Pickup & Delivery Deals

Be a stacker! Our pickup and delivery offers can be used together to layer on the savings.
We encourage stacking offers to save all you can.

Pickup is always free at every cub with my cub rewards and 35 dollar minimum
1st three online orders are delivery fee free for new customers

All sale items

8034 items

Search results

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each, $3.99

Processed by ozonation. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. supervaluprivatebrands.com. www.premiumwaters.com. For nutritional, source, or bottled water quality information call 1-877-224-8392 or go to www.premiumwaters.com. Please recycle.

Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 Each
Cub Spring Water, Natural, 16.9 fl oz Bottles, 24 EachOpen product description
$3.99 was $4.19$0.17 each

Driscoll's Raspberries, 6 Ounce, $2.50

Only the finest berries.

Driscoll's Raspberries, 6 Ounce
Driscoll's Raspberries, 6 OunceOpen product description
$2.50 was $4.99$0.42/oz

Fresh Celery Bunch, 1 Each, $1.79

Celery Bunch

Fresh Celery Bunch, 1 Each
Fresh Celery Bunch, 1 EachOpen product description
$1.79 was $1.99

Fresh Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Jumbo Yellow Sweet Onions

Fresh Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 Pound
Fresh Jumbo Yellow Sweet Onions, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound, $1.99/lb

On the Vine Red Tomatoes

Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 Pound
Fresh On the Vine Red Tomatoes, 0.3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.99/lb was $3.49/lb$1.99/lb

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound, $1.75 avg/ea

Apple, Honeycrisp

Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 Pound
Produce Apple, Honeycrisp, 0.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.75 avg/ea was $2.00 avg/ea$3.49/lb

Produce Bananas, 0.3 Pound, $0.24 avg/ea

Bananas

Produce Bananas, 0.3 Pound
Produce Bananas, 0.3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$0.24 avg/ea was $0.21 avg/ea$0.79/lb

Produce Red Bell Pepper, 1 Each, $1.25

Red Bell Pepper

Produce Red Bell Pepper, 1 Each
Produce Red Bell Pepper, 1 EachOpen product description
$1.25 was $1.99

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound, $8.73 avg/ea

Red Seedless Grapes

Produce Red Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Red Seedless Grapes, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$8.73 avg/ea$3.49/lb

Produce Sweet Corn on the Cob, 1 Each, $0.80

Sweet Corn on the Cob

Produce Sweet Corn on the Cob, 1 Each
Produce Sweet Corn on the Cob, 1 EachOpen product description
$0.80 was $1.00

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce, $3.99

We're 100 years behind the times. www.panogold.com. Certified kosher parve. We can all make a difference (Even the twist tie that we used on this package is certified as completely biodegradable)! Plastic bags are recycled into many different products. Most plastic bags are recycled into composite decking but can also be reprocessed into post consumer resin which can be recycled into a variety of products such as new bags, pallets, containers and crates. Go green. Please recycle me with your grocery store bags.

Village Hearth Bread, Cottage, 24 Ounce
Village Hearth Bread, Cottage, 24 OunceOpen product description
$3.99 was $4.39$0.17/oz

Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce, $3.49

When toasted, Baking Master English Muffin Toasting bread crisps perfectly on the outside with a deliciously chewy texture you can't resist. Our unique English Muffin Toasting bread perfectly cradles pools of melted butter, jelly or your favorite spread, just like an English muffin! Terracycle: Join our recycling program at www.terracycle.com/bimbobakeries.

Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 Ounce
Master Baking Master English Muffin Toasting Bread, 16 oz, 16 OunceOpen product description
$3.49 was $4.19$0.22/oz

Produce Seedless Watermelon, 1 Each, $6.99

Seedless Watermelon

Produce Seedless Watermelon, 1 Each
Produce Seedless Watermelon, 1 EachOpen product description
$6.99 was $7.49

Fresh Green Beans, 1.5 Pound, $1.99/lb

Green Beans

Fresh Green Beans, 1.5 Pound
Fresh Green Beans, 1.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.99/lb was $2.49/lb$1.99/lb

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound, $8.73 avg/ea

Green Seedless Grapes

Produce Green Seedless Grapes, 2.5 Pound
Produce Green Seedless Grapes, 2.5 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$8.73 avg/ea$3.49/lb

Produce Yellow Peach, 0.3 Pound, $0.90 avg/ea

Yellow Peach

Produce Yellow Peach, 0.3 Pound
Produce Yellow Peach, 0.3 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$0.90 avg/ea was $1.20 avg/ea$2.99/lb

Cub T Bone Steak Valu Pack, 2.25 Pound, $33.73 avg/ea

T Bone Steak Valu Pack

Cub T Bone Steak Valu Pack, 2.25 Pound
Cub T Bone Steak Valu Pack, 2.25 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$33.73 avg/ea was $40.48 avg/ea$14.99/lb

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon, $2.49

Our farmers pledge not to use artificial growth hormones (No significant difference has been shown in milk from cows treated with the artificial growth hormone rBST and non rBST treated cows). Vitamin A & D. Pasteurized. Homogenized. 37% less fat than whole milk. Fat reduced from 8 g to 5 g per serving. supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 Gallon
3 for $5 with My Cub Rewards
Cub Milk, Reduced Fat, 2% Milkfat, 0.5 GallonOpen product description
$2.49$4.98/gal

Produce Orange Bell Pepper, 1 Each, $1.25

Certified Organic by QAI. Mas Canada. sunsetgrown.com.

Produce Orange Bell Pepper, 1 Each
Produce Orange Bell Pepper, 1 EachOpen product description
$1.25 was $1.99

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce, $1.25

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner is a convenient boxed dinner. Kids and adults love the delicious taste of macaroni with cheesy goodness. Our 7.25 ounce mac and cheese dinner includes macaroni pasta and original flavor cheese sauce mix, so you just need milk and margarine or butter to make a tasty mac and cheese dinner kids love. With no artificial flavors, no artificial preservatives, and no artificial dyes, Kraft macaroni and cheese is always a great family dinner choice. Preparing macaroni and cheese is a breeze. Just boil the pasta for 7-8 minutes, drain the water and stir in the cheese mix, milk and margarine or butter. Now you can have your Kraft mac and cheese and eat it too.

Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 Ounce
Kraft Original Macaroni & Cheese Dinner, 7.25 OunceOpen product description
$1.25 was $1.49$0.17/oz

Cub 93% lean Ground Beef, 48 Ounce, $14.97

93% lean/7% fat. Fresh. Flavor seal package ensures freshness. US inspected and passed by Department of Agriculture. Per 4 oz: 170 calories; 3 g sat fat (15% SV); 75 mg sodium (3%); 0 g sugars. Our product is packaged in this wrapper to protect its freshness, natural juices and flavor. When you first open this package, you will notice a dark color. This is the natural color of the meat until its exposed to air. Once air reaches the meat, you'll notice it blooms to a bright cherry red. 100% Quality Guaranteed: Like it or let us make it right. That's our quality promise. 877-932-7948; supervaluprivatebrands.com. Product of USA.

Cub 93% lean Ground Beef, 48 Ounce
Cub 93% lean Ground Beef, 48 OunceOpen product description
$14.97 was $17.99$0.31/oz

Simply Potatoes Hash Browns, Shredded, 20 Ounce, $2.99

Cook before serving. Potatoes are one of nature's simplest, most satisfying foods. We like to keep it that way, using only real, fresh, never frozen potatoes. So simply potatoes are as deliciously easy as they are wholesome. Enjoy!

Simply Potatoes Hash Browns, Shredded, 20 Ounce
2 for $5 with My Cub Rewards
Simply Potatoes Hash Browns, Shredded, 20 OunceOpen product description
$2.99$0.15/oz

Lakeland Hot Dog Buns, Jumbo, 12 Each, $3.99

Enriched. Sliced. Thank you for choosing Lakeland Hot Dog Buns, Lakeland bakers have been making the finest baked goods in the Upper Midwest since 1906. We bake with locally grown wheat that is ground into flour in our Lake Country Region. Lakeland Hot Dog Buns are baked fresh daily before the sun rises over the area's clear blue lakes. We believe they're as fresh as the pure water and clean air of the Lake Country we live in. We're sure you and your family will enjoy eating your Lakeland Hot Dog Buns as much as we enjoyed baking them for you. Sincerely, Lakeland Bakers. www.panogold.com.

Lakeland Hot Dog Buns, Jumbo, 12 Each
Lakeland Hot Dog Buns, Jumbo, 12 EachOpen product description
$3.99 was $4.29$0.33 each

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce, $1.34

M'm! M'm! Good! Paris International Exposition 1900. Infinitely recyclable.

Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 Ounce
Campbell's Condensed Soup, Cream of Mushroom, 10.5 OunceOpen product description
$1.34 was $1.69$0.13/oz

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce, $4.99

Sweet cream. USDA: US grade AA when graded. Packed under inspection of the US Dept. of Agriculture. Officially graded. Your Comments Welcomed: 1-800-672-8260.

Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 Ounce
Crystal Farms Sweet Cream Salted Butter, 16 OunceOpen product description
$4.99 was $5.59$0.31/oz

Mountain Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each, $4.69

Soda, Diet, 6 Pack

Mountain Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 Each
4 for $12 with My Cub Rewards
Mountain Dew Soda, Diet, 6 Pack, 6 EachOpen product description
$4.69 was $5.69$0.78 each

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 1.8 Pound, $14.38 avg/ea

USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service

Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 1.8 Pound
Cub USDA Choice Beef Boneless, Chuck Roast, Self Service, 1.8 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$14.38 avg/ea was $17.98 avg/ea$7.99/lb

Produce Sweet Onion, 1 Pound, $1.49 avg/ea

Sweet Onion

Produce Sweet Onion, 1 Pound
Produce Sweet Onion, 1 PoundOpen product description
Final cost based on weight
$1.49 avg/ea was $1.99 avg/ea$1.49/lb

Jimmy Dean Pork Sausage, Premium, Regular, 16 Ounce, $5.99

Wake up and spread the awesome with Jimmy Dean Pork Breakfast Sausage. Made with premium pork, seasoned to perfection with our signature blend of spices, this savory sausage has 10 grams of protein per serving to give you more fuel to power your day. Simply cook and serve with eggs and toast for a traditional breakfast or with pancakes and maple syrup for brunch. Includes one 16 ounce fresh sausage roll. Use or freeze within 7 days of opening. Jimmy Dean once said, "Sausage is a great deal like life. You get out of it what you put in." Which pretty much sums up his magic formula for having a great day. Today, Jimmy Dean Brand brings you many ways to add some sunshine to your morning. Because today's your day to shine on™.

Jimmy Dean Pork Sausage, Premium, Regular, 16 Ounce
Jimmy Dean Pork Sausage, Premium, Regular, 16 OunceOpen product description
$5.99 was $6.99$0.37/oz

Thomas' Thomas' Plain English Muffins, 6 count, 13 oz, 13 Ounce, $3.99

The original Nooks & Crannies English Muffin toasts up crunchy on the outside and soft on the inside.

Thomas' Thomas' Plain English Muffins, 6 count, 13 oz, 13 Ounce
2 for $6 with My Cub Rewards
Thomas' Thomas' Plain English Muffins, 6 count, 13 oz, 13 OunceOpen product description
$3.99 was $4.99$0.31/oz

Filter Results

Category

Brand

09E9925A-7C1C-433B-BE6D-B6ED47360919svg/ Created with sketchtool.
Can't find what you're looking for?