Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

free pickup and $5.49 delivery every day at every cub
1st three online orders are delivery fee free for new customers

On Sale & Recommended for YOU!

All sale items

11196 items

Filter Results

Search Results

Red Bull Energy Drink 114mg Caffeine, 12 Fluid ounce, $2.49

The original energy drink that gives you wiiings, this lightly carbonated beverage is enjoyed worldwide by fitness enthusiasts, athletes, gamers, students and travelers. A refreshing can of Red Bull makes an excellent partner for busy, active lifestyles. Each 12 fl oz can contains 114mg of caffeine per serving and 38g of sugar (comparable to sugar levels found in apple juice). It also includes Taurine, an amino acid naturally occurring in the human body, and B-group vitamins B6, B12, Niacin (B3) and Pantothenic Acid (B5). Available in 4-packs, 12-packs, 24-packs and Variety Packs. Comes in aluminum cans that can be recycled over and over. Always check can labels for the most updated product nutritional and ingredient information. Calcium and sugars values declared on labels may vary slightly depending on production locations.

Red Bull Energy Drink 114mg Caffeine, 12 Fluid ounce
Red Bull Energy Drink 114mg Caffeine, 12 Fluid ounce
Open Product Description
$2.49
$0.21/fl oz
was $3.39
Offer Valid: May 11th until May 19th

Cub Bone In Pork Riblets, 1 Pound, $3.99 avg/ea

Indulge in the savory goodness of our all-natural pork riblets, complete with the bone in for added flavor. These juicy riblets are perfect for grilling, roasting, or slow cooking to perfection. Sourced from high-quality pork, our riblets are free from artificial ingredients, making them a wholesome choice for any meal.

Buy 2 Charcoal Get $5 Off Meat with My Cub Rewards
Cub Bone In Pork Riblets, 1 Pound
Cub Bone In Pork Riblets, 1 Pound
Open Product Description
$3.99 avg/ea
$3.99/lb
Offer Valid: Apr 27th until May 13th
Final cost based on weight

Just Bare Hand-Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs, 20 Ounce, $6.99

Hand-Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs

Buy 8 Knorr Sides Get $5 off Fresh or Frozen Chicken with My Cub Rewards
Just Bare Hand-Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs, 20 Ounce
Gluten Free
Just Bare Hand-Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs, 20 Ounce
Open Product Description
$6.99
$0.35/oz
Offer Valid: May 4th until May 20th

Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart, $7.69

Per 1 Tbsp: 50 calories; 3.5 g sat fat (18% DV); 5 mg sodium (0% DV); 0 g total sugars. 36% milkfat. Ultra-pasteurized. Our Farmers Pledge: Not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST treated cows). Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Grade A. www.essentialeveryday.com. Liked it or let us make it right. That's our quality promise 877-932-7948; essentialeveryday.com. For additional recipes, visit www.essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart
Essential Everyday Heavy Whipping Cream, 36% Milkfat, 1 Quart
Open Product Description
$7.69
$7.69/qt
Offer Valid: May 4th until Jun 7th

Daisy Pure & Natural Sour Cream, 16 Ounce, $2.79

What makes Daisy America’s favorite sour cream? Every tub of Daisy's rich and cream sour cream is carefully crafted to elevate your favorite recipes. Whether it’s baked potatoes, tacos, chili, or your other favorite foods, a dollop of Daisy’s delicate and dynamic flavor makes everything taste better. The secret to delivering the signature flavor in every dollop of Daisy is one simple ingredient, cultured cream. Daisy pure & natural sour cream is free from preservatives, stabilizers, gums, thickeners, and other things that don't belong in sour cream. Do a dollop of Daisy!

Daisy Pure & Natural Sour Cream, 16 Ounce
Daisy Pure & Natural Sour Cream, 16 Ounce
Open Product Description
$2.79
$0.17/oz
was $3.59
Offer Valid: May 11th until May 19th

Sara Lee Whole Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce, $3.69

Bring delectable straight-from-the-bakery taste home to your family with Sara Lee 100% Whole Wheat Sandwich Bread. Soft, smooth and delicious, this Sara Lee sliced whole wheat bread is made with whole grains for a wholesome taste you and your family will love. This loaf of whole grain wheat bread is made with no high fructose corn syrup, no artificial colors or artificial flavors, bringing only the best whole wheat bread to you and your family. Perfect for grilled cheese sandwiches, PB&J sandwiches and more, you can count on Sara Lee 100% Whole Wheat Bread for delicious taste that even the pickiest eaters will love. Enjoy Sara Lee whole wheat sliced bread right out of the bag for convenient meals to fit your busy schedule. Give them the taste they love and the goodness you want with Sara Lee 100% Whole Wheat Sandwich Bread.

Sara Lee Whole Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce
Sara Lee Whole Wheat Bread, 20 oz, 20 Ounce
Open Product Description
$3.69
$0.18/oz
was $4.49
Offer Valid: Mar 11th until Oct 28th

Gold'n Plump Boneless Skinless Chicken Breast, 1.6 Pound, $9.58 avg/ea

Boneless Skinless Chicken Breast

Buy 8 Knorr Sides Get $5 off Fresh or Frozen Chicken with My Cub Rewards
Gold'n Plump Boneless Skinless Chicken Breast, 1.6 Pound
Gold'n Plump Boneless Skinless Chicken Breast, 1.6 Pound
Open Product Description
$9.58 avg/ea
$5.99/lb
Offer Valid: May 4th until May 20th
Final cost based on weight

Produce Pear, Bartlett, 0.4 Pound, $1.00 avg/ea

Enjoy the sweet and juicy flavor of Bartlett pears, perfect for snacking or adding to salads and desserts. These pears are known for their soft texture and delicate skin, making them a popular choice for eating fresh.

Produce Pear, Bartlett, 0.4 Pound
Produce Pear, Bartlett, 0.4 Pound
Open Product Description
$1.00 avg/ea
$2.49/lb
was $1.40 avg/ea
Offer Valid: May 11th until May 19th
Final cost based on weight

Mountain Dew Diet Soda Citrus 12 Fl Oz, 12 Count, 12 Each, $8.99

All the great, exhilarating taste of Mountain Dew, without the calories. The only diet with dew In it.

$4.49 each when you buy 4 with My Cub Rewards card
Mountain Dew Diet Soda Citrus 12 Fl Oz, 12 Count, 12 Each
Mountain Dew Diet Soda Citrus 12 Fl Oz, 12 Count, 12 Each
Open Product Description
$8.99
$0.75 each
was $8.99
Offer Valid: May 11th until May 19th

Essential Everyday Half & Half, 1 Quart, $3.99

Per 2 Tbsp: 40 calories; 2 g sat fat (10% DV); 25 mg sodium (1% DV); 1 g total sugars. Ultra-pasteurized. Our farmers pledge. Not to use artificial growth hormones (no significant difference has been shown between milk derived from rBST-treated and non-rBST-treated cows). Homogenized. Processed and packaged at plant stamped on container. Great products at a price you'll love - that's Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We're so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. Homogenized. Processed and packaged at plant stamped on container. 100% quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. Grade A. essentialeveryday.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Essential Everyday Half & Half, 1 Quart
Essential Everyday Half & Half, 1 Quart
Open Product Description
$3.99
$3.99/qt
Offer Valid: May 4th until Jun 7th

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.29

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Open Product Description
$1.29
$0.18/oz
was $2.19
Offer Valid: May 11th until May 19th

Wild Harvest Organic Hass Avocados, 4 Count, 1 Each, $7.49

Organic Hass Avocados, 4 Count

Wild Harvest Organic Hass Avocados, 4 Count, 1 Each
Wild Harvest Organic Hass Avocados, 4 Count, 1 Each
Open Product Description
$7.49
was $7.99
Offer Valid: May 9th until Jun 2nd

Cub Bakery Unsliced Twin French Bread Loaves, 1 Each, $2.49

Our twin french bread comes with two perfectly baked loaves, each boasting a crisby golden crust and soft, fluffy interior.

Cub Bakery Unsliced Twin French Bread Loaves, 1 Each
Cub Bakery Unsliced Twin French Bread Loaves, 1 Each
Open Product Description
$2.49
was $2.99
Offer Valid: May 11th until May 19th

Cub Beef Stir Fry, 1 Pound, $7.99 avg/ea

A convenient and delicious option for a quick and easy meal. Made with high-quality beef that is tender and flavorful, this stir fry is perfect for busy weeknights or whenever you're craving a savory dish. Just add your favorite vegetables and sauce, and you'll have a satisfying meal in no time.

Buy 2 Charcoal Get $5 Off Meat with My Cub Rewards
Cub Beef Stir Fry, 1 Pound
Cub Beef Stir Fry, 1 Pound
Open Product Description
$7.99 avg/ea
$7.99/lb
Offer Valid: Apr 27th until May 13th
Final cost based on weight

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack, 12 Each, $4.29

Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack, 12 Each
Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 12 Pack, 12 Each
Open Product Description
$4.29
$0.36 each
was $4.49
Offer Valid: May 4th until Jun 8th

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 3 Ounce, $0.39

Cooks in 3 minutes. American finest ramen noodle soups. Ramen noodles are versatile. Ramen noodles can be used easily as a main course or as an enhancing side dish. Please visit maruchan.com for recipe ideas. www.maruchan.com. Made in U.S.A.

Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 3 Ounce
Maruchan Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 3 Ounce
Open Product Description
$0.39
$0.13/oz
was $0.49
Offer Valid: Mar 23rd until Jun 8th

Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon, $2.29

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon
Cub Milk, Fat Free, 0.5 Gallon
Open Product Description
$2.29
$4.58/gal
Offer Valid: May 4th until Jun 7th

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 9.25 Ounce, $6.29

Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips

$2.99 each when you buy 2 with My Cub Rewards card
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 9.25 Ounce
Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 9.25 Ounce
Open Product Description
$6.29
$0.68/oz
was $6.29
Offer Valid: May 9th until May 19th

fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce, $5.79

We are driven by a simple belief: we can always make the world better. Proper nourishment allows us all to grow and thrive. At fairlife, we provide the health and vitality people need by starting with the wholesome simplicity of real cow’s milk. All our milk flows through soft filters to concentrate its goodness like protein and calcium while filtering out some of the natural sugars. Our rich and creamy fairlife Chocolate Ultra-Filtered Milk has 50% less sugar and 50% more protein than regular chocolate milk. Plus, there’s no artificial growth hormones used and it’s lactose free. So sip, drink and chug as you enjoy our delicious ultra-filtered milk.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
fairlife  2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
fairlife 2% Chocolate Ultra-Filtered Milk, Lactose Free, 52 Fluid ounce
Open Product Description
$5.79
$0.11/fl oz
was $5.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Fresh Green Beans, 1.5 Pound, $2.49/lb

These fresh green beans are a must-have for any veggie lover! Packed with nutrients and bursting with flavor, they are the perfect addition to any meal. Whether you steam them, sauté them, or toss them in a salad, these green beans will add a vibrant touch to your plate. With their crisp texture and vibrant green color, they are not only delicious but also visually appealing.

Fresh Green Beans, 1.5 Pound
Fresh Green Beans, 1.5 Pound
Open Product Description
$2.49/lb
$2.49/lb
was $3.99/lb
Offer Valid: May 11th until May 19th
Final cost based on weight

Red Bull Energy Drink 80mg Caffeine, 8.4 Fluid ounce, $2.50

The original energy drink that gives you wiiings, this lightly carbonated beverage is enjoyed worldwide by fitness enthusiasts, athletes, gamers, students and travelers. A refreshing can of Red Bull makes an excellent partner for busy, active lifestyles. Each 8.4 fl oz can contains 80mg of caffeine per serving (about the same amount as a home-brewed cup of coffee) and 27g of sugar (comparable to sugar levels found in apple juice). It also includes Taurine, an amino acid naturally occurring in the human body, and B-group vitamins B6, B12, Niacin (B3) and Pantothenic Acid (B5). Available in 4-packs, 12-packs, 24-packs and Variety Packs. Comes in aluminum cans that can be recycled over and over. Always check can labels for the most updated product nutritional and ingredient information. Calcium and sugars values declared on labels may vary slightly depending on production locations.

Red Bull Energy Drink 80mg Caffeine, 8.4 Fluid ounce
Red Bull Energy Drink 80mg Caffeine, 8.4 Fluid ounce
Open Product Description
$2.50
$0.30/fl oz
was $2.59
Offer Valid: Apr 28th until Dec 23rd

Chicken of the Sea Tuna, Chunk Light, 5 Ounce, $1.25

Wild caught. Dolphin safe. Traceable Ocean to Plate: chickenofthesea.com/trace. SeaChange (SeaChange is the sustainability strategy of our parent company, Thai Union.

Chicken of the Sea Tuna, Chunk Light, 5 Ounce
Chicken of the Sea Tuna, Chunk Light, 5 Ounce
Open Product Description
$1.25
$0.25/oz
was $1.49
Offer Valid: Apr 25th until Jun 8th

Gold'n Plump Chicken Drumsticks, Family Pack, 3.5 Pound, $4.52 avg/ea

Chicken Drumsticks, Family Pack

Buy 8 Knorr Sides Get $5 off Fresh or Frozen Chicken with My Cub Rewards
Gold'n Plump Chicken Drumsticks, Family Pack, 3.5 Pound
Gold'n Plump Chicken Drumsticks, Family Pack, 3.5 Pound
Open Product Description
$4.52 avg/ea
$1.29/lb
was $10.47 avg/ea
Offer Valid: May 11th until May 19th
Final cost based on weight

Vlasic Corn Puffs, Pickle Balls, Dill Pickle Flavored, 6.5 Ounce, $4.29

Serve up a winning combination of big crunch and bold flavor with Vlasic Pickle Balls Dill Pickle Flavored Corn Puffs. Crunch into the perfect doubles team of dill and vinegar flavor in every bite. Vlasic is a proud sponsor of the Association of Pickleball Players and created these delicious pickle flavored snacks to get in the game. When it comes to convenience, this 6.5 oz. bag rivals any other salty snacks on the court. They are also gluten free and make the perfect tasty puffed snacks to share and enjoy with the whole team. Have an absolute pickle-ball on and off the court with Vlasic Pickle Balls.

Vlasic Corn Puffs, Pickle Balls, Dill Pickle Flavored, 6.5 Ounce
Vlasic Corn Puffs, Pickle Balls, Dill Pickle Flavored, 6.5 Ounce
Open Product Description
$4.29
$0.66/oz
was $4.49
Offer Valid: Apr 19th until Jun 8th

Maruchan Instant Lunch Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 2.25 Ounce, $0.59

Fast and tasty. As a hot snack or delicious meal, anytime.

Maruchan Instant Lunch Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 2.25 Ounce
Maruchan Instant Lunch Ramen Noodle Soup, Chicken Flavor, 2.25 Ounce
Open Product Description
$0.59
$0.26/oz
was $0.79
Offer Valid: Mar 14th until Jun 8th

Royale Applewood Smoked Bacon, 12 Ounce, $4.99

Applewood Smoked Bacon

Buy 2 Charcoal Get $5 Off Meat with My Cub Rewards
Royale Applewood Smoked Bacon, 12 Ounce
Royale Applewood Smoked Bacon, 12 Ounce
Open Product Description
$4.99
$0.42/oz
Offer Valid: Apr 27th until May 13th

Kraft American Cheese Slices, 16 Each, $3.99

Delicious any way you square it, Kraft Singles American Cheese Slices deliver the classic American taste and irresistible melt that take your favorite foods to the next level. Made with real milk and no artificial flavors or preservatives, our sliced cheese has a mild, savory flavor and smooth, creamy texture that’s perfectly melty. Our simple squares are ideal for more than just grilled cheese. Try adding Kraft Singles to your breakfast sandwich, burger or tuna melt. Transform steak and bread into a Philly cheesesteak, put a twist on ramen or turn plain fries into ooey gooey cheese fries. When you’re craving classic comfort food, add America's favorite square to your mac and cheese for a simple joy that’s sure to make you smile. Each cheese slice comes individually wrapped for convenience, so you can stack and snack any time. Kraft Singles contain 50 calories and 3 grams of protein per serving. For optimal creamy goodness, keep our pack of 16 cheese slices refrigerated.

Kraft American Cheese Slices, 16 Each
Kraft American Cheese Slices, 16 Each
Open Product Description
$3.99
$0.25 each
was $4.99
Offer Valid: Mar 11th until Jun 8th

Lactaid Milk, Lactose Free, 96 Fluid ounce, $6.99

Milk, Lactose Free

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Lactaid Milk, Lactose Free, 96 Fluid ounce
Gluten Free
Lactaid Milk, Lactose Free, 96 Fluid ounce
Open Product Description
$6.99
$0.07/fl oz
Offer Valid: May 4th until Jun 7th

Miracle Whip Mayo-like Dressing, 30 Fluid ounce, $6.99

Miracle Whip Original Mayo-like Dressing delivers the perfect fusion of flavors with a bold, tangy taste that is unlike anything else you've ever had. As a spread similar-tasting to mayonnaise, Miracle Whip is known for kicking sandwiches up a notch. Try out our versatile ingredient that can be used to make tangy salad dressings and even chocolate cakes for a finger-licking adventure. Miracle Whip contains fewer calories and fat than Kraft Mayonnaise and is also keto friendly, and great for those living a low carb lifestyle. Our product contains 40 calories and 3.5g fat per serving, Kraft Mayonnaise contains 90 calories and 10g fat per serving. Try some Miracle Whip coleslaw, or blend in some honey and mustard to use it as a dipping sauce for chicken. Each squeeze bottle should be stored in the refrigerator after opening.

Miracle Whip Mayo-like Dressing, 30 Fluid ounce
Miracle Whip Mayo-like Dressing, 30 Fluid ounce
Open Product Description
$6.99
$0.23/fl oz
was $8.99
Offer Valid: Apr 21st until Jun 8th

Kemps Select Whole Milk, 0.5 Gallon, $3.29

Quality since 1914. 1-800-726-6455 www.kemps.com. From our farms to your table.

Buy 2 Family Size Oreos get $1 Off Milk with My Cub Rewards
Kemps Select Whole Milk, 0.5 Gallon
Kemps Select Whole Milk, 0.5 Gallon
Open Product Description
$3.29
$6.58/gal
Offer Valid: May 4th until Jun 7th
Can't find what you're looking for?