Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

10163 items

Filter Results

Search results

Aquafina Water, Purified Drinking, 24 Each, $7.99

Water, Purified Drinking

2 for $11
Aquafina Water, Purified Drinking, 24 Each
Aquafina Water, Purified Drinking, 24 Each
Open Product Description
$7.99
was $7.99
$0.33 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 12th - May 27th

Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each, $8.49

Soda. Pop. Soft drink. Sparkling beverage. Whatever you call it, nothing compares to the refreshing, crisp taste of Coca-Cola Original Taste, the delicious soda you know and love. Enjoy with friends, on the go or with a meal. Whatever the occasion, wherever you are, Coca-Cola Original Taste makes life’s special moments a little bit better. Carefully crafted in 1886, its great taste has stood the test of time. Something so delicious, so unique and so familiar, it’s what makes you think “Coca-Cola” whenever you hear “soft drink.” Between that perfect taste and refreshing fizz, it’s sure to give you that “ahhh” moment whenever you want it. Coca-Cola is available in many different options in addition to Original Taste, including a variety of all-time favorite flavors like Coca-Cola Cherry and Coca-Cola Vanilla. Looking for something zero sugar or caffeine free? Then look no further than Coca-Cola Zero Sugar and Coca-Cola Caffeine Free. Whatever you’re looking for in a soda, there’s a Coca-Cola to satisfy your taste buds. Every sip, every “ahhh,” every smile—find that feeling with Coca-Cola Original Taste. Best enjoyed ice-cold for maximum refreshment. Grab a Coca-Cola Original Taste, take a sip and find your “ahhh” moment. Enjoy Coca-Cola Original Taste.

Buy 2 Get 2 FREE
Coca-Cola  Soda Soft Drink, 12 Each
Coca-Cola Soda Soft Drink, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Cub Beef Stew, 1 Pound, $6.99 avg/ea

Beef Stew

Cub Beef Stew, 1 Pound
Cub Beef Stew, 1 Pound
Open Product Description
$6.99 avg/ea
was $7.99 avg/ea
$6.99/lb
Final cost based on weight

Cub Beef Top Sirloin Steak, 1 Pound, $7.99 avg/ea

Beef Top Sirloin Steak

Cub Beef Top Sirloin Steak, 1 Pound
Cub Beef Top Sirloin Steak, 1 Pound
Open Product Description
$7.99 avg/ea
was $7.99 avg/ea
$7.99/lb
Final cost based on weight

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound, $14.81 avg/ea

Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack

Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Cub Boneless Skinless Chicken Breasts Family Pack, 4.5 Pound
Open Product Description
$14.81 avg/ea
was $17.96 avg/ea
$3.29/lb
Final cost based on weight

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce, $3.50

0 calories per bottle. Purified by reverse osmosis. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Cub Drinking Water, Purified, 24 Pack, 16.9 Fluid ounce
Open Product Description
$3.50
was $3.99
$0.21/fl oz

Cub Eggs, Large, 12 Each, $2.19

Eggs, Large

2 For $3
Cub Eggs, Large, 12 Each
Cub Eggs, Large, 12 Each
Open Product Description
$2.19
was $2.19
$0.18 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 17th - May 19th

Cub Spring Water, Natural, 24 Pack, 24 Each, $3.50

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 24 Pack, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 24 Pack, 24 Each
Open Product Description
$3.50
was $3.99
$0.15 each

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound, $23.97 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Open Product Description
$23.97 avg/ea
was $26.97 avg/ea
$7.99/lb
Final cost based on weight

Cub USDA Choice Boneless Beef, Ribeye Steak Value Pack, 2.25 Pound, $31.48 avg/ea

USDA Choice Boneless Beef, Ribeye Steak Value Pack

Cub USDA Choice Boneless Beef, Ribeye Steak Value Pack, 2.25 Pound
Cub USDA Choice Boneless Beef, Ribeye Steak Value Pack, 2.25 Pound
Open Product Description
$31.48 avg/ea
was $42.73 avg/ea
$13.99/lb
Final cost based on weight

Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Each, $8.49

Crisp, cold and reliable, this is the one and only Diet Coke —your everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether you’re looking for a tasty way start to your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Diet Coke always hits the spot. Alongside meals, celebrations or just your friends in your backyard, at any time of day. In fact, it’s basically a friend itself. Because it’s the best kind of familiar, and something you never have to second guess. You trust it, and it’s always there for you whenever you want it. Diet Coke also comes in a caffeine-free option. And if you’re looking to excite your taste buds even more, there’s a host of different flavors to satisfy. Really, it’s the diet cola you know you can turn to, no matter what you’re looking for. So when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and it’s incredibly refreshing. Always.

Buy 2 Get 2 FREE
Diet Coke  Soda Soft Drink, 12 Each
Diet Coke Soda Soft Drink, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce, $3.50

Sunflower Crunch Chopped Salad Kit

Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce
Dole Sunflower Crunch Chopped Salad Kit, 12.2 Ounce
Open Product Description
$3.50
was $5.29
$0.29/oz

Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce, $7.29

Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size

$3.98 each when you buy 2
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Doritos Tortilla Chips, Nacho Cheese Flavored, Party Size, 14.5 Ounce
Open Product Description
$7.29
was $7.29
$0.50/oz
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 12th - May 27th

Fresh Hass Avocado, 1 Each, $1.25

Rich in healthy monounsaturated fats, avocados are a great source of vitamins C, E, K, and B-6, as well as folate and potassium. So why wait? Grab a few avocados today and elevate your meals with this nutritious and delicious superfood.

Fresh Hass Avocado, 1 Each
Fresh Hass Avocado, 1 Each
Open Product Description
$1.25
was $1.99

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound, $1.50

Mini Peeled Carrots

Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound
Fresh Mini Peeled Carrots, 1 Pound
Open Product Description
$1.50
was $1.99
$1.50/lb

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound, $2.99/lb

On the Vine Red Tomatoes

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Open Product Description
$2.99/lb
was $3.99/lb
$2.99/lb
Final cost based on weight

Fresh Strawberries, 16 Ounce, $3.00

Grown with care and picked at the peak of ripeness, these strawberries are sure to satisfy your cravings for something sweet and delicious. Whether you enjoy them on their own or as part of a recipe, our strawberries are a versatile and tasty treat that everyone will love.

Fresh Strawberries, 16 Ounce
Fresh Strawberries, 16 Ounce
Open Product Description
$3.00
was $3.99
$0.19/oz

Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce, $4.99

Gluten free. Since 1891. BHA, BHT, with citric acid added to help protect flavor. Pizza appetizers & more. Pillow pack. U.S. Inspected and passed by Department of Agriculture. www.hormelnatural.com. Visit www.hormelnatural.com 1-800-523-4635. All packaging elements are proprietary trade dress of Hormel Foods, LLC. Zip pak. Reseable packaging. THINK IT UP MAKE IT UP™ PEP IT UP!® with HORMEL® Pepperoni. The same irresistible taste that everyone loves, they are a family-friendly favorite with 5g of protein in every serving! Each delicious slice is made with beef and pork. HORMEL® Pepperoni tastes great on top of pizza, inside of sandwiches, or as a convenient schooltime snack for your kids' lunchboxes, and do not require refrigeration until opened.

Buy 5, Save $5
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Gluten Free
Hormel Pepperoni, Original, 6 Ounce
Open Product Description
$4.99
was $5.99
$0.83/oz
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 12th - May 21st

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $4.50

Natural Spring Water

Save $5.00 on your Online Order when you buy $25 of these participating items in a single transaction
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Open Product Description
$4.50
was $6.19
$0.19 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - Jun 1st

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each, $4.49

Per 1 Roll Serving: 90 calories; 1 g sat fat (6% DV); 80 mg sodium (3% DV); 5 g sugars. No trans fats. Est. 1950. Hilo, Hawaii. Original recipe. Our story. Back in the 1950 s In Hilo, Hawaii, a man named Robert R. Taira had a passion for baking. He worked tirelessly to create a bread that was soft, sweet and irresistible. After years of making his bread in Hawaii, Robert decided to expand to the mainland. Today, the Taira family continues his legacy of creating irresistible products made with Aloha Spirit and enjoyed by millions. Mahalo, The Taira Family. No high fructose corn syrup. No artificial dyes. www.kingshawaiian.com. Check us out on Facebook and Pinterest. Facebook. Pinterest. SmartLabel. Visit us online at: www.kingshawaiian.com. If you have any questions or comments, please email us at: khcares(at)kingshawaiian.com. Consumer Care: (877) My-KHCares(877) 695-4227. Try something new! Use our rolls to make sliders, money bread or even pizza crust! For additional inspiration and to learn about our other products (like hot dog buns and mini sub rolls), go to kingshawaiian.com/recipes. Recyclable package. Product of USA.

King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
King's Hawaiian Rolls, Hawaiian Sweet, Original, 12 Each
Open Product Description
$4.49
was $4.99
$0.37 each

Kraft American Cheese Slices, 16 Each, $4.99

Delicious any way you square it, Kraft Singles American Cheese Slices deliver the classic American taste and irresistible melt that take your favorite foods to the next level. Made with real milk and no artificial flavors or preservatives, our sliced cheese has a mild, savory flavor and smooth, creamy texture that’s perfectly melty. Our simple squares are ideal for more than just grilled cheese. Try adding Kraft Singles to your breakfast sandwich, burger or tuna melt. Transform steak and bread into a Philly cheesesteak, put a twist on ramen or turn plain fries into ooey gooey cheese fries. When you’re craving classic comfort food, add America's favorite square to your mac and cheese for a simple joy that’s sure to make you smile. Each cheese slice comes individually wrapped for convenience, so you can stack and snack any time. Kraft Singles contain 50 calories and 3 grams of protein per serving. For optimal creamy goodness, keep our pack of 16 cheese slices refrigerated.

2 for $5
Kraft American Cheese Slices, 16 Each
Kraft American Cheese Slices, 16 Each
Open Product Description
$4.99
was $4.99
$0.31 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 12th - May 27th

Kraft Original Macaroni & Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 Ounce, $1.79

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner Cup is easy and ready in just minutes. Kids and adults love the delicious taste and creamy texture of macaroni pasta with cheesy goodness. This easy mac and cheese cup includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix so you have everything you need to make a delicious quick mac and cheese by just adding water. With no artificial preservatives or flavors and no artificial dyes, our microwave macaroni and cheese cup always makes a great single-serve mac and cheese option. Preparing this 2.05 ounce microwave cup is a breeze. Just combine the pasta with water up to the fill line in the cup, microwave for 3.5 minutes and stir in the cheese sauce mix. Now everyone can have Kraft Macaroni and Cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 Ounce
Open Product Description
$1.79
was $2.19
$0.87/oz

Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound, $3.69

English Muffin Toasting Bread

Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound
Master English Muffin Toasting Bread, 1 Pound
Open Product Description
$3.69
was $4.29
$3.69/lb

Miracle Whip Mayo-like Dressing, for a Keto and Low Carb Lifestyle, 30 Fluid ounce, $5.49

Miracle Whip Original Mayo-like Dressing delivers the perfect fusion of flavors with a bold, tangy taste that is unlike anything else you've ever had. As a spread similar-tasting to mayonnaise, Miracle Whip is known for kicking sandwiches up a notch. Try out our versatile ingredient that can be used to make tangy salad dressings and even chocolate cakes for a finger-licking adventure. Miracle Whip contains fewer calories and fat than Kraft Mayonnaise and is also keto friendly, and great for those living a low carb lifestyle. Our product contains 40 calories and 3.5g fat per serving, Kraft Mayonnaise contains 90 calories and 10g fat per serving. Try some Miracle Whip coleslaw, or blend in some honey and mustard to use it as a dipping sauce for chicken. Each squeeze bottle should be stored in the refrigerator after opening.

Miracle Whip Mayo-like Dressing, for a Keto and Low Carb Lifestyle, 30 Fluid ounce
Miracle Whip Mayo-like Dressing, for a Keto and Low Carb Lifestyle, 30 Fluid ounce
Open Product Description
$5.49
was $8.99
$0.18/fl oz

Mountain Dew Soda 6pk, 6 Each, $5.99

Mtn Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste. The original, the one that started it all…Mtn Dew.

Spend $25 Save $5
Mountain Dew Soda 6pk, 6 Each
Mountain Dew Soda 6pk, 6 Each
Open Product Description
$5.99
$1.00 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 17th - May 19th

Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each, $8.49

Mtn Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste.

Buy 2 Get 2 FREE
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Mtn Dew Soda, Citrus, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each, $8.49

Soda, Diet

Buy 2 Get 2 FREE
Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
Open Product Description
$8.49
was $8.49
$0.71 each
With My Cub Rewards
Offer Valid: May 19th - May 27th

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.50 avg/ea

Cub's Cake Donuts are fluffy, moist, and sure to satisfy your sweet cravings in an instance. These donuts are fried to perfection ensuring a soft and tender texture that melts in your mouth with every bite. Our cake donuts come in a variety of flavors so let your shopper know your preference or let us pick for you! Wether it's for breakfast, a snack, or a dessert, Cub Cake Donuts are the ultimate treat that will leave you craving for more

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Open Product Description
$1.50 avg/ea
was $2.00 avg/ea
$2.99/lb
Final cost based on weight

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each, $3.49

This succulent fruit is known for its vibrant orange flesh and sweet, tropical flavor. Perfectly ripe and bursting with goodness, our cantaloupes are a delightful treat for any occasion.

Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Produce Cantaloupe, Large, 1 Each
Open Product Description
$3.49
was $3.99

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound, $5.99

Clementine's, Bagged

Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Produce Clementine's, Bagged, 3 Pound
Open Product Description
$5.99
was $6.99
$2.00/lb
Can't find what you're looking for?