contains wheat, milk, and soy ingredients</li></ul><br/>Outrageously cheesy and ridiculously craveable, Cheez-It baked snack crackers are deliciously crunchy little crackers that have captured cheese-lovers for decades. Discover a crowd-favorite snack made with 100% real cheese baked to crispy perfection for an irresistible taste in every crunchy bite. Each lightly salted cracker is loaded with a burst of cheesy flavor; Cheez-It baked snack crackers are a fan-favorite for game night, school snacks, family movie nights, party spreads, late-night snacking, and so much more, the cheesy options are endless. Delicious for all ages, grab a box of Cheez-It Original crackers for every family snacking moment. Whether you're packing them in school lunches, grabbing some for the office, or taking along on a road trip, you'll find a delicious, crisp snack that is filled with big cheese flavor. It’s no wonder that these bite-sized crackers have become a crowd-favorite, bringing smiles and that urge for just one more handful.

Cheez-It Cheese Crackers, Original, Family Size, 21 Ounce
Cheez-It Cheese Crackers, Original, Family Size, 21 Ounce
Open Product Description
$5.99
$0.29/oz
was $7.49
Offer Valid: May 11th until Jun 29th

Frescados Tortillas, Flour, Burrito Style, 10 Each, $2.00

Made in Minnesota tortillas from our family to yours! Frescados 8” Flour Tortillas are your solution for everything from a big breakfast appetite to a hearty dinner classic. This tortilla favorite is the ideal size to have handy for every meal option. Carefully crafted in small batches from the heartland's finest ingredients, we hope Frescados will inspire your family to share in the fun and flavorful celebration of Mexican food. Frescados tortillas make every meal worth smiling about. Visit frescadostortillas.com for recipes!

Frescados Tortillas, Flour, Burrito Style, 10 Each
Frescados Tortillas, Flour, Burrito Style, 10 Each
Open Product Description
$2.00
$0.20 each
was $4.39
Offer Valid: May 9th until Jun 10th

PURE LIFE P LFE Pur DC PET DC78(24x0.5L)LCPUSN10US, 16.9 Ounce, $5.89

Whoever you call family, we’re here for you, with Pure Life Pure Quality Purified Water. Whether you’re looking for refreshing hydration options for your kids, team, or best friends, our pure quality bottled water is perfectly sized to fit your family. The 16.9 fl oz. / 500mL Pure Life water bottles are ideal for on-the-go hydration, for travel, office, or in the car. Enhanced with minerals, they provide the crisp, refreshing taste you know and love, always with zero calories and zero sugar. From collection to testing, you can trust every drop to give you and your family the pure, healthy hydration and refreshment you need to feel and be your best. So grab a case of water and make Pure Life part of your family's routine. It's an easy way towards a healthier lifestyle.

Save $5.00 on your Online Order when you buy $20 of these participating items in a single transaction
PURE LIFE P LFE Pur DC PET DC78(24x0.5L)LCPUSN10US, 16.9 Ounce
PURE LIFE P LFE Pur DC PET DC78(24x0.5L)LCPUSN10US, 16.9 Ounce
Open Product Description
$5.89
$0.35/oz
was $7.49
Offer Valid: May 18th until Jun 8th

Marie Callender's Chicken Pot Pie, Frozen Meal, 15 Ounce, $3.99

Put the taste of homemade flavor on your kitchen table with Marie Callender's Chicken Pot Pie Large Size. This satisfying and hearty frozen pot pie features chunks of tender white meat chicken and garden vegetables with savory, made-from-scratch gravy surrounded by a golden, flaky crust that's also made-from-scratch. Enjoy a homestyle microwavable meal that includes 25 grams of protein and no preservatives, artificial flavors or colors. Heat this comforting chicken pot pie in the conventional oven or microwave for an easy-to-prepare pot pie dinner that's sure to satisfy. Enjoy warm, hearty ingredients and delicious homemade comfort food taste with Marie Callender’s.

Marie Callender's Chicken Pot Pie, Frozen Meal, 15 Ounce
Marie Callender's Chicken Pot Pie, Frozen Meal, 15 Ounce
Open Product Description
$3.99
$0.27/oz
was $4.29
Offer Valid: May 18th until Jun 8th

Johnsonville Smoked Sausage, Beddar with Cheddar, Party Pack, 12 Each, $7.99

Our company began in 1945 when Ralph F. and Alice Stayer opened a small butcher shop in Johnsonville, Wisconsin. Their philosophy was simple; make great-tasting meats and treat people well. Today, Johnsonville remains an independent, family-owned company. Every member of our team takes great pride in sharing our founder's standard for quality and doing right by others.

Johnsonville Smoked Sausage, Beddar with Cheddar, Party Pack, 12 Each
Gluten Free
Johnsonville Smoked Sausage, Beddar with Cheddar, Party Pack, 12 Each
Open Product Description
$7.99
$0.67 each
was $10.49
Offer Valid: May 13th until Aug 4th
Can't find what you're looking for?