Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

All sale items

10552 items

Search results

Cheetos Popcorn, Cheddar Flavored, 7 Ounce, $4.00

Flavored popcorn. When popcorn meets Cheetos. It's a Cheetos thing. fritolay.com. SmartLabel: Scan for more food information or call 1-800-352-4477. Questions or comments? Weekdays 9:00am to 4:30pm CT 1-800-352-4477/email or chat at fritolay.com. Please retain product and package.

Cheetos Popcorn, Cheddar Flavored, 7 Ounce
Spend $25 Save $5 with My Cub Rewards
Cheetos Popcorn, Cheddar Flavored, 7 OunceOpen product description
$4.00 was $5.19$0.57/oz

Chicken of the Sea Albacore Tuna, Solid White, 12 Ounce, $4.49

The best tuna. Dolphin safe. Sea Change (SeaChange is the sustainability strategy of our parent company, Thai Union). Responsibly sourced. www.seachangesustainability.org/our-tuna-commitment. Traceable from Ocean to Plate: www.chickenofthesea.com/trace.

Chicken of the Sea Albacore Tuna, Solid White, 12 Ounce
Chicken of the Sea Albacore Tuna, Solid White, 12 OunceOpen product description
$4.49 was $4.99$0.37/oz

Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce, $11.97

80/20 Ground Beef Chub

Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce
Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 OunceOpen product description
$11.97 was $14.99$0.25/oz

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

Daisy Sour Cream, 1 Pound, $2.50

Pasteurized. Grade A. daisybrand.com.

Daisy Sour Cream, 1 Pound
Daisy Sour Cream, 1 PoundOpen product description
$2.50 was $3.59$2.50/lb

Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each, $5.99

Cola, 6 Pack

Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each
3 for $10 with My Cub Rewards when you buy 3
Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.99 was $6.49$1.00 each

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce, $6.59

Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
$3.99 each with My Cub Rewards
Spend $25 Save $5 with My Cub Rewards
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 OunceOpen product description
$6.59$0.45/oz

French's Onions, Crispy Fried, Original, 6 Ounce, $4.49

Since 1904.

French's Onions, Crispy Fried, Original, 6 Ounce
French's Onions, Crispy Fried, Original, 6 OunceOpen product description
$4.49 was $5.59$0.75/oz

Frito Lay Snacks, Classic Mix, Party Size, Variety Packs, 28 Each, $16.99

4 Lay's Classic Potato Chips - 1 oz ea., 3 Lay's Barbecue Flavored Chips - 1 oz ea, 5 Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 1 oz, 5 Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 1 oz ea, 3 Funyuns Onion Flavored Rings - 3/4 oz. ea, 5 Fritos Original Corn Chips - 1 oz ea, 3 Fritos Chili Cheese Flavored Corn Chips - 1 oz. ea. Individual bags. fritolay.com. SmartLabel: Scan for more food information or call 1-800-352-4477. Questions or Comments? 1-800-352-4477. Weekdays 9:00 am to 4:30 pm Central Time. Please provide produce name, bag size and date for each package. Visit our website (at) fritolay.com.

Frito Lay Snacks, Classic Mix, Party Size, Variety Packs, 28 Each
Spend $25 Save $5 with My Cub Rewards
Frito Lay Snacks, Classic Mix, Party Size, Variety Packs, 28 EachOpen product description
$16.99 was $19.19$0.61 each

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $5.99

Natural Spring Water

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 EachOpen product description
$5.99 was $6.19$0.25 each

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $4.79

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
$14 Doable Dinner Meal Bundle #4
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 EachOpen product description
$4.79 was $4.99$0.40 each

Mtn Dew Soda, 12 Each, $7.99

The tennessee original. Since 1940. See unit container for manufacturer's identity. Georgia loves. Please recycle.

Mtn Dew Soda, 12 Each
Buy 2 Get 2 Free
Spend $25 Save $5 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, 12 EachOpen product description
$7.99$0.67 each

Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 Each, $5.99

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 Each
3 for $10 with My Cub Rewards when you buy 3
Mtn Dew Soda, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.99 was $6.49$1.00 each

Pepsi Cola, 12 Pack, 12 Each, $7.99

Per Can: 150 calories; 0 g sat fat (0% DV); 30 mg sodium (1% DV); 41 g total sugars. Caffeine Content: 38 mg/12 fl oz. See unit container for manufacturer's Identity. www.pepsi.com. Please recycle.

Pepsi Cola, 12 Pack, 12 Each
Buy 2 Get 2 Free
Spend $25 Save $5 with My Cub Rewards
Pepsi Cola, 12 Pack, 12 EachOpen product description
$7.99$0.67 each

Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each, $5.99

See unit container for manufacturer's identity.

Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each
3 for $10 with My Cub Rewards when you buy 3
Pepsi Cola, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$5.99 was $6.49$1.00 each

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce, $2.99

Philadelphia Cream Cheese is made with fresh milk and cream, and has been since we invented Philadelphia cream cheese in 1872. Our original cream cheese is made with five simple ingredients. It's perfect for making rich, creamy cheesecake for any get-together or occasion. Discover just how easy it is to make cheesecake with Philadelphia. You can also try it for other delicious recipes like dips, appetizers and cream cheese frosting. Each original cream cheese block comes in an eight-ounce box.

Philadelphia Original Cream Cheese, 8 Ounce
Philadelphia Original Cream Cheese, 8 OunceOpen product description
$2.99 was $3.49$0.37/oz

Produce Broccoli Bunch, 1 Each, $3.50

Broccoli Bunch

Produce Broccoli Bunch, 1 Each
Produce Broccoli Bunch, 1 EachOpen product description
$3.50 was $3.99

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 PoundOpen product description
$5.99 was $6.99$2.00/lb

Produce Clementines, Bagged, 2 Pound, $3.99

2 Pound Bag of Clementines

Produce Clementines, Bagged, 2 Pound
Produce Clementines, Bagged, 2 PoundOpen product description
$3.99 was $4.99$2.00/lb

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound, $6.23 avg/ea

Green Seedless Grapes

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Green Seedless Grapes, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$6.23 avg/ea was $9.98 avg/ea$2.49/lb

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Jumbo Yellow Sweet Onions

Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound
Produce Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each, $1.00

Hass Avocado

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each
Produce Ripe and Ready Avocado, 1 EachOpen product description
$1.00 was $1.99

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 Ounce, $3.59

Ultra-pasteurized. Sweetened. No artificial flavors or sweeteners. No artificial growth hormone (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated & non-rBST-treated cows. All milk contains the natural-occurring growth BST).

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 Ounce
Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 OunceOpen product description
$3.59 was $4.49$0.55/oz

Roma Pizza, Original, 3 Meat, 11 Inch, 12.68 Ounce, $3.99

Reach for a Roma! Made with real cheese. Calcium propionate added to maintain freshness of crust. Pepperoni, sausage and hamburger. US inspected and passed by Department of Agriculture. Visit our website! www.bernatellos.com.

Roma Pizza, Original, 3 Meat, 11 Inch, 12.68 Ounce
Roma Pizza, Original, 3 Meat, 11 Inch, 12.68 OunceOpen product description
$3.99 was $5.39$0.31/oz

Roma Pizza, Original, Bacon Cheeseburger, 11 Inch, 12.1 Ounce, $3.99

Reach for a Roma! Made with real cheese. Calcium propionate added to maintain freshness of crust. US inspected and passed by Department of Agriculture. Visit our website! www.bernatellos.com.

Roma Pizza, Original, Bacon Cheeseburger, 11 Inch, 12.1 Ounce
Roma Pizza, Original, Bacon Cheeseburger, 11 Inch, 12.1 OunceOpen product description
$3.99 was $5.39$0.33/oz

Ruffles Potato Chips, Original, Party Size, 13 Ounce, $6.59

Ruffles have rrridges. Take a little chip down memory lane. The O.G. of rrridges. Now in the O.G. bag but with the same crunchy, zigzag-y taste you love. Available at the store where you picked these up!

Ruffles Potato Chips, Original, Party Size, 13 Ounce
$3.99 each with My Cub Rewards
Spend $25 Save $5 with My Cub Rewards
Ruffles Potato Chips, Original, Party Size, 13 OunceOpen product description
$6.59$0.51/oz

Sara Lee Sara Lee Honey Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce, $3.69

Bring sweetness to family moments with Sara Lee Honey Wheat Bread. They’ll love the delicious taste that comes from pure golden honey added to our classic wheat. Baked with the goodness you expect; Honey Wheat is a family favorite.

Sara Lee Sara Lee Honey Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce
Sara Lee Sara Lee Honey Wheat Bread, 20 oz, 20 OunceOpen product description
$3.69 was $4.49$0.18/oz

Heinz Roasted Turkey Gravy, 12 Ounce, $1.99

Heinz HomeStyle Roasted Turkey Gravy enhances your family's favorite meals with classic turkey flavor. This tasty gravy is made with real ingredients, including turkey broth, to deliver the smooth texture and tangy taste you love. This turkey gravy contains no preservatives. Use this homestyle gravy to make any meat and potatoes family dinner more enjoyable. Pour this delicious gravy over mashed potatoes, serve it alongside Thanksgiving dinner, pour it over stuffed turkey breast or add some extra flavor to turkey legs. Simply microwave the gravy in a microwave-safe container for about 3 minutes for easy heating. Refrigerate each 12 ounce jar after opening.

Heinz Roasted Turkey Gravy, 12 Ounce
Heinz Roasted Turkey Gravy, 12 OunceOpen product description
$1.99 was $3.49$0.17/oz

Ball Park Ball Park White Hamburger Buns, 8 count, 15 oz, 15 Ounce, $3.69

An American favorite! Weekend forecast: fun ahead! No high fructose corn syrup. The only buns worthy of the Ball Park name, Ball Park Buns know how to deliver supreme flavor to any meal. Our bakery-fresh taste and soft texture bring out the best in whatever you're cookin'. So when you expect big flavor, you can count on an American-favorite bun. TerraCycle: Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Ball Park Ball Park White Hamburger Buns, 8 count, 15 oz, 15 Ounce
Ball Park Ball Park White Hamburger Buns, 8 count, 15 oz, 15 OunceOpen product description
$3.69 was $3.99$0.25/oz

Stove Top Stuffing Mix for Turkey, 6 Ounce, $1.99

Make every family dinner something to celebrate with Stove Top Stuffing Mix for Turkey. Made with herbs, spices and real turkey broth, our stuffing mix keeps all your family members happy during a Thanksgiving meal. Although stuffing is a Thanksgiving must, you can enjoy Stove Top any time of the year. Serve by itself as a side dish to turkey or use in your recipes to help elevate any dish. Have Thanksgiving leftovers? Turn them into a delicious meal. Use stuffing, roasted turkey and gravy to create a mouthwatering sandwich. Stove Top Stuffing Mix for Turkey has a savory, buttery taste that leaves you wanting more. Each 6 oz box makes around 6 servings. Enjoy life's special moments to the fullest with Stove Top Stuffing Mix.

Stove Top Stuffing Mix for Turkey, 6 Ounce
Stove Top Stuffing Mix for Turkey, 6 OunceOpen product description
$1.99 was $3.19$0.33/oz

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?