Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

All sale items

8225 items

Search results

Mtn Dew Soda, Diet, 24 Each, $13.99

See unit container for manufacturer's identity.

Mtn Dew Soda, Diet, 24 Each
$9.99 each with My Cub Rewards
Mtn Dew Soda, Diet, 24 EachOpen product description
$13.99$0.58 each

Fresh Atlantic Salmon Fillets, 0.5 Pound, $9.99/lb

Atlantic Salmon Fillets

Fresh Atlantic Salmon Fillets, 0.5 Pound
Fresh Atlantic Salmon Fillets, 0.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$9.99/lb was $13.99/lb$9.99/lb

Sara Lee Sara Lee Artesano Bakery Bread, 20 oz, 20 Ounce, $3.99

With its rich flavor and distinctly creamy character, the flavors you love just taste better. Artesano is always baked without artificial colors, flavors, preservatives, or high fructose corn syrup.

Sara Lee Sara Lee Artesano Bakery Bread, 20 oz, 20 Ounce
Sara Lee Sara Lee Artesano Bakery Bread, 20 oz, 20 OunceOpen product description
$3.99 was $4.49$0.20/oz

Cub Pork Loin Back Ribs, 2.5 Pound, $12.48 avg/ea

Pork Loin Back Ribs

Cub Pork Loin Back Ribs, 2.5 Pound
Cub Pork Loin Back Ribs, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$12.48 avg/ea was $22.48 avg/ea$4.99/lb

Cub Center Cut Pork Rib Chops, Family Pack, 2.3 Pound, $13.78 avg/ea

Center Cut Pork Rib Chops, Family Pack

Cub Center Cut Pork Rib Chops, Family Pack, 2.3 Pound
Buy 1 Get 1 Free
Cub Center Cut Pork Rib Chops, Family Pack, 2.3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$13.78 avg/ea$5.99/lb

Country Hearth Bread, Split Top Wheat, Hearty Homestyle, 24 Ounce, $3.69

Nutrition Matters: Based on a 1 Slice Serving: 80 calories; 1 g total fat (1% DV); sat fat 0 g (0% DV); 170 mg sodium (7% DV); 2 g total sugars; 2 g fiber (7% DV). Pan-O-Gold is committed to baking products that are great tasting and nutritious. This nutrition guide is designed to help you make informed choices for you and your family. The nutrients listed and the values that they represent are based on a 2,000 calorie diet. Hearty homestyle taste. Great for sandwiches. Old-fashioned flavor. No high fructose corn syrup. Baked locally. We've combined the natural goodness of wheat flour with the pleasing flavors of molasses and honey to create this soft, moist bread that is sure to satisfy your whole family. www.panogold.com. Earn money for your school. 1. Buy Country Hearth and Village Hearth products. 2. Clip and save the UPC proof of purchase. 3. Drop the UPCs into your school's collection box. 4. A check is mailed to your school. For more information, visit loaves4learning.com. The bakers of Country Hearth and Village Hearth are proud to support local K-12 education with Loaves 4 Learning. Scan this QR code with your smartphone to learn more about the program at our website, loaves4learning.com. We can all make a difference! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets containers and crates. Go Green: Please recycle me with your grocery store bags. Made in USA from domestic and imported ingredients.

Country Hearth Bread, Split Top Wheat, Hearty Homestyle, 24 Ounce
Country Hearth Bread, Split Top Wheat, Hearty Homestyle, 24 OunceOpen product description
$3.69 was $4.49$0.15/oz

Marie Callender's Pot Pie, Chicken, 15 Ounce, $3.99

Made with tender white meat chicken. No preservatives. No artificial colors. Microwaveable. Golden flaky crust made from scratch. Made from scratch gravy. Warm, hearty & delicious. Comfort food you know and love - ready when you want it!

Marie Callender's Pot Pie, Chicken, 15 Ounce
Marie Callender's Pot Pie, Chicken, 15 OunceOpen product description
$3.99 was $4.29$0.27/oz

Cub Bakery Croissants, 4 Each, $3.99

Croissants

Cub Bakery Croissants, 4 Each
Cub Bakery Croissants, 4 EachOpen product description
$3.99 was $4.99$1.00 each

Crystal Farms Finely Shredded Cheddar Cheese, 8 Ounce, $3.39

You are the one your friends count on to bring the surprise, the unique, the unexpected. You make a dish pop with just your gut instinct and an open fridge. You can trust us to bring the wholesome ingredients that inspire you to bring your spark to the table. And that's where we'll be, celebrating you every time you unfollow the recipe.

Crystal Farms Finely Shredded Cheddar Cheese, 8 Ounce
Crystal Farms Finely Shredded Cheddar Cheese, 8 OunceOpen product description
$3.39 was $3.99$0.42/oz

Cub Seafood Salad, 1 Pound, $9.49/lb

Seafood Salad

Cub Seafood Salad, 1 Pound
Cub Seafood Salad, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$9.49/lb was $9.99/lb$9.49/lb

Pillsbury Crescent, Original, 8 Each, $3.00

Per 1 Roll: 100 calories; 2 g sat fat (10% DV); 210 mg sodium (9% DV); 3 g total sugars. Ingredients derived from a bioengineered source. Learn more at Ask.GeneralMills.com. www.Pillsbury.com. how2recycle.info. Questions? Save package and call 1-800-776-4777. www.Pillsbury.com. For recipes & more visit pillsbury.com. Box Tops for Education: No more clipping. Scan your receipt see how at BTFE.com.

Pillsbury Crescent, Original, 8 Each
Pillsbury Crescent, Original, 8 EachOpen product description
$3.00 was $4.29$0.38 each

Brew Pub Pizza Pizza, 4-Meat, 24.27 Ounce, $8.99

Highest quality pizza. Proudly Wisconsin cheese.

Brew Pub Pizza Pizza, 4-Meat, 24.27 Ounce
Brew Pub Pizza Pizza, 4-Meat, 24.27 OunceOpen product description
$8.99 was $11.99$0.37/oz

Crystal Farms Shredded Cheese, Cheddar, 8 Ounce, $3.39

Always add more cheese. Crystal Farms for farm and family. At Crystal Farms, we source from dairy farmers across the Midwest to help them and the co-ops they are a part of, thrive. We believe sourcing from family-owned dairy farms helps us deliver the quality cheese your family deserves. Learn more about our support of Farm and Family at crystalfarmscheese.com. With the purchase of this product, you are joining the Crystal Farms family and supporting farm families throughout the Heartland.

Crystal Farms Shredded Cheese, Cheddar, 8 Ounce
Crystal Farms Shredded Cheese, Cheddar, 8 OunceOpen product description
$3.39 was $3.99$0.42/oz

Cub Bakery Garlic Bread, 1 Each, $3.49

Garlic Bread

Cub Bakery Garlic Bread, 1 Each
Cub Bakery Garlic Bread, 1 EachOpen product description
$3.49 was $3.99

Crystal Farms Shredded Wisconsin Sharp Cheddar Cheese, 8 Ounce, $3.39

1-800-672-8260 You are the one your friends count on to bring the surprise, the unique, the unexpected. You make a dish pop with just your gut instinct and an open fridge. You can trust us to bring the wholesome ingredients that inspire you to bring your spark to the table. And that's where we'll be, celebrating you every time you unfollow the recipe.

Crystal Farms Shredded Wisconsin Sharp Cheddar Cheese, 8 Ounce
Crystal Farms Shredded Wisconsin Sharp Cheddar Cheese, 8 OunceOpen product description
$3.39 was $3.99$0.42/oz

Crystal Farms Shredded Cheese, Cheddar Jack, 8 Ounce, $3.39

Always add more cheese. Crystal Farms for farm and family. At Crystal Farms, we source from dairy farmers across the Midwest to help them and the co-ops they are a part of, thrive. We believe sourcing from family-owned dairy farms helps us deliver the quality cheese your family deserves. Learn more about our support of Farm and Family at crystalfarmscheese.com. With the purchase of this product, you are joining the Crystal Farms family and supporting farm families throughout the Heartland.

Crystal Farms Shredded Cheese, Cheddar Jack, 8 Ounce
Crystal Farms Shredded Cheese, Cheddar Jack, 8 OunceOpen product description
$3.39 was $3.99$0.42/oz

Crystal Farms Marble Jack Cheese Slices, 8 Ounce, $3.59

A Blend of Colby & Monterey Jack Cheeses www.crystalfarmscheese.com 1-800-672-8260 You can trust us to bring the wholesome ingredients that inspire you to bring your spark to the table. And that's where we'll be, celebrating you every time you unfollow the recipe.

Crystal Farms Marble Jack Cheese Slices, 8 Ounce
Crystal Farms Marble Jack Cheese Slices, 8 OunceOpen product description
$3.59 was $3.99$0.45/oz

Ball Park Ball Park White Hamburger Buns, 8 count, 15 oz, 15 Ounce, $3.69

Ball Park Burger Buns are perfect for hamburgers, barbecue and more. 8 buns per pack.

Ball Park Ball Park White Hamburger Buns, 8 count, 15 oz, 15 Ounce
Ball Park Ball Park White Hamburger Buns, 8 count, 15 oz, 15 OunceOpen product description
$3.69 was $3.99$0.25/oz

Crystal Farms Shredded Cheese, Low-Moisture, Part-Skim, Mozzarella, 8 Ounce, $3.39

2 Cups approx. Good cheese, good life. Crystal Farms for Farm and Family: With the purchase of this product, you are joining the Crystal Farms family and supporting farm families throughout the Heartland. At Crystal Farms, we source from dairy farmers across the Midwest to help them and the co-ops they are a part of, thrive. We believe sourcing from family-owned dairy farms helps us deliver the quality cheese your family deserves. Learn more about our support of Farm and Family at crystalfarmscheese.com.

Crystal Farms Shredded Cheese, Low-Moisture, Part-Skim, Mozzarella, 8 Ounce
Crystal Farms Shredded Cheese, Low-Moisture, Part-Skim, Mozzarella, 8 OunceOpen product description
$3.39 was $3.99$0.42/oz

Essential Everyday Sugar, Light Brown, Pure, 32 Ounce, $1.66

Per 2 Tsp: 30 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 8 g total sugars. Gluten free. essentialeveryday.com.

Essential Everyday Sugar, Light Brown, Pure, 32 Ounce
Essential Everyday Sugar, Light Brown, Pure, 32 OunceOpen product description
$1.66 was $2.49$0.05/oz

Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 Ounce, $1.34

130 calories per 1/2 cup. Chicken meat with no antibiotics. The ingredients from corn, soy and canola in this product come from genetically modified crops. For information about GMO ingredients, visit: www.WhatsinMyFood.com. Great for cooking. Now with more cream. Inspected for Wholesomeness by US Department of Agriculture. campbells.com. www.WhatsinMyFood.com. For more recipes: campbells.com. Questions or comments? 1-800-257-8443 campbells.com. Non-BPA lining. Recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Chicken, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Crystal Farms Finely Shredded Mozzarella Cheese, 8 Ounce, $3.39

Low-Moisture Part-Skim Finely Shredded Mozzarella Cheese You are the one your friends count on to bring the surprise, the unique, the unexpected. You make a dish pop with just your gut instinct and an open fridge. You can trust us to bring the wholesome ingredients that inspire you to bring your spark to the table. And that's where we'll be, celebrating you every time you unfollow the recipe.

Crystal Farms Finely Shredded Mozzarella Cheese, 8 Ounce
Crystal Farms Finely Shredded Mozzarella Cheese, 8 OunceOpen product description
$3.39 was $3.99$0.42/oz

Cool Whip Whipped Topping, Original, 8 Ounce, $2.39

Package Yield: About 3 cups. Make smoothies delicious. Layer in desserts. Make breakfast extraordinary. Eat like ice cream. Dip with fruit. Top hot chocolate. Lift here for recipes.

Cool Whip Whipped Topping, Original, 8 Ounce
Cool Whip Whipped Topping, Original, 8 OunceOpen product description
$2.39 was $2.59$0.30/oz

Coca-Cola Soda, Original Taste, 20 Fluid ounce, $2.29

Soda. Pop. Soft drink. Sparkling beverage. Whatever you call it, nothing compares to the refreshing, crisp taste of Coca-Cola Original Taste, the delicious soda you know and love. Enjoy with friends, on the go or with a meal. Whatever the occasion, wherever you are, Coca-Cola Original Taste makes lifes special moments a little bit better. Every sip, every ahhh, every smilefind that feeling with Coca-Cola Original Taste. Best enjoyed ice-cold for maximum refreshment. Grab a Coca-Cola Original Taste, take a sip and find your ahhh moment. Enjoy Coca-Cola Original Taste.

Coca-Cola Soda, Original Taste, 20 Fluid ounce
Coca-Cola Soda, Original Taste, 20 Fluid ounceOpen product description
$2.29 was $2.49$0.11/fl oz

Brownberry Brownberry Whole Grains 12 Grain Bread, 24 oz, 24 Ounce, $4.79

Brownberry 12 Grain bread is baked with whole wheat and real hearty sunflower seeds, oats, barley, and brown rice. Brownberry bread is free from artificial preservatives, colors and flavors with No Added Nonsense.

Brownberry Brownberry Whole Grains 12 Grain Bread, 24 oz, 24 Ounce
Brownberry Brownberry Whole Grains 12 Grain Bread, 24 oz, 24 OunceOpen product description
$4.79 was $5.29$0.20/oz

Nabisco Snack Crackers, Original, Baked, 7.5 Ounce, $3.00

Per 12 Crackers: 160 calories; 0.5 g sat fat (3% DV); 230 mg sodium (10% DV); 2 g sugars. Chicken in a biskit. Flavor originals. Create some fun at snack time! With easy cheese and your favorite Nabisco crackers. This package is sold by weight, not by volume. If it does not appear full when opened, it is because contents have settled during shipping and handling. SmartLabel. Visit us at: snackworks.com or call weekdays: 1-800-622-4726 please have package available. Looking for crackers with a great cheese taste? Try Ritz bits cracker sandwiches or cheese nips. Keep it going. 100% recycled paperboard. Please recycle this carton. Minimum 35% post-consumer content.

Nabisco Snack Crackers, Original, Baked, 7.5 Ounce
Nabisco Snack Crackers, Original, Baked, 7.5 OunceOpen product description
$3.00 was $3.99$0.40/oz

Diet Coke Cola, 20 Fluid ounce, $2.29

This is the one and only Diet Cokeyour everyday wing (wo)man, your deliciously fizzy go-to companion. This is the kind of sugar-free soda that you want throughout your day. Whether youre looking for a tasty way to start your day or to refresh your afternoon, you'll never be lost with a Diet Coke. Its a crisp, cold flavor that gets you excited, so when you want a diet soda, think Diet Coke. Because Diet Coke is an original, just like you. Oh yeah, and its incredibly refreshing. Always.

Diet Coke Cola, 20 Fluid ounce
Diet Coke Cola, 20 Fluid ounceOpen product description
$2.29 was $2.49$0.11/fl oz

Farmland Bacon, Thick Cut, 16 Ounce, $7.99

Naturally hickory smoked. Slow smoked using real hardwood. Passion for pork since 1959. US inspected and passed by Department of Agriculture. At Farmland, we take pride in doing pork right, and have since 1959. That's why we work side by side with American farm families, hand trim our cuts and slow smoke our signature bacon over real hardwoods. Our pride and passion is a difference you will taste in every bite. Recipes, questions or comments? See this package and call 1-800-Farmland (327-6562) M-F, 8am-4:30pm, CST. www.FarmlandFoods.com. No MSG. Gluten free. For the love of bacon. Get a taste of Farmland's most beloved bacon recipes & serving tips at FarmlandFoods.com. Facebook.com/FarmlandFoods.

Farmland Bacon, Thick Cut, 16 Ounce
Farmland Bacon, Thick Cut, 16 OunceOpen product description
$7.99 was $9.59$0.50/oz

Essential Everyday Flour, All-Purpose, 5 Pound, $1.66

Per 1/4 Cup: 110 calories; 0 g sat fat (0% DV); 0 mg sodium (0% DV); 1 g total sugars. Enriched. Bleached. Pre-Sifted. Great products at a price you'll love - that’s Essential Everyday. Our goal is to provide the products your family wants, at a substantial savings versus comparable brands. We’re so confident that you'll love Essential Everyday, we stand behind our products with a 100% satisfaction guarantee. 100% Quality guaranteed. Like it or let us make it right. That's our quality promise. 877-932-7948 www.essentialeveryday.com. Product of USA.

Essential Everyday Flour, All-Purpose, 5 Pound
Essential Everyday Flour, All-Purpose, 5 PoundOpen product description
$1.66 was $2.49$0.33/lb

Cub Top Sirloin Steak Valu Pack, 2.25 Pound, $15.73 avg/ea

Top Sirloin Steak Valu Pack

Cub Top Sirloin Steak Valu Pack, 2.25 Pound
Cub Top Sirloin Steak Valu Pack, 2.25 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$15.73 avg/ea was $29.23 avg/ea$6.99/lb

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?