Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

$4.99 delivery and free pickup May 29-Labor Day
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

8865 items

Search results

Essential Everyday Cheese, Parmesan, Fancy Cut, 6 Ounce, $2.00

Per 1/4 Cup: 120 calories; 5 g sat fat (25% DV); 480 mg sodium (21% DV); 0 g total sugars. Resealable. Great Products: At a price you'll love - that's essential everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Cheese, Parmesan, Fancy Cut, 6 Ounce
Essential Everyday Cheese, Parmesan, Fancy Cut, 6 OunceOpen product description
$2.00 was $2.79$0.33/oz

Essential Everyday Corn, Super Sweet, 16 Ounce, $1.50

Per 2/3 Cup: 80 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 8 g total sugars. Ready to cook. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. essentialeveryday.com. Product of USA.

Essential Everyday Corn, Super Sweet, 16 Ounce
Essential Everyday Corn, Super Sweet, 16 OunceOpen product description
$1.50 was $1.67$0.09/oz

Essential Everyday Flour, All-Purpose, 5 Pound, $2.49

Per 1/4 Cup: 110 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 1 g total sugars. Enriched. Bleached. Pre-Sifted. Great products at a price you'll love - that’s Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We’re so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% Quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. 877-932-7948 www.essentialeveryday.com. Product of USA.

Essential Everyday Flour, All-Purpose, 5 Pound
Essential Everyday Flour, All-Purpose, 5 PoundOpen product description
$2.49 was $2.99$0.50/lb

Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 Ounce, $7.99

Per 4 oz Serving: 120 calories; 0.5 g sat fat (3% DV); 210 mg sodium (9% DV); 0 g sugars. Individually frozen. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Inspected for wholesomeness by US Department of Agriculture. essentialeveryday.com Chicken was watched and raised in the USA.

Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 Ounce
Essential Everyday Chicken, Breasts, with Rib Meat, Boneless, Skinless, 48 OunceOpen product description
$7.99 was $10.99$0.17/oz

Essential Everyday Green Beans, French Style, 16 Ounce, $1.50

Per 1 Cup: 30 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 3 g total sugars. Ready to cook. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. essentialeveryday.com. Product of USA.

Essential Everyday Green Beans, French Style, 16 Ounce
Essential Everyday Green Beans, French Style, 16 OunceOpen product description
$1.50 was $1.67$0.09/oz

Essential Everyday Cheese, Shard Cheddar, Classic Cut, 8 Ounce, $2.00

Per 1/4 Cup: 110 calories; 6 g sat fat (30% DV); 180 mg sodium (6% DV); 0 g total sugars. Great Products at a Price You'll Love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. 877-932-7948 essentialeveryday.com. For additional recipes, visit www.essentialeverday.com.

Essential Everyday Cheese, Shard Cheddar, Classic Cut, 8 Ounce
Essential Everyday Cheese, Shard Cheddar, Classic Cut, 8 OunceOpen product description
$2.00 was $2.79$0.25/oz

Essential Everyday Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut, 8 Ounce, $2.00

Colby & monterey jack cheeses. Per 1/4 Cup: 110 calories; 5 g sat fat (25% DV); 170 mg sodium (7% DV); 0 g total sugars. Resealable. Great Products: At a price you'll love - that's essential everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut, 8 Ounce
Essential Everyday Cheese Blend, Colby Jack, Classic Cut, 8 OunceOpen product description
$2.00 was $2.79$0.25/oz

Essential Everyday 100% Juice, Apple, 64 Fluid ounce, $1.99

From concentrate with added ingredient. Pasteurized.

Essential Everyday 100% Juice, Apple, 64 Fluid ounce
Essential Everyday 100% Juice, Apple, 64 Fluid ounceOpen product description
$1.99 was $2.69$0.03/fl oz

Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce, $3.69

When toasted, Baking Master English Muffin Toasting bread crisps perfectly on the outside with a deliciously chewy texture you can't resist. Our unique English Muffin Toasting bread perfectly cradles pools of melted butter, jelly or your favorite spread, just like an English muffin! Terracycle: Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce
Baking Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 OunceOpen product description
$3.69 was $4.29$0.23/oz

Cheez-It Cheese Crackers, Original, 7 Ounce, $2.99

Make snack time more fun with Cheez-It Original Baked Snack Crackers, bite-size cheese crackers that are baked to crispy perfection. Cheez-It Baked Snack Crackers are the real deal - made with 100% real cheese that's been carefully aged for a yummy, irresistible taste that's bursting with real cheese goodness in every crunchy bite. Each perfect square crisp is loaded with bold cheesy flavor that hits your taste buds with every delicious mouthful. A baked snack, Cheez-It crackers are perfect for game time, party spreads, school lunches, late-night snacking and more - the cheesy options are endless. Go ahead and enjoy your favorite cheese bite. You'll love the one-of-a-kind flavor of real cheese in every tasty handful of Cheez-It Original Baked Snack Crackers.

Cheez-It Cheese Crackers, Original, 7 Ounce
Cheez-It Cheese Crackers, Original, 7 OunceOpen product description
$2.99 was $3.59$0.43/oz

Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce, $11.97

80/20 Ground Beef Chub

Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 Ounce
Cub 80/20 Ground Beef Chub, 48 OunceOpen product description
$11.97 was $14.99$0.25/oz

Cub Beef Stew, 1 Pound, $7.49 avg/ea

Beef Stew

Cub Beef Stew, 1 Pound
Cub Beef Stew, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$7.49 avg/ea was $7.99 avg/ea$7.49/lb

Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound, $9.99/lb

Fresh Atlantic Salmon Fillets

Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 Pound
Cub Fresh Atlantic Salmon Fillets, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$9.99/lb was $13.99/lb$9.99/lb

Cub New York Strip Steak, 0.75 Pound, $12.74 avg/ea

New York Strip Steak

Cub New York Strip Steak, 0.75 Pound
Cub New York Strip Steak, 0.75 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$12.74 avg/ea was $13.49 avg/ea$16.99/lb

Cub Pork Spare Ribs, 3.4 Pound, $16.29 avg/ea

Pork Spare Ribs

Cub Pork Spare Ribs, 3.4 Pound
Cub Pork Spare Ribs, 3.4 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$16.29 avg/ea was $16.97 avg/ea$4.79/lb

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99$0.17 each

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound, $23.97 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$23.97 avg/ea was $26.97 avg/ea$7.99/lb

Daisy Sour Cream, 1 Pound, $2.79

Pasteurized. Grade A. daisybrand.com.

Daisy Sour Cream, 1 Pound
Daisy Sour Cream, 1 PoundOpen product description
$2.79 was $3.59$2.79/lb

Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each, $4.00

Cola, 6 Pack

Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 Each
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Diet Pepsi Cola, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$4.00 was $6.49$0.67 each

Dole Baby Spinach, 5 Ounce, $4.49

Preservative free. Thoroughly washed. The perfect salad.

Dole Baby Spinach, 5 Ounce
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Dole Baby Spinach, 5 OunceOpen product description
$4.49$0.90/oz

Dole Chopped Kit, Sunflower Crunch, 12.2 Ounce, $3.99

Thoroughly washed. Sunflower Crunch combines green leaf lettuce, cabbage, and kale with bacon, sunflower seeds, carrots, green onions and Dole's Sweet Onion and Citrus Dressing for a true summer delight.

Dole Chopped Kit, Sunflower Crunch, 12.2 Ounce
Dole Chopped Kit, Sunflower Crunch, 12.2 OunceOpen product description
$3.99 was $4.99$0.33/oz

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 Ounce, $4.79

43% less fat than whole ultra-filtered milk (4.5 g vs 8 g per serving). 50% less sugar than regular milk. 13 g high quality protein per serving. 9 essential nutrients. From cows not treated with rBST (FDA states: no significant difference has been shown between milk from cows treated and not treated with rBST growth hormones). Lactose free. Learn our story. fairlife.com. Our Promise: We are dairy farmers who believe in better. From our farm in Fair Oaks, Indiana, along with all of our family farm partners, we started Fairlife to provide high quality real milk filtered for wholesome nutrition from farms where we take exceptional care at every step. Extraordinary care for our cows. High milk quality standards. Traceability back to our own farms. Pursuit of sustainable farming. - Mike & Sue McCloskey, Fairlife co-founders, dairy farmers. Real. Recycle me. Remove label before recycling. It's simple! Our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein & calcium while filtering out much of the natural sugar. That allows us to bottle only delicious nutrient-rich ultra-filtered milk to fuel your busy life. Enjoy! Fairlife 2% per Serving: 13 g protein; 6 g sugar; 375 mg calcium; no lactose. Regular Milk per Serving: 8 g protein; 12 g sugar; 276 mg calcium; lactose. Almond Milk (Compared to the leading brand of Almond Milk) per Serving: 1 g protein; 7 g sugar; 451 mg calcium; no lactose. Let's chat! 855-Livefair. Homogenized, pasteurized, grade A.

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 Ounce
Fairlife Milk, Ultra-Filtered, 2% Reduced Fat, 52 OunceOpen product description
$4.79 was $4.99$0.09/oz

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, Fat Free, 52 Ounce, $4.79

50% less sugar than regular milk. 13 g high quality protein per serving. 9 essential nutrients. From cows not treated with rBST (FDA states: no significant difference has been shown between milk from cows treated and not treated with rBST growth hormones). Lactose free. Learn our story. fairlife.com. Our Promise: We are dairy farmers who believe in better. From our farm in Fair Oaks, Indiana, along with all of our family farm partners, we started Fairlife to provide high quality real milk filtered for wholesome nutrition from farms where we take exceptional care at every step. Extraordinary care for our cows. High milk quality standards. Traceability back to our own farms. Pursuit of sustainable farming. - Mike & Sue McCloskey, Fairlife co-founders, dairy farmers. Real. Recycle me. Remove label before recycling. It's simple! Our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein & calcium while filtering out much of the natural sugar. That allows us to bottle only delicious nutrient-rich ultra-filtered milk to fuel your busy life. Enjoy! Fairlife Fat Free per Serving: 13 g protein; 6 g sugar; 375 mg calcium; no lactose. Regular Milk per Serving: 8 g protein; 12 g sugar; 276 mg calcium; lactose. Almond Milk (Compared to the leading brand of Almond Milk) per Serving: 1 g protein; 7 g sugar; 451 mg calcium; no lactose. Let's chat! 855-Livefair. Homogenized, pasteurized, grade A.

Fairlife Milk, Ultra-Filtered, Fat Free, 52 Ounce
Fairlife Milk, Ultra-Filtered, Fat Free, 52 OunceOpen product description
$4.79 was $4.99$0.09/oz

Fresh Asparagus, 1 Pound, $3.99 avg/ea

Asparagus

Fresh Asparagus, 1 Pound
Fresh Asparagus, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$3.99 avg/ea was $5.99 avg/ea$3.99/lb

Fresh Athena Melon, 1 Each, $4.99

Athena Melon

Fresh Athena Melon, 1 Each
Fresh Athena Melon, 1 EachOpen product description
$4.99 was $5.99

Gold'n Plump Boneless Skinless Chicken Breast, Family Pack, 3.1 Pound, $15.47 avg/ea

Boneless Skinless Chicken Breast, Family Pack

Gold'n Plump Boneless Skinless Chicken Breast, Family Pack, 3.1 Pound
Gold'n Plump Boneless Skinless Chicken Breast, Family Pack, 3.1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$15.47 avg/ea was $18.57 avg/ea$4.99/lb

Green Giant Green Giant Sliced Mushroom, 8 Ounce, $2.79

Green Giant Sliced Mushroom

Green Giant Green Giant Sliced Mushroom, 8 Ounce
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Green Giant Green Giant Sliced Mushroom, 8 OunceOpen product description
$2.79$0.35/oz

Green Giant Mushrooms, Whole, 8 Ounce, $2.79

Find delicious recipes, helpful tips & more. www.greengiantfresh.com/mushrooms. Box Tops for Education. Produce of USA.

Green Giant Mushrooms, Whole, 8 Ounce
Buy 5 Save $5 with My Cub Rewards
Green Giant Mushrooms, Whole, 8 OunceOpen product description
$2.79$0.35/oz

Jimmy Dean Bacon, Premium, Applewood Smoked, 12 Ounce, $3.00

Wake up to the rich, smoky taste of Jimmy Dean Applewood Smoked Bacon. Thicker cut for bold but balanced flavor, our bacon has 8 grams of protein per serving to help give more power to your morning. Simply cook and add onto an egg-and-cheese sandwich to kick off your day with a protein-filled meal. Each package includes 12 oz. of Applewood Smoked Bacon. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine onâ„¢.

Jimmy Dean Bacon, Premium, Applewood Smoked, 12 Ounce
Gluten Free
Jimmy Dean Bacon, Premium, Applewood Smoked, 12 OunceOpen product description
$3.00 was $7.99$0.25/oz

Jimmy Dean Bacon, Premium, Hickory Smoked, 12 Ounce, $3.00

Start your morning off right with the delicious taste of Jimmy Dean Hickory Smoked Bacon. Thicker cut for bold but balanced flavor, our bacon has 8 grams of protein per serving to help give more power to your morning. Simply cook and serve with scrambled eggs and toast for a traditional breakfast. Each package includes 12 oz. of Hickory Smoked Bacon. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine onâ„¢.

Jimmy Dean Bacon, Premium, Hickory Smoked, 12 Ounce
Gluten Free
Jimmy Dean Bacon, Premium, Hickory Smoked, 12 OunceOpen product description
$3.00 was $7.99$0.25/oz

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?