Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

$4.99 delivery and free pickup May 29-Labor Day
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

8395 items

Search results

Dole Baby Spinach, 5 Ounce, $4.49

Preservative free. Thoroughly washed. The perfect salad.

Dole Baby Spinach, 5 Ounce
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Dole Baby Spinach, 5 OunceOpen product description
$4.49$0.90/oz

Dole Chopped Kit, Sunflower Crunch, 12.2 Ounce, $3.99

Thoroughly washed. Sunflower Crunch combines green leaf lettuce, cabbage, and kale with bacon, sunflower seeds, carrots, green onions and Dole's Sweet Onion and Citrus Dressing for a true summer delight.

Dole Chopped Kit, Sunflower Crunch, 12.2 Ounce
Dole Chopped Kit, Sunflower Crunch, 12.2 OunceOpen product description
$3.99 was $4.99$0.33/oz

Dole Salad Kit, Chopped, Caesar, 1 Each, $3.99

Salad & Toppings Net Wt: 8.3 oz (235 g). Dressing Net: 2.4 fl oz (72 ml). Total Net Wt: 10.8 oz (307 g). Romaine lettuce. Parmesn. Garlic crouton crumbles. Caesar Dressing. Black pepper. Quinoa. Satisfaction guarantee. dole.com. Facebook. Twitter, Pinterest. Instagram. Connect! (hashtag)Dole. Questions? Comments? Visit Dole.com or call us at 1-800-356-3111. Hungry for more? Visit Dole.com for dozens of great recipe ideas!

Dole Salad Kit, Chopped, Caesar, 1 Each
Dole Salad Kit, Chopped, Caesar, 1 EachOpen product description
$3.99 was $4.99

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 Ounce, $4.79

43% less fat than whole ultra-filtered milk (4.5 g vs 8 g per serving). 50% less sugar than regular milk. 13 g high quality protein per serving. 9 essential nutrients. From cows not treated with rBST (FDA states: no significant difference has been shown between milk from cows treated and not treated with rBST growth hormones). Lactose free. Learn our story. fairlife.com. Our Promise: We are dairy farmers who believe in better. From our farm in Fair Oaks, Indiana, along with all of our family farm partners, we started Fairlife to provide high quality real milk filtered for wholesome nutrition from farms where we take exceptional care at every step. Extraordinary care for our cows. High milk quality standards. Traceability back to our own farms. Pursuit of sustainable farming. - Mike & Sue McCloskey, Fairlife co-founders, dairy farmers. Real. Recycle me. Remove label before recycling. It's simple! Our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein & calcium while filtering out much of the natural sugar. That allows us to bottle only delicious nutrient-rich ultra-filtered milk to fuel your busy life. Enjoy! Fairlife 2% per Serving: 13 g protein; 6 g sugar; 375 mg calcium; no lactose. Regular Milk per Serving: 8 g protein; 12 g sugar; 276 mg calcium; lactose. Almond Milk (Compared to the leading brand of Almond Milk) per Serving: 1 g protein; 7 g sugar; 451 mg calcium; no lactose. Let's chat! 855-Livefair. Homogenized, pasteurized, grade A.

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 Ounce
Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 OunceOpen product description
$4.79 was $4.99$0.09/oz

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, Reduced Fat, Chocolate, 2%, 52 Fluid ounce, $4.79

Contains 9 essential nutrients. Workout recovery by Fairlife. Soft filters concentrate our milk's goodness, like protein & calcium while filtering out half of the natural sugars. From farm to bottle, our system allows us to trace our milk back to the farms from which it came. We strive to deliver quality every step of the way. Sip, drink & chug ultra-filtered milk enjoy!. Homogenized, Pasteurized. We don’t use rBST, but you deserve the whole story! Learn more at fairlife.com. No artificial growth hormones (FDA states: no significant difference has been shown between milk from cows treated and not treated with rBST growth hormones).

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, Reduced Fat, Chocolate, 2%, 52 Fluid ounce
Fairlife Milk, Ultra-Filtered, Reduced Fat, Chocolate, 2%, 52 Fluid ounceOpen product description
$4.79 was $4.99$0.09/fl oz

Hellmanns Mayonnaise, 30 Ounce, $5.99

Real mayonnaise. Made with 100% cage-free eggs. Per 1 Tbsp Serving: 90 calories; 1.5 g sat fat (8% DV); 90 mg sodium (4% DV); 0 g total sugars. Contains 680mg ALA per serving, which is 43% of the 1.6g daily value of ALA. See nutrition information for fat and saturated fat content. Gluten free. Excellent source of omega 3 ALA. Est. 1913. Real taste. Less waste. You may notice our jars are slightly darker. It's the same great mayonnaise you love, not in a 100% recycled plastic jar. Known as best foods West of the Rockies. For over 100years, Hellmann's has been committed to using real, simple ingredients to craft the highest quality mayonnaise. We are committed to sourcing our oils sustainably. Richard Hellmann. Bring out the best. Quality of this product is guaranteed. Learnaboutmyfood.com. Hellmanns.com/BlueRibbonQuality. Discover more at Learnaboutmyfood.com. Something to tell us? Please call 1-800-418-3275. Learn more at Hellmanns.com/BlueRibbonQuality. Jar made from 100% recycled plastic. Rinse & replace lid. Plastic jar. how2recycle.info.

Hellmanns Mayonnaise, 30 Ounce
Hellmanns Mayonnaise, 30 OunceOpen product description
$5.99 was $6.69$0.20/oz

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each, $5.79

Natural Spring Water

Ice Mountain Natural Spring Water, 24 Each
Ice Mountain Natural Spring Water, 24 EachOpen product description
$5.79 was $6.19$0.24 each

Jimmy Dean Bacon, Premium, Applewood Smoked, 12 Ounce, $3.00

Wake up to the rich, smoky taste of Jimmy Dean Applewood Smoked Bacon. Thicker cut for bold but balanced flavor, our bacon has 8 grams of protein per serving to help give more power to your morning. Simply cook and add onto an egg-and-cheese sandwich to kick off your day with a protein-filled meal. Each package includes 12 oz. of Applewood Smoked Bacon. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine onâ„¢.

Jimmy Dean Bacon, Premium, Applewood Smoked, 12 Ounce
Gluten Free
Jimmy Dean Bacon, Premium, Applewood Smoked, 12 OunceOpen product description
$3.00 was $7.99$0.25/oz

Jimmy Dean Bacon, Premium, Hickory Smoked, 12 Ounce, $3.00

Start your morning off right with the delicious taste of Jimmy Dean Hickory Smoked Bacon. Thicker cut for bold but balanced flavor, our bacon has 8 grams of protein per serving to help give more power to your morning. Simply cook and serve with scrambled eggs and toast for a traditional breakfast. Each package includes 12 oz. of Hickory Smoked Bacon. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine onâ„¢.

Jimmy Dean Bacon, Premium, Hickory Smoked, 12 Ounce
Gluten Free
Jimmy Dean Bacon, Premium, Hickory Smoked, 12 OunceOpen product description
$3.00 was $7.99$0.25/oz

Jimmy Dean Pork Sausage, Hot, Premium, 16 Ounce, $5.99

Pork Sausage, Hot, Premium

Jimmy Dean Pork Sausage, Hot, Premium, 16 Ounce
Gluten Free
Jimmy Dean Pork Sausage, Hot, Premium, 16 OunceOpen product description
$5.99 was $6.99$0.37/oz

Jimmy Dean Pork Sausage, Premium, Regular, 16 Ounce, $5.99

Wake up and spread the awesome with Jimmy Dean Pork Breakfast Sausage. Made with premium pork, seasoned to perfection with our signature blend of spices, this savory sausage has 10 grams of protein per serving to give you more fuel to power your day. Simply cook and serve with eggs and toast for a traditional breakfast or with pancakes and maple syrup for brunch. Includes one 16 ounce fresh sausage roll. Use or freeze within 7 days of opening. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine onâ„¢.

Jimmy Dean Pork Sausage, Premium, Regular, 16 Ounce
Gluten Free
Jimmy Dean Pork Sausage, Premium, Regular, 16 OunceOpen product description
$5.99 was $6.99$0.37/oz

Just Bare Boneless Skinless Breast Fillets, 18 Ounce, $4.99

Our fresh, hand-trimmed chicken breast fillets are minimally processed to ensure quality and sustainability. One of our most popular cuts of chicken, these fillets offer versatility, great taste, and are sure to be a go-to favorite for a variety of recipes. Just like you, Just Bare® cares about what you feed your family. Our mission is simple: All you need. Nothing you don’t.™ We understand life is busy. Between soccer games, school, workouts, work, and the never-ending to-do-list, providing a healthy meal can be tough. We’ve got you.

Just Bare Boneless Skinless Breast Fillets, 18 Ounce
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Just Bare Boneless Skinless Breast Fillets, 18 OunceOpen product description
$4.99 was $8.99$0.28/oz

Kemps Sour Cream, 1 Pound, $2.00

Always fresh, always creamy. Kemps sour cream is perfect for richer dips, tastier salad dressings and moister cakes. Because when you’re the one bringing tasty treats on game day, you don’t settle for runner up. All proceeds go to dairy farmers and their families.

Kemps Sour Cream, 1 Pound
Kemps Sour Cream, 1 PoundOpen product description
$2.00 was $2.99$2.00/lb

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.39

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 OunceOpen product description
$1.39 was $1.49$0.19/oz

Margherita Hard Salami, 1 Pound, $6.99/lb

Hard Salami

Margherita Hard Salami, 1 Pound
$6.99 with My Cub Rewards
Margherita Hard Salami, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$6.99/lb was $7.99/lb$6.99/lb

Mountain Dew Soda 6pk, 6 Each, $4.00

Mtn Dew exhilarates and quenches with its one of a kind, bold taste. The original, the one that started it all…Mtn Dew.

Mountain Dew Soda 6pk, 6 Each
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Mountain Dew Soda 6pk, 6 EachOpen product description
$4.00 was $5.69$0.67 each

Mtn Dew Soda, 12 Each, $8.49

The tennessee original. Since 1940. See unit container for manufacturer's identity. Georgia loves. Please recycle.

Mtn Dew Soda, 12 Each
3 For $15 When You Buy 3 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, 12 EachOpen product description
$8.49 was $7.99$0.71 each

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each, $8.49

Per Can: 0 calories; 0 g sat fat (0% DV); 50 mg sodium (2% DV); 0 g total sugars. Low calorie Dew. Caffeine Content: 54 mg/12 fl oz. Georgia loves Mtn Dew. mountaindew.com. Please recycle.

Mtn Dew Soda, Diet, 12 Each
3 For $15 When You Buy 3 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, Diet, 12 EachOpen product description
$8.49 was $7.99$0.71 each

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $4.00

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$4.00 was $5.69$0.67 each

Produce Apple, Cosmic Crisp, 0.5 Pound, $1.00 avg/ea

Apple, Cosmic Crisp

Produce Apple, Cosmic Crisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Cosmic Crisp, 0.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.00 avg/ea was $1.50 avg/ea$1.99/lb

Produce Green Bell Pepper, 1 Each, $1.49

Green Bell Pepper

Produce Green Bell Pepper, 1 Each
$0.88 each with My Cub Rewards
Produce Green Bell Pepper, 1 EachOpen product description
$1.49

Produce Red Bell Pepper, 1 Each, $1.67

Red Bell Pepper

Produce Red Bell Pepper, 1 Each
$0.88 each with My Cub Rewards
Produce Red Bell Pepper, 1 EachOpen product description
$1.67 was $1.99

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each, $0.99

Hass Avocado

Produce Ripe and Ready Avocado, 1 Each
Produce Ripe and Ready Avocado, 1 EachOpen product description
$0.99 was $1.99

Produce Zucchini Squash, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Zucchini Squash

Produce Zucchini Squash, 1 Pound
Produce Zucchini Squash, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Extra Creamy, 6.5 Ounce, $3.59

No artificial growth hormone (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated & non-rBST-treated cows. All milk contains the natural-occurring growth BST).

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Extra Creamy, 6.5 Ounce
Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Extra Creamy, 6.5 OunceOpen product description
$3.59 was $4.49$0.55/oz

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 Ounce, $3.59

Ultra-pasteurized. Sweetened. No artificial flavors or sweeteners. No artificial growth hormone (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated & non-rBST-treated cows. All milk contains the natural-occurring growth BST).

Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 Ounce
Reddi Wip Dairy Whipped Topping, Original, 6.5 OunceOpen product description
$3.59 was $4.49$0.55/oz

RITZ Original Crackers, 13.7 Ounce, $4.39

RITZ Original Crackers have a rich, buttery flavor that's perfect for pairing, topping or enjoying on its own. Whether it’s a formal event or a gathering of friends, these tasty round crackers are an ideal snack food, appetizer or quick meal for any occasion. RITZ salted crackers have a classic taste to provide a creative canvas to pair with any variety of toppings. Take your picnic to the next level by making RITZ pulled pork bites, topped with coleslaw, barbecue pork and a slice of jalapeno, or layer peanut butter, jelly or both between two crispy RITZ snack crackers for a special lunch treat. RITZ crackers are delicious all on their own too, so keep them on your shelf of salty snack food for an easy anytime treat. Each 13.7 ounce box contains individually wrapped sleeves of crackers to lock in freshness and flavor.

RITZ Original Crackers, 13.7 Ounce
RITZ Original Crackers, 13.7 OunceOpen product description
$4.39 was $4.79$0.32/oz

Signature Ham off the Bone, 1 Pound, $7.99/lb

Ham off the Bone

Signature Ham off the Bone, 1 Pound
Signature Ham off the Bone, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.99/lb was $8.99/lb$7.99/lb

Signature Honey Cured Ham, 1 Pound, $7.99/lb

Honey Cured Ham

Signature Honey Cured Ham, 1 Pound
Signature Honey Cured Ham, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.99/lb was $8.99/lb$7.99/lb

Signature Virginia Ham, 1 Pound, $7.99/lb

Virginia Ham

Signature Virginia Ham, 1 Pound
Signature Virginia Ham, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.99/lb was $8.99/lb$7.99/lb

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?